Kingitused, peoatribuutika

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
2 676 hinnangut. Vaata kõiki

Kingitused, peoatribuutika

Erinevate tähtpäevade eel oleme sageli kimbatuses, millist kingitust sugulasele, sõbrale, kallimale, tulevasele emale või pruudile teha. Seetõttu on nii emadepäev, jõulud kui ka sõbrapäev eriliselt kiired ajad leidmaks igale lähedasele seda kõige õigemat kinki.

Naistele sobib väga hästi kinkida kosmeetika- või parfüümikomplekte, raskem on aga mõelda, mida kinkida vennale, isale või poisssõbrale. Üheks heaks ideeks on suitsetavale meesterahvale kinkida stiilne ja omanäoline Zippo tulemasin ning kõik muu sinna juurde kuuluv. Kuid ka meestele sobib ideaalselt parfüüme või nahahooldustooteid kinkida, lisaks veel ka kampsuneid, stiilseid triiksärke vms.

Lastele on kingituste tegemine veidi lihtsam – tuleb lihtsalt valida mõni vahva rõõmupakkuv mänguasi, olgu see siis elektriline, kokkupandav või pehme. Ka erinevad kinkekaardid on endiselt äärmiselt populaarseks kingituseks, sest nii on kingisaajal lai võimalus endale kõige meelepärasem ese valida. Lisaks sellele on meeliülendavad erinevad seikluslikud voucher’id või siis hoopis käsitsi valmistatud südamlikud kingitused.

Oled parasjagu isadepäevaks, sünnipäevaks või mõneks oluliseks aastapäevaks kingitust valimas? Laia valiku põnevaid tooteid leiad Kaup24.ee e-poest, kus on kvaliteetsed tooted eriliselt soodsa hinnaga. Meie laiast tootevalikust leiad midagi nii vanematele, sõpradele, lastele kui lemmikloomadele. Lisaks on meie e-poes sageli erinevaid sooduspakkumisi, mille käigus muidu hinnalised tooted võimalik kordades soodsama hinnaga soetada.

Kui oled hädas pika jõulukinkide nimekirjaga, siis on Kaup24.ee e-pood just see kõige õigem pood, kust vaid mõne nupule vajutusega kõik kingid mugavalt otse koduukse taha saad tellida. Meie tootevalik on tõesti lai, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi igaks oluliseks tähtpäevaks. Meie kodulehel on olemas ka spetsiaalne outlet, mis varustatud eriliselt soodsate pakkumistega. Ükskõik, millist laadi kingituse otsinguil Sa ka parasjagu ei ole, meie kodulehelt leiad kõik vajamineva kiirelt ja lihtsalt!

Milline pidupäev ka tulekul poleks, kingitusi on alati vaja – kas midagi kodule, vaba aja veetmiseks või tähtpäevalise meelespidamiseks. Otsustada on alati raske, sest kingiideid ja erinevaid pakkumisi on tõeliselt palju. Kui on vaja teha kingitus emale, kallimale, lapseootuse puhul, emadepäevaks või mõneks muuks puhuks, tuleb pead vaevata veidi rohkem, et kingitus oleks tõeliselt üllatav. Sama mure tekib siis, kui otsime kinki sõbrale või lähedastele, kuid see on kergesti ületatav, kui teada mõnda olulist nüanssi.

Kes on kingisaaja?

Kõige rohkem küsimusi tekib siis, kui otsime erilist kingitust naisele – üllatada daame on ju eriti keeruline! Sel juhul on abiks kosmeetikakomplektid, lõhnaõlide komplektid või muud naiselikkust rõhutada aitavad kaubad. Mõelge ka nende lemmiktegevustele ja harrastustele: kingitust emale, kes armastab köögis aega veeta, tasub otsida köögikaupade seast, samas kui kingitust õele, kes tunneb huvi moe- ja stiiliuudiste vastu, tuleks vaadata ilukaupade seast.

Kõige lihtsam peaks olema siis, kui otsite kinki parimale sõbrale – teate kindlasti, mida ta armastab ja millest unistab.

Raskusi tekib ka siis, kui on vaja kinki poiss-sõbrale, vennale, meesülemusele, poissmeesteõhtuks – sellisel juhul on abiks kingitused, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi meest. Ka siin tasub silmas pidada kingisaaja isiksust: kui on vaja kinki ajaloohuvilisele vennale, valige vastav raamat, kui aga otsite kingitust isale, keda paeluvad uusimad tehnikavidinad, pöörake pilk tehnikaosakonna poole. Naised võiksid mõelda ka sellele, mis neid kingisaajaga seob – kui otsite kingitust abikaasale või kallimale, võite ju olla tunduvalt romantilisemad või intiimsemad ja vaadata kaupu, mis on suunatud täiskasvanutele.

