Mahlapressid

(150)

Värske mahl on suurepärane algus teie päevale. Kvaliteetse mahlapressi abil saate nautida igal hetkel oma lemmik puu- ja köögivilja kombinatsiooni, ilma et peaksite iga päev poest uue mahlapaki ostma. Ennem ostu sooritamist tuleks kindlasti järgida masina funktsioone, et leida enda pere jaoks õige masin. Aeglane mahlapress võtab teie puu ja köögiviljadest maksimumi, jättes maitsvatesse jookidesse rohkem looduslikke vitamiine ja toitaineid. See on ideaalne seade tervislike smuutide ja imikutoidu valmistamiseks. Lisaks saate sellega ka energiakulu ja toidujääkide koguseid vähendada.Mehaaniline mahlapress tuleb aga toime paremini tsitruseliste, kui ka kivikõvade puu – ja juurviljadega. Probleeme ei tekita isegi puuviljade seemned ja varred.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mahlapressid

Tervislik eluviis on muutunud kõigi jaoks äärmiselt oluliseks, mistõttu vaatame rohkem ka seda, milliseid toite ja jooke tarbime. Ilmselt teame me kõik, milliseid erinevaid säilitusaineid ja keemilisi ühendeid ühed või teised joogid sisaldavad, mistõttu on paljud avatastanud võimaluse mahlasid värsketest viljadest omal käel pressida. Ainult nii teame me tõeliselt, mida valmistatud jook sisaldab.

Kuidas valida mahlapressi?

Kvaliteetsed mahlapressid on valmistatud selliselt, et säilitavad viljadest mahla pressides viljades sisalduvad kasulikud vitamiinid ja mineraalid. Mahlapresse on loomulikult väga laias valikus – käsitsi toimivaid ja elektroonilisi, kõrgetel ja madalatel pööretel toimivaid seadmeid jms. Igal seadmel on omad plussid ja miinused. Tähtis on jälgida ka mahlapressi mahtu, et konteiner oleks piisavalt suur ja mahutaks endas võimalikult palju jääke. Samuti tuleb jälgida võimsust ja kiirust - koduses kasutuses mahlapress töötab ideaalselt 500 W võimsusega. Võimsus 700 W kuni 1000 W tagavad aga pikemaajalisema tööperioodi. Mida aeglasem on kiirus seda paremini sobib see pehmete viljade pressimiseks, suurem kiirus aga kõvemate puu- ja köögiviljade pressimiseks.

Enne mahlapressi soetamist tasub kindlasti ühe ja teise seadme plusside ja miinustega tutvuda. Selleks tasub lugeda toodete juures olevaid kirjeldusi ning kasutajate poolseid hinnanguid. Väga lihtne ja mugav on näiteks kasutada just tsitrusepressi, mida on hiljem ka üsna lihtne puhastada. Kui aga soovid, et sinu mahlapressiga saaks valmistada ka näiteks õunamahla, jääb tsitrusepressist väheseks ning sulle sobiv masin peaks omama funktsiooni, mis eraldab mahla viljalihast nagu näiteks mehaaniline mahlapress või aeglane mahlapress.

Kui oled parasjagu kvaliteetse Enrico või Zelmer mahlapressi otsinguil, siis soovitame tutvust teha Kaup24.ee e-poe tootevalikuga. Meie laiast valikust leiad muuhulgas sellised tuntud mahlapresside tootjad nagu Electrolux, Evolution Concept, Trebs, Tristar, Unold, Omega, Philips, Profi AE, Adler, Stollar, Scarlet, Juiceme, Kuvings, Kenwood, Zyle, Zelmer, Cowey, Camry, Cooksense, Ves, Vulcano, Versapers, Braun, Bomann, Bosh, Moulinex ja paljud teised. Vali endale sobiv seade välja ning telli see kiirelt ja mugavalt e-poest. Nii säästad suuresti nii aega kui raha ning ostud on võimalik sooritada kodust või kontorist lahkumata. Kvaliteetne mahlapress võimaldab valmistada kvaliteetset mahla, mis sisaldab suurtes kogustes kasulikke vitamiine ja mineraale!

Mahlapressid - millised on kõige populaarsemad?

Mahlapressid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?

TOP3 kõige kõrgemalt hinnatud: