Filterkannud ja filtrid

(38)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Filterkann ja veefilter

Kuigi kraanivesi on joodav, sisaldab see siiski erinevaid kemikaale, mida paljud inimesed pigem väldiksid. Selleks võib olla kloor või metall ühendid, mis tulevad kaasa läbi vee liikumise vanades (ja võimalik, et ka roostetavates) torudes.

Selleks on leiutatud filterkannud, mis omavad spetsiaalseid filtreid, et taastada vee puhtus. Vee filtreerimine toimib kergelt: vesi liigub läbi taaskasutatavate ja vahetatavate filtrite, eemaldades kloori ja teised ebavajalikud ained ning annab veele hea maitse. Veefiltrit on tarvis ka aeg-ajalt vahetada, kuna filtrisse jäävad kõik ained kinni, mistõttu mingi hetk ei pruugi filter oma eesmärki enam täita.

Milline toode valida?

Kõige tuntuim bränd on BRITA, mis ongi muutunud populaarseks oma efektiivsete filterkannude poolest. Valikus on ka tooteid brändide hulgast nagu Aquaphor, Dafi, Jata, Laica, Philips ja Xiaomi.

Valikus on erineva disainiga filtriga kanne ja pudeleid ning nendesse mõeldud veefiltreid. Valides lähtu oma kodu interjöörist - milline värv või disain võiks ka teiste Sinu köögis olevate tarvetega kokku sobida?

Kõik disainid on läbimõeldud disainiga - lihtne ja ergonoomiline disain võimaldab kannu käsitleda mugavalt ning libisemiskindlalt. Osad kannud omavad ka tarka tehnoloogiat, mis teavitavad, millal tuleks filter vahetada.

Lisaks on valikus kanne erinevates suurustes - lausa 1 liitrist 4 liitrini! Seetõttu peaksid läbi mõtlema kannu eesmärgi ning oma mugavusharjumused. Kui Sul pole tiheda vee filtreerimise vastu midagi ning soovid kannu ka külmkappi mahutada, soovitame valida pigem väiksema. Kui aga esikohal on Sinu jaoks mugavus või suure pere puhul soovitame valida hoopis suurema.

Kui Sul on kann olemas, siis peaksid ka jälgima, et antud mudelile ka õige ja vastav filter leida. Näiteks kui Sul on BRITA kann, on sellele sobiv BRITA veefilter.

Täpsemaks informatsiooniks tutvu silma jäänud toote kirjeldusega, et selgitada, kas toode vastab Sinu ootustele ja eesmärkidele.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Sobiva filterkannu ja veefiltri leidmine ei ole olnud varem lihtsam! Meie e-pood pakub suurt ja väga soodsa hinnaga valikut, kust on võimatu mitte leida endale meelepärane toode. Sinu jaoks parim filterkann on vaid paari kliki kaugusel!

Ostlemine meie keskkonnas on mugav, kerge ja turvaline, kuna Sina valid, kuidas soovid kaupa kätte saada ning tasud siis, kui kaup on Sinuni jõudnud. Lisaks on Sul 2 nädalat aega mittesobiv toode välja vahetada või hoopis tagastada. Lisaküsimuste korral toote või meie tingimuste korral saad võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Alusta oma tervislikku eluviisi puhta vee joomisega ning osta filterkann koos sellega sobiva veefiltriga juba täna!