Aina sagedamini valitakse kinke kahele – see on suurepärane võimalus neil juhtudel, kui tahetakse kinkida midagi suuremat ja väärtuslikumat. Seega, kui on vaja kinki vanematele või teistele sugulastele, mõelge kodutehnikale või teistele kasulikele ostudele. Sellised kingid pakuvad kindlasti palju rõõmu! Tavalised ja e-kinkekaardid on jätkuvalt väga populaarsed – alati on tore saada või kinkida võimalus valida. Kinkekaardi eest saab valida aktiivse puhkuse ja ostlemise Pigu.lt e-poes. Soovi korral saab valida populaarse vaba aja veetmise kinkekaardi, sobivad ka käsitööna valminud kingid või muud kingitused loominguliseks vaba aja veetmiseks.

Milliseks pidupäevaks kinki otsitakse?

Kui minnakse külla, saab kingitust valida ka selle järgi, milliseks puhuks kingitust otsitakse. Kingitus ülemusele või sõbrale sõltub peo põhjusest ja suurusest – isiklikuks puhuks valime suuremad ostud, samas kui sümboolseteks puhkudeks otsime midagi naljakat või originaalset.

Millised kingitused sobivad ristsetele ja lapse sünni puhul? Alati on oodatud mänguasjad ja teised imikutele rõõmu pakkuvad kingid. Lapsele kinki valides peaksite võtma arvesse ka tema vanust: kõige pisemaid rõõmustavad beebimänguasjad, kuid kui otsite kinki suuremale lapsele, siis tuleb teil veidi enam pead vaevata. Oluline on ka lapse sugu – kingid poistele on enamasti seotud tehnika ja autodega, tüdrukuid aga rõõmustavad nukud. Kuid pidage meeles, et laste huvid võivad olla teistsugused, seega kui soovite last kingiga rõõmsaks teha, küsige enne nõu tema vanematelt.               

Kingitused paaridele, sugulastele või sõpradele tuleks valida lähtuvalt nende isiksusest. Näiteks kui otsite kinki suitsetajale, sobivad Zippo välgumihklid ja lisad, täiskasvanutele suunatud kingitustest on kasu siis, kui otsite sobivat kinki pulma-aastapäevaks, romantilisteks puhkudeks sobivad valentinipäeva kingid, kui aga on vaja kinki ämmale-äiale, sobivad kingid seenioridele. Nende seast leiate tervisekaupu, kodukaupu ja ilutooteid – kingid seenioridele üllatavad mitmekesise valikuga. Kindlaid reegleid ei ole – ainult teie teate, millised kingid pakuvad enim rõõmu konkreetsetele täiskasvanutele või lastele.

Kingid interneti teel

Otsite huvitavat kinki isadepäevaks, leeripühaks, pulma-aastapäevaks või hoopis ärikinki, suveniiri, võtmehoidjat või muid originaalseid kingitusi? Astuge läbi Pigu.lt e-poest, kus ootavad teid soolaleivapeo kingid ja kõiksugused muud kingid – tutvuge pakutavate toodete valikuga ja kindlasti leiate endale meelepärase. Siin on kinke isale, vanematele, paaridele, lastele, hinnad on soodsad, sageli toimuvad kampaaniad võimaldavad kvaliteetse kauba osta väga hea hinnaga.

Pigu.lt e-pood on mugav lahendus ka siis, kui on vaja kiiresti peoks ruume kaunistada või saata kinke välismaale. Enam ei pea otsima, kus asub lähim kauplus, et siis seal osteldes kallist aega kulutada – peoatribuutika ja kingid koju interneti teel (online) annavad võimaluse eriti kiiresti tegutseda. Peate vaid valima, milline kingitus (isale, paarile, sõbrale või mõnele teisele isikule) sobib ja me kanname hoolt selle eest, et välja valitud kaubad jõuavad teieni superkiiresti.

Valikus ootavad teid kingid tähtkujude järgi (nt Kaljukits) ning teemade järgi peoatribuutika (ristsed, sünnipäevad, pulmad, lapsed jne). Neile, kes soovivad säästa, sobib väljamüük ja selles olevad soodsad pakkumised, nii et kui on vaja kingitust näiteks kalamehest sõbrale, väimehele, naisele, jõuluks või lihtsalt tähelepanu osutamiseks, seda saab teha finantsvõimalustest olenemata. Säästa aitavad ka kingid ja peoatribuutikakaubad, mille pakend on kahjustatud. Kui olete juba pikemat aega otsinud parimat kingiideed, aitavad meie valikus olevad kaubad ja peoatribuutika teil selle mure lahendada palju kiiremini ning leida kingi, mis avaldab muljet ja pakub rõõmu. Kingitused koju – mugavaim viis säästa aega!

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt