Digiboksid

(18)

Kuigi telekat vaadatakse järjest vähem, on sellel siiski väga oluline koht paljude elus. Alates ajast, mil Eesti läks üle digilevile, on teleka vaatamiseks vaja digiboksi. Kuigi uuematel teleritel on juba sisseehitatud digiboks, siis paljudel seda siiski ei ole. Digiboksi ostes mõeldakse tavaliselt, et saaks võimalikult palju tasulisi kanaleid sellega vaadata, kuid oluline on teada, et ka tasuta kanalite vaatamiseks on vaja, et digiboks oleks olemas. Seadet valides jälgige, et teie televiisoril oleksid olemas sobivad ühenduskohad, et seda digiboksiga liita saaks. Toote peale klikkides saate täpsemalt lugeda selle spetsifikatsioonide kohta. Tutvu meie veebipoe valikuga ning valige endale sobivast hinnaklassist digiboks välja kohe.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Digiboksid 

Teleka vaatamine on viimaste aastate jooksul küll populaarsust kaotanud, kuid ometi on sellel oluline koht paljude elus ning on inimesi, kelle jaoks telekas on ainuke teabe- ja meediakanal. Nüüd, kus Eesti on juba päris mitu aastat olnud digilevis, on telekanalite vaatamiseks vaja digiboksi. Kui paljud arvavad, et seda läheb vaja ainult tasuliste kanalite vaatamiseks, siis nii see ei ole - ka tasuta kanaleid ei ole võimalik vaadata ilma digiboksita. 

Kuidas digiboksi valida?

Praegu tehakse juba telereid, millesse on digiboks sisseehitatud, siiski väga paljudel seda veel ei ole, mis tähendab, et selle peab eraldi juurde ostma. Kui tellida endale teenusepakkujalt kanalipakett, siis antakse kaasa ka digiboks, mille eest peab iga kuu renditasu maksma. Lisaks peab selle tagastama, kui otsustate paketist loobuda või teenusepakkujat vahetada. Enda isikliku Kaup24 veebipoest soetatud digiboksiga ei pea selle pärast muretsema. Digiboksi valides ei pea jälgima mitut erinevat üksikasja, nende juures on tähtis vaid see, et telekal oleksid olemas digiboksiga sobivad ühenduskohad. Vastasel juhul ei saa antud tüünerit telekaga ühendada ning see on teie jaoks kasutu. Valikus on selliseid tüünereid, mida on võimalik ühendada ka telefoni, tahvelarvuti või sülearvutiga. Võimalik on valida USB 2.0, Android, kaardiga, VGA, LAN, MPEG4 ja teiste ühendusvõimaluste vahel, mistõttu leiab ka kõige nõudlikum ostja endale sobivaima lahenduse. Enamikel digiboksidel on olemas kaugjuhtimise funktsioon, mis tähendab, et nendega on kaasas pult ja saab otse sellega kanaleid vahetada.

Digiboksid Kaup24 e-poest

Laia valiku telerite vastuvõtjaid ja teisi telerite jaoks olulisi lisaseadmeid leiate hea hinnaga Kaup24.ee e-poest. Meie tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed ning rahakotisõbraliku hinnaga tooted. Valikus on digibokse mitmetelt erinevatelt tootjatelt, seega peaksid kõik leidma enda jaoks sobivaima. Kui te ei ole veel kindel, milline lisatarvik täpselt soetada, siis soovitame toodete juures olevaid tootekirjeldusi lugeda. Kindlasti tasub endale sobilik seade tellida just Kaup24 e-poest, kus on kogu aeg häid pakkumisi, nii säästate ühtlasi raha ja ka aega. 

Tutvu meie veebipoe valikuga ning tellige endale parim digiboks juba täna.