Autokülmikud

(31)

Automatkad panevad meid tundma rõõmu uute paikade avastamisest. Küll aga kipuvad need sageli minema pikaks, mispärast on vaja alati hoida käepärast midagi, mida hamba alla saada. Meie valikust leiad suures valikus autokülmikuid, mis aitavad säilitada kiiresti riknevaid toite. Hea autokülmik peaks olema piisavalt kompektne, piisava võimsusega, väikese müratasemega ja madala energiakuluga. Termoelektriline mudel on soodsam ning sobib eelkõige lühemateks reisideks, kuid funktsionaalsem valik on siiski kompressor. Osad mudelid on ka spetsiaalselt disainitud pudelite hoiustamiseks. Kasuta kõrvalolevaid filtreid, et leida sobiv. Meie veebipoes toimub soodne autokülmikute müük - tutvu meie valikuga ning soeta meelepärane autokülmik juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Autokülmikud

Toit on meie jaoks eluliselt vajalik ning me kõik teame väga hästi, kui ebameeldiv on taluda tühja kõhtu. Vahel võtame ette pikki autoreise, mille käigus mõnus võileibu või muud maitsvat süüa, kuid autos kaotab toit kiirelt oma värskuse. Siinkohal tulevadki appi autokülmikud, mis võimaldavad kaasa pakkida ka muidu kergesti riknevaid toite. 

Kuidas valida hea autokülmik? 

Meie e-poest leiad erineva suuruse, võimsuse, disaini ja brändide mudeleid. Autokülmikute hind oleneb suuresti selle kvaliteedist, mistõttu tasub endale kindlasti piisavalt võimsate parameetritega mudel valida. Nendes parameetriteks on mahutavus, müratase, juhtimine ja energiakulu. Mahutavusest oleneb kui palju tooteid Sa külmikusse soovid mahutada ning sellel on määrav roll ka külmiku suurusel. Igal tootel on määratud maksimaalne müratase detsibellides - see näitab, kui suurt heli külmik töötamisel teeb. Energiakulust ja võimsusest oleneb külmiku külmutamise efektiivsust ning samas ka kui palju elektrit või kütust see autost võtab. Kusjuures osad külmikud on spetsiaalselt disainid pudelite hoiustamiseks. Need, kes autokülmikut täiesti esmakordselt soetamas ning ei tea, millist endale valida, võiksid kindlasti tutvuda tooteinfoga, klientide poolse tagasisidega ning vajadusel küsida nõu ka spetsialistidelt. Soovi korral pööra tähelepanu ka autokülmiku disainile.

Tänasel päeval on autokülmikute valik ääretult lai ning need päästavad nii mõnegi reisi. Vahel on meil niivõrd kiire või ei soovi me raisata raha teeäärsetes söögikohtades einestamisele. Kui oled parasjagu autokülmikut valimas, siis võiksid külastada Kaup24.ee e-poodi, kust leiad ääretult laia valiku soodsa hinnaga autokülmikuid. Tootevalikust leiad muuhulgas Waeco, Ezetil, Ravanson, Coolman, Mobicool ja teiste brändide külmikud. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Autokülmikut on väga lihtne ja mugav e-poest soetada, sest vaid nii saad ostud sooritada kiirelt ja lihtsalt kodust lahkumata. Sul tuleb lihtsalt valida, milline mudel vastab just Sinu vajadustele ning see endale mugavalt koju tellida. Kindlasti tasub silma peal hoida ka erinevatel sooduspakkumistel, mil võimalik muidu krõbeda hinnaga seade endale tunduvalt soodsama hinnaga muretseda!

Tutvu meie valikuga ning osta juba täna!