Karnevali kostüümid

(1472)

Kõige lõbusamad peod on alati need, kus kõik inimesed saavad ennast riietuda erinevatesse kostüümidesse, et kehastada kedagi täiesti teist. Olgu selleks siis mõni müstiline tegelane, tuntud multikategelane, politsei või arsti kostüüm, hirmus koletis halloweenil, jõuluvana pühade ajal või hoopiski mõni muu. Meie valikust leiad suures valikus karnevalikostüüme nii meestele, naistele kui ka lastele. Lisaks kostüümidele leiad valikust ka erinevaid aksessuaare - parukaid, näovärve, mütse, tiibe ning palju muudki, mis annavad kostüümile palju lisa. Valimisel pööra tähelepanu isiklikele soovidele ja eelistustele ning kindlasti ka õige suuruse leidmisele. Tutvu lähemalt valikuga ning leia sobiv karnevalikostüüm juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Karnevali kostüümid

Teemapeod ja sünnipäevad toovad alati palju rõõmu, kuid teinekord võib ägedate kostüümide ja aksessuaaride leidmine kujuneda üsna keeruliseks ülesandeks. Lisaks sellele tuleb ju välja mõelda, millist tegelast kujutada Sina või Su laps soovite.

Milline kostüüm siis valida?

Väga populaarne on rebase, siili, kitse, mesilase, jänese või mõni muu loomakostüüm, keda on alati väga lõbus ja lihtne kehastada. Näiteks koduloomadest kassi kostüüm või metsloomadest karu kostüüm aitab looma kehastamist muuta eriti lihtsaks ja vahvaks. Need, kes erinevaid kostüüme armastavad, kannavad neid ilmselt ka võimalikult paljudel üritustel – nii tähtpäeva- kui ka niisama teemapidudel. Laste lemmikud, keda kehastada on näiteks piraadi kostüüm, printsesside seast Elsa kostüüm, lepatriinu kostüüm ja samuti erinevate karvaste tegelaste seast rebase kostüüm. Kindlasti pakub enda lemmik tegelase mängimine neile tohutult rõõmu ja lõbu.

Väga populaarne erinevate kostüümide kandmise aeg on jõuludel ja oktoobri paiku. Jõuluvana kostüüm on vajalik igal jõulupühal, et lastele rõõmu valmistada traditsioonilisel ja lõbusal viisil. Või miks mitte võtta jõuluvanale kaasa ka abiline, kellel on päkapiku kostüüm? Lisaks oktoobrikuu viimasel päeval on Halloweeni kostüüm vältimatu, kui on minek karnevalipeole. Näiteks nõia kostüüm tüdrukule või ämblikmähe kostüüm poisile on ideaalne valik.

Kostüümide müük

Kirevavärvilised karnevali kostüümid leiad Kaup24.ee e-poest. Meie tootevalikus on põnevaid lahendusi eriti hea hinna eest. Muuhulgas leiad meie e-poest endale erinevaid superkangelaste kostüüme, retrohõngulisi rõivaid ning halloweeni jaoks sobilikke kostüüme. E-poest karnevaliriiete tellimine on väga lihtne ja mugav lahendus – kõik sobilikud aksessuaarid ja riided on võimalik endale koduukse taha tellida vaid mõne nupule vajutusega. Lisaks muudavad meie eriti atraktiivsed ostutingimused ja tagastamisõigused ostlemise veelgi mugavaks ja turvaliseks.

Ägedad karnevalikostüümid juba ootavad meie e-poes – suures valikus leidub rebase kostüüm, ükssarviku kostüüm, Spiderman kostüüm, karu kostüüm ja paljude teiste toredate tegelaste kostüüme ja sinna juurde kuuluvaid aksessuaare. Vali endale sobilikud rõivad välja ning muuda teemapidu tõeliselt meeldejäävaks ja vahvaks elamuseks endale ja/või oma lastele.