Kõik kategooriad

Kodumasinad, kodutehnika

Tänapäeval pakub arenev tehnoloogia aina enam uusi lahendusi, et muuta meie kodud võimalikult mugavaks. Kodumasinad muudavad meie majapidamises tehtavad tööd kordades kergemaks - olgu selleks siis pesumasinad, pesukuivatid, külmkapp, kohvimasinad, nõudepesumasin, mikrolaineahi, pliidid, veekeetjad, tolmuimeja, hügieenitooted ja palju muudki. Samas televiisorid, audio- ja videotehnika, mängud ja muud seadmed muudavad meie kodu meelelahutuskeskuseks nii, et meil ei hakka kunagi igav. Valikust leiad tooteid tuntud nimedelt, milleks on näiteks Bosch kodumasinad, LG kodumasinad ja paljud teised. Kaup24 on kodutehnika internetipood, kust leiad alati parima valiku koos kõige soodsamate hindadega. Tutvu valikuga ning leia sobivam!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kodumasinad

Pesumasinad- ja kuivatid, tolmuimejad, veekeetjad kui paljud teised tehnikaseadmed on igapäevase eluga toimetulekul asendamatud abilised tehes kiiresti ja kvaliteetselt ära tegevused, mida ainult inimjõul sooritades kuluks palju aega või mida inimene ainult omal käe teha ei suudagi.

Kodumasinad jagatakse laias laastus suureks ja väikeseks kodutehnikaks.

Üldjuhul on nõnda, et mida võimsam ja keerulisem tehnikariist, seda vajalikum see majapidamises on. 

Sest mis asendaks efektiivselt külmikut, ahju ja pliiti? Kas puuküttega pliit ja ahi ning maakelder?

Kindlasti mitte, sest on ju selge, et moodsa tehnika eelkäijad tänastes tingimustes enam ei toimi ega suuda pakkuda ligilähedaseltki seda kvaliteeti, mis automatiseeritud seadmed.

Väikesed kodumasinad nagu näiteks triikraud, föön, pardel, käsitolmuimeja, epilaator, kaal ja muu taoline on pigem seotud mugavuse, kui hädavajalike kodutöödega. Ent ka nemad annavad võimaluse säästa aega ja saavutada paremat (elu)kvaliteeti.

Pisemat sorti köögitehnika nagu mikser, blender, röster, kohvimasin, mahlapress, võileivagrill, viilutaja, teritaja, küpsetaja ning muu taoline teeb toiduvalmistamise kodustes tingimustes oluliselt hõlpsamaks, lubades ette võtta toimetusi (nagu leiva küpsetamine või puuviljade kuivatamine), mis spetsiifilise tehnikaseadme puudumisel ei tuleks muidu koduköögis kõne alla.

Suure tootegrupi kodumasinate loetelus moodustavad meelelahutusliku funktsiooniga seadmed nagu televiisorid, raadiod, erinevad audio- ja videosüsteemid, mängukonsoolid ja nende arvukad tarvikud. 

Need on ühtlasi ka seadmed, mis uuenevad kõige kiiremas tempos. 

Kui näiteks korralik pesumasin teenib teid aastaid ja ei ole mingit vajadust seda moodsama mudeli vastu välja vahetada, siis televiisor - ükskõik kui suure ekraaniga - on juba mõne aastaga ajast maha jäänud.

Kodumasina valimisel tuleb esimese asjana vaadata masina tehnilisi näitajaid, funktsioone ja ökonoomsust, edasi juba seda, kas konkreetsel tootel on ka lisatarvikuid võimalik juurde soetada jms. 

Tänapäeval on kodutehnika juures aina tähtsam võimalus juhtida masinat nutiseadmest. See on küll üha tavalisem, ent mitte veel omane kõigile kodumasinatele.

Nutirakendusega ühendamise võimekus asjaolu lisab esemele kasutamismugavust. 

Kui saab kodust eemale viibides ahju, pesumasina või kohviautomaadi tööle panna või vaadata toidupoes sisseoste tehes telefonist, mis külmkapis olemas ja mida tuleks juurde osta, siis harjub selliste mugavuslahendustega ruttu ära.

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias - kodumasinad ja kodutehnika?

Millised on populaarseimad robottolmuimejad?