Nõudepesumasinad

(119)

Unusta tüütu nõude pesemine - on palju lihtsam viis käsitseda määrdunud nõusid. Pärast nõudepesumasina kasutamist saad koheselt puhtaid ja säravaid nõusid nautida. Erineva suurusega seadmeid saab kergesti paigaldada igasse kööki ja see tagab vee ja elektri optimaalse kasutamise. Õige seadme valimisel tasub tähelepanu pöörata ökonoomsusele, müratasemele ja lisafunktsioonidele. Nõudepesumasin toob igapäevaellu mugavust! 

Toodete kuvamine

Nõudepesumasin säästab sinu aega köögis

Hea nõudepesumasin aitab säästa aega, raha ja vabastab ühest pigem tüütust kohustusest. Samuti tarbib hea masin vähem vett, kui muidu kuluks käsitsi pestes. Enamasti tahetakse. Kuidas ja mille põhjal valida sobivat seadet?

Millist nõudepesumasinat osta?

Nõudepesumasina valikul on kõige määravamaks selle mahutavus. Näiteks mahutab 45 cm laiune masin kuni 10 nõudekomplekti. See on optimaalne valik väiksemale perele.

Lõpliku valiku tegemine sõltub esimese asjana nõude arvust, mida on vaja masinaga pesta. Väljanägemise osas on enamlevinud valged, hõbedased ja erinevat tooni hallid masinad. Siinkohal peaks nõudepesumasin sobima ülejäänud köögimööbliga.

Integreeritavad nõudepesumasinad on enamasti töörežiimis vaiksemad, ning integreeritud masina värvitoon ei oma tähtsust, sest see ei paista kapist või kapiukse tagant välja. Kui masina jaoks ei ole köögimööblis ega köögis sobivat eraldi kohta, võib valida kompaktse eraldiseisva masina, mille saab asetada näiteks kapile. 

Parim nõudepesumasin

Nõudepesumasin ise on juba parim lahendus toimekale ja aktiivsele inimesele. See aitab kokku hoida aega, raha ning on ka vee tarbimise osas keskkonnateadlik valik. Hea nõudepesumasin vastab pere suurusele, sobib ülejäänud köögi sisustusega ning omab vajalikke funktsioone nagu näiteks karedat vett tuvastav soolaindikaator või viitstart, et seadistada masin tööle kõige sobivamal hetkel.

Vaadatud tooted