Kuuseehted

(75)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kuuseehted

Jõulud on saabumas ning see tähendab, et tuleb hakata valmistuma peohooajaks. Jõulukaunistused tekitavad kahtlemata õdusa atmosfääri ning mis jõulupuu see oleks ilma jõulukaunistusteta?

Millised ehted valida?

Jõulude tulekul on traditsiooniliseks valikuks olnud alati kuuseehted, kuusetipud, küünlad ja muud aksessuaarid, mis tekitavad tuppa mõnusa interjööri. Sellegi poolest kipub tihtipeale olema valik suur ja lai, mis muudab valimise aga keerukaks.

Alustusteks mõtle läbi, milline on Sinu kodu üldine disain ja interjöör – millised on Sinu kodus olevad domineerivad värvid? Mis tuppa Sinu kuusk paigutatakse? Kas eelistad pigem tagasihoidlikke ehteid või hoopis midagi suurt ja säravat?

  • Ehteid on erineva disaini ja kujuga. On olemas suuri kuulikesi, väikeseid kuulikesi, ingli ja looma kujuga kaunistusi.
  • Värvid mängivad ehete valikul olulist rolli – tuleb jälgida, et ehted sobiksid toaga, kuusega ning ka omavahel kokku ning et ei läheks tuba üleliia kirjuks. Näiteks valged kuuseehted annavad toale avara mulje ning sobivad üldjuhul kõigega. Võid vabalt ka jääda traditsioonilise kuldse, hõbeda ja punase juurde või hoopiski jääda minimalistiku jõulukaunistuste poolele ja valida läbipaistvad kuuseehted.
  • Materjali suhtes on puidust kuuseehted on kõige klassikalisemad ning ka vastupidavad, kuid paberist kuuseehted on odavamad ning efektsemad. Eriti populaaseks on muutumas kootud kuuseehted, heegeldatud kuuseehted ning muu käsitöö, mis annavad tuppa eriti koduse hõngu.

Kuuseehted ja nende müük Kaup24-s

Jõulude tulekul tuleb hakata valmistuma ka kaunistuste osas – toad vajavad kaunistamist, et tekitada mõnus jõulu- kui ka peotunne. Kaup24 on teinud valiku Sinu jaoks lihtsaks, ehk saad valida suure valiku seast erinevaid jõulukaunistusi, mis muudavad Sinu jõulupuu isikupäraseks ja täiustavad Sinu elutoa või magamistuba veelgi. Meie mugavate ostutingimustega maksad vaid kauba kättesaamisel ning Sul on 14 päeva aega toote mitte sobivuse korral see tagastada või ümber vahetada. Jõulude aeg kipub olema ka suur ostlemisperiood, mistõttu meie e-poest tellimisega säästad Sa kordades aega kuna kauba saab kätte juba paari päeva jooksul! Valmistu juba nüüd ning osta jõulukuusele sobivad ehted juba täna!