Originaalsed kingiideed

Me kõik soovime saada kingitusteks midagi erilist ja läbimõeldut, mis kõnetaks meid rohkem kui mõni kiiruga valitud igav kink. Meie valikust leiad nii humoorikaid kui ka ääretult praktilisi kingiideid nii naistele, meestele, nii vanematele kui ka noortele. Selleks leiad valikust näiteks lõbusates disainides äratuskellu ja seinakellu, praktilisi tasse ja kruuse, naljakaid särke ja pluuse, võtmehoidjaid ja rahakassasid, meeltlahutavaid seltskonnamänge pere või sõpradega mänguõhtuteks, sisustuselemente ja dekoratsioone kodu kaunistamiseks, kirjutusvahendeid kontorisse, põllesid kokkamiseks ning palju muudki uut ja põnevat. Naljakad kingitused suudavad kindlasti iga inimese suu naerule viia. Tutvu lähemalt valikuga ning osta juba täna!

Originaalsed kingiideed

Iga inimene soovib saada kingituseks midagi, mis oleks rohkem läbimõeldud ning ka saajale tähendusrikkam, kui mõni kiiruga valitud kink, mis idee poolest võiks saajale meeldida. Kui soovid sõpra, pereliiget või kedagi muud tõesti üllatada, siis vali mõni originaalne kingiidee.

Milline kingitus valida?

Kui oled otsimas kingiideed, mida saaksid oma lähedasele kinkida, siis tasub alustada inimesest endast. Erinevad sugupooled eelistavad erinevaid kingitusi ning suurenisti mängib rolli ka vanus. Mehed eelistavad humoorikaid kingitusi, kuid naised eelkõige praktilisi. Lisaks pööra tähelepanu ka inimese hobidele - see annab kindlasti palju ideid, millest kingituse valimisel lähtuda. 

Naistele leiad valikust ilusaid sisustuselemente, kvaliteetseid nahast rahakotte, särke, potilillesi, šokolaade ning palju muudki. Need kingitused sobivad ideaalselt naistepäevaks, emadepäevaks, sünnipäevaks või mõneks muuks korraks, kus soovid naisele rõõmu teha. Meestele sobib ideaalselt kinkimiseks midagi lõbusat ja humoorikat - olgu selleks siis rahatähtedega WC paber, naljaka kirjaga särgid, joogikiiver, tuhatoos, pastakad, võtmehoidjad või mõni muu, mille disain üllatab kingituse saajat kindlasti.

Valikust leiad veel eraldi huvitavaid ja unikaalseid kingitusi. Selleks võivad olla näiteks äratuskellad ja seinakellad, mis pakuvad igasse interjööri eripära. Läbimõeldud disainiga tassid toovad mitmekülgsust iga hommikukohviga. Originaalsed põlled aga toovad nalja ning isikupära ka kokkamisel, samamoodi ka pluusid ja särgid. Rahakassad, võtmehoidjad ning teised on ühendanud endas praktilisuse ja unikaalse disaini. Kui soovid oma sõpru ja pere mänguõhtutel üllatada, siis tasub valida kas endale või sõpradele lauamäng, mis hoiab õhus põnevust. Nimelt on valik naljakaid kingitusi suur, mispärast saad olla kindel, et leiad igale maitsele ja soovile midagi meelepärast. Kindlasti ei tohiks kingile jätta lisamata ka mõne lõbusa maiuspala, mille leiad samuti siit.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus tooteid erinevatest valdkondadest koos soodsate hindadega. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsama hinnaga, maksame Sulle hinnavahe tagasi. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja tarnetingimusi, pakkudes mugavat ostuprotsessi.

Tutvu lähemalt valikuga ning üllata oma lähedasi kingitustega juba täna!