Naiste spordi- ja vabaajajalatsid

(354)

Vabaajajalatsid on tuntud selle poolest, et nad on ilusad ja funktsionaalsed. Enamasti sobivad need kokku iga naise riietusega teha kapis. Kõige populaarsemaks stiiliks on naiste tennised. Madalama äärega tenniseid on väga hea kombineerida pükste, seeliku või kleitidega, samuti on neid igas toonis ja sobilikud soojemateks ilmadeks. Erinevad naiste tossud näevad välja küll väga sportlikud, kuid paljud neist disainitud vabaajajalatsiks. Varjatsoon on suur kuid kui otsid õiget jalatsit sportimiseks pead eelkõige tuvuma jalanõu tehnoloogiaga. Ükskõik, milline on teie jooksmise eesmärk, olgu see siis paar kilomeetrit või esimene maraton, õigete jooksujalatsite leidmine võib teid sinna aidata.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Naiste spordi- ja vabaajajalatsid

Iga naise garderoobis leidub kindlasti rohkem kui üks paar vabaajajalatseid - olgu nendeks siis naiste tennised või tossud. Sõltumata sellest, kas ta kannab neid sageli või mitte, on hea omada mitut paari jalanõusid. Täpselt sama on ka spordijalatsitega. Kaup24 e-poes leiate erinevaid jalanõustiile ja brände, et saaksite valida endale sobivaima. 

Kuidas valida endale sobivaim jalats?

Õige jalanõu valimine on pealtnäha kerge ülesanne, kuid tegelikult tuleks ennem jalanõu ostu uurida rohkem, mille jaoks täpsemalt on antud jalanõud toodetud. Enamus inimeste jaoks mängib rolli jalatsi välimus - stiil ja värvus. 

Meie omalt poolt soovitame alati uurida lähemalt jalatsi tehnoloogiat ja materjale millest jalanõu valmistatud on. Kindlasti tuleb meeles pidada, et vabaajajalats ei sobi sportimise jaoks ja vastupidi spordijalats vabaksajaks. Valesti valitud jalats blokeerib sinu loomupäraseid liigutusi, võib rikkuda liigeseid ning tekitada sulle üle liigset ebameeldivust.

Spordijalatsi valikul tuleb kindel olla, mis spordiala jaoks on jalats mõeldud ning kas tossud on mõeldud sise või väli spordi jaoks. Samuti tuleb jooksutossu valida selle järgi, kui pikad on distantsid, mida inimene läbib. 

Spordialade liigutused on spetsiifilised ning jalatsid konstrueeritud vaid vastava ala liigutusi silmas pidades. Näiteks naiste jooksujalatsid on erineva jäikusega - pidades silma sinu jooksustiili (pikamaajooks, lühimaa, sprint jne). Sobiva jalatsipaari leidmisel saad kindel olla, et sinu jalad on alati kaitstud ning spordiala harrastades on sul kõige mugavam ja kerge.

Valikut pakuvad selleks näiteks brändid nagu Adidas, Asics, Nike, Puma ja paljud teised ülemaailmselt hinnatud brändid. Enne toote ostu oleks kindlasti mõistlik tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga.

Linnapildis on näha mitmeid erinevaid naiste vabaajajalatseid - tennised, tossu laadsed ja kõrgema säärega jalatsid, mudeleid on mitmeid. Kevad ja suvekuudel on populaarsust hakanud koguma detailsed tossud, millel on lipsu stiilis paelad. Samuti on hakanud tavaliste must valgete jalanõude asemele tulema stiilsed värvilised pastelsetes toonides tennised. 

Kõik vajalik Kaup24 e-poest

Suurepärased pakkumised leiad Kaup24.ee e-poest, kus on lai tootevalik ning parimad hinnad. E-poest toodete soetamine on lihtne ning tooted võid kätte saada juba järgmisel päeval. Samuti pakub Kaup24.ee 14-päevast tagastusõigust ehk kui toode on sulle liialt suur või väike, saad selle lisa vaevata ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!