Integreeritavad ahjud

(129)

Integreeritav ahi on mööbli sisse paigutatud ning moodustab köögimööbliga ühtse terviku. Sisseehitatud kodutehnika eeliseks ühtse stiili ja disaini loomine - ning sellel on ka mitmeid praktilisi eeliseid.  

Integreeritavat ahju valides otsusta, kas soovid, et see oleks koos pliidiplaadiga või eraldi. Mõtle, missuguste funktsioonidega ahju vajad, et leida see õige. Kaup24 e-poes on müügil mitmeid suurepäraseid sisseehitatavaid ahjusid, mille seast leiad just enda jaoks sobiva mudeli. Meie köögitehnika valikus on köögiseadmed, mis viivad täide ka kõige nõudlikuma kodukoka unistused.

Toodete kuvamine

Integreeritav ahi

Integreeritav ahi sobitub köögimööblisse ning see võib, aga ei pea olema ühes tükis pliidiplaadiga. Selline lahendus võimaldab paindlikumat köögi planeerimist ja mugavamat kokkamist.

Sisse ehitatav kodutehnika on eraldiseisvast kallim, kuid lisaks silmailule on sellel ka teisi praktilisi eelist. Pindade puhastamise ja köögi korrashoidmine on lihtsam – eraldiseisva ahju puhul on tasapinna ja ahju vahel avaus, kuhu kipub kogunema mustus.

Samuti on võimalik paigutada integreeritava ahju alla sahtel plaatide hoidmiseks ning miks mitte paigaldada ahi hoopis pliidiplaadist eraldi või ka veidi kõrgemale, näiteks rinna kõrgusele? Nii pole vaja alati ahju ees kummardada ja maitsvate küpsetiste valmimist on võimalik jälgida mugavalt, silmade kõrguselt.

Leia sisseehitatavate ahjude hulgast see õige

Kaup24 e-poest leiad lihtsalt ja kiirelt sobiva valiku integreeritavaid ahjusid. Vaata üle mõõdud ja mõtle läbi, millised on peamised funktsioonid, mida soovid kasutada. Siin leidub ahjusid nii neile, kes eelistavad lihtsat ja klassikalist lahendust, kuid samuti on mudeleid, mis sobivad ka kõige nõudlikumale kodukokale.

Näiteks on mitmetel uutel mudelitel olemas isepuhastussüsteem, tänu millele pole enam vaja kulutada oma väärtuslikku aega ahju küürimisele.

Ahjude kasulikud lisafunktsioonid nagu auruga küpsetamine, ahjuga ühendatud lihatermomeeter ja lemmikprogrammide salvestamine viivad koduse toidutegemise uuele taseme.

Vaadatud tooted