Baleriinad, kontsakingad ja sandaalid

(299)

Naiste jaoks on väga tähtsal kohal jalatsid, mis on praktilised ning sobituksid kokku erinevate riietusstiilidega. Suvehooajal on kõige populaarsemateks jalatsiteks kujunenud sandaalid ja baleriinad. Need kaks on kindlasti ühed vajalikumad jalatsid kuumaks suvepäevaks, kuna kuumal rannaliival ei kanna te ju tosse, mis ei lase jalal piisavalt hingata või kõrgeid kingi. Enamasti on naiste vabaajajalatsid loodud selleks, et naine saaks kasutada paari universaalsemat jalatsipaari aastaringselt. Tennised naistele on ühed universaalsemad jalatsid, mis sobivad enamasti iga riietusega alustades pükstest ja lõpetades kleitidega. Teatri, kontserdi või mõne piduliku ürituse jaoks on kontsakingad, mis muudavad teid glamuursemaks.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Baleriinad, kontsakingad ja sandaalid naistele

Kenad ja stiilsed jalanõud annavad kogu meie riietusele maitseka punkti. Tähtis on, et valiku langetamisel valiksid endale eelkõige kvaliteetsed ja vastupidavad jalanõud, mida oleks mugav iga ilmaga kanda. E-poest Kaup24 leiad hea valiku naiste vabaajajalatseid igaks ürituseks. Valikus on sandaalid, baleriinad, kontsakingad, tennised ning palju muud.

Kuidas valida endale sobivad jalanõud?

Jalanõusid valima asudes tuleks läbi mõelda, kus sa neid peamiselt kandma hakkad. Kas otsid suveks endale sandaale, tööle kontorisse baleriinasid või suure peo jaoks hoopiski kontsakingi? Milline peaks olema värvitoon? Kas madalad või kõrged kingad? Kui tead kõikidele eelnevatele küsimustele vastust siis sobiva valiku tegemine on juba poole kergem.

Sandaale valima asudes tuleks kindlasti alguses järgida talda - mida paksem tald seda rohkem toestatud on sinu jalad. Eelistada tuleks sandaale, mille kanna tagant tuleks kinnitusrihm või mille esiosas oleks korralik, paks ja pikk kinnitus. Vältida tuleks nahka ärritavaid ja ville tekitavaid materjale ning eelistada pehmet naturaalset nahka. Sünteetilised materjalid võivad aga pikal kandmisel jalga ärritada, tekitada ebameeldivat lõhna ning põhjustada jalgade higistamist. Lisaks kuluvad taolised jalatsid tunduvalt kiiremini.

Üks paar kontsakingi peaksid olema iga naise riietuskapis esindatud. Kõrgete kontsad annavad naisele võimaluse silma paista ning näida pikemana. Kingade ostmisel tuleb silmas pidada, et kõige tähtsam mugavus. Neile, kