christmas

Pesumasinad

(31)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Pealtlaetav pesumasin

Pesumasinad on asendamatud leiutised – nendega võid käsipesu unustada! Suurtes kogustes pesu pesemine ei ole olnud varem lihtsam. Pesumasinaid on võimalik soetada erinevates tüüpides – on olemas pealtlaetavad kui ka eestlaetavad masinad.

Miks valida pesumasin pealtlaetava funktsiooniga?

Üldjuhul on pealtlaetavad masinad võrreldes eestlaetavatega odavamad. Kuna pesu pesevad mõlemad pesumasinad sarnaselt, on odav hind kindlasti eelis teiste mudelite ees.

Nad on ergonoomilised, mistõttu Sa ei pea pesu sisestamisel ja äravõtmisel kükitama või tundliku selja pärast muretsema.

Väike pealtlaetav pesumasin võtab vannitoas kordades vähem ruumi, kuna ei oma vertikaalselt avatavat ust.

Kuidas valida parim pealtlaetav pesumasin?

Tsentrifuugi kiirused on tavaliselt 400-1600 pööret minutis vahel. Mida suurem on pöörete kiirus, seda kuivemalt tulevad riided pesumasinast välja. Vastavalt kangale on soovituslik kasutada erinevaid kiiruseid, et pesemine ei kahjustaks riideeset.

Osad masinad omavad ka ajafunktsiooni, mis tähendab seda, et pesumasin hakkab iseseisvalt tööle teatud ajapärast. See võimaldab riidepesu seadistada näiteks öisele ajale või koju jõudmise ajaks, et kohe pesu välja võtta ja kuivama panna. On olemas ka pealtlaetav kuivatiga pesumasin, mis teeb kuivatamise töö Sinu eest.

Mõned masinad on nii targad, et suudavad mõõta pesu kogust, vee karedust, pesu mustuse taset ja muudki. Selle põhjal arvutab masin kasutatava vee või pesuvahendi koguse.

Enamik tänapäeva masinad on piisavalt energia- ja veesäästlikud. Heaks valikuks on minimaalselt A+ energiaklass, kuid A+++ on kordades energiasäästlikum. Energiakulust oleneb mis kraadi juures pesu pesta, kuid pea meeles, et mida mädamal temperatuuril pesu pesta, seda vähem rikud riide materjali ning kasutad lühema kestvusajaga pesutsükleid.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Meie ostutingimused ja maksevõimalused muudavad kogu ostuprotsessi kordades mugavamaks ja turvalisemaks. See tähendab, et tasumine toimub ainult kauba kättesaamisel ning kättesaamise viis on Sinu enda valida. Lisaks pakume Sulle 2 nädalast garantiid, mis annab Sulle õiguse toote, mis mingil põhjusel ei sobinud, ümber vahetada või hoopis tagastada.

Kui Sul on seoses pesumasinatega rohkem küsimusi, võta ühendust meie klienditeenindusega.

Tutvu valikuga ja osta endale meelepärane pesumasin juba täna!