Kohv, kakao, tee

(388)

Kohv, tee ja kakao on joogid, mis sisaldavad endas tunduvalt rohkem kasulikke antioksüdante kui Sa arvatagi oskad - need joogid aitavad meid kaitsta erinevate haiguste eest, samal ajal tekitades meil alati head tuju ja energiat. Meie valikust leiad erinevaid kohvisi - kohvikapslid, jahvatatud, must kohv, cappuccino, espresso, cafe latte, latte macchiato, presskannukohv ja palju muudki. Erinevate maitsetega tee ja purutee pakuvad mõnusaid maitseelamusi ning on rahustava ja isegi tervendava toimega. Mainimata ei saa jätta ka kakaojooki, mis sisaldab endas suures koguses vitamiine - kakao on vaieldamatu laste lemmik. Valikut pakuvad selleks erinevad tootjad - kasuta kõrvalolevaid filtreid, vali välja oma lemmikud joogid ning telli juba täna.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kohv, kakao ja tee

Kohv, kakao ja tee on joogid, mis annavad meile energiat, olles samal ajal ka rahustava toimega. Kindlasti teab igaüks kedagi, kes ei suuda oma hommikut ilma kohvita alustada või ilma teeta magama minna. Neil on oma head küljed kui ka varjuküljed - kuidas valida endale kõige sobivam?

Kohvi, kakao ja tee kasulikkus ja kahjulikkus

Kohvis on suurenisti palju antioksüdante, mis aitavad ära hoida rakkude kahjustamist kui ka rakkude vananemist. Lisaks on teadlased leidnud, et kohv aitab ennetada haigusi nagu Parkinsoni tõbi, diabeet, maksatsirroos, sapikivide teket, neerukivide teket, Alzheimeri tõbi ja astmat. Lisaks sellele on kofeiin tuntud kui stimulant, mis soodustab erksust ja tähelepanu. Kohvi on võimalik valmistada ka erineval viisil - espresso, cappuccino, kohv piimaga, latte, latte macchiato ja muudki kas lahustav kohvi või kohvikapslite kujul. Küll aga on võimalik, et kohv võib kaasa aidata südamehaiguste, kolesterooli, veresoonte haiguse, kõrge vererõhu ja kõrvetiste tekkele. Kui Sul valmistab uinumine raskusi, Sul kipuvad sõltuvused kiiresti tekkima ning Sa ei tarbi palju vett, tasub kohvist eelkõige eemale hoida. 

Teed on kasutatud nii meditsiinis kui ka niisama joogina juba tuhandeid aastaid. Need sisaldavad endas suures koguses antioksüdante ning ravimtaimede teed aitavad ravida ka haigusi. Näiteks on rohelist teed kasutatud Hiina meditsiinis juba vähemalt 4000 aastat. 1994. aastal läbi viidud uuringus leiti, et rohelise tee joomine vähendab söögitoru vähi haigestumise rõhku lausa 60% võrra. Kuna teid on mitmeid, tasub eelnevalt kindlasti tutvuda toote omaduste ja andmetega ning vali kas purutee või muu.

Kakao on paljude laste lemmik just selle magusa maitse tõttu, kuid kas teadsid, et see on ka tegelikult kasulik meie tervisele? Mõõdukas kakao tarbimine aitab ära hoida stressi, luua hea meeleolu ning sisaldab endas suures koguses vitamiine. Nimelt mängivad kakaooad südame- ja veresoonkonnahaiguste vältimisel olulist rolli. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebikaubamaja, kust leiad kõik vajalikud tooted kiirelt ja mugavalt koos soodsate hindadega. Kiired ja mugavad tarnevõimalused võimaldavad Sul tellida toidukaubad koju kätte - Sina vaid vali, kas soovid ostukorvi kätte saada kulleri, pakiautomaadi või esinduse vahendusel. 

Tutvu meie valikuga ja osta toidukaubad koju kätte juba täna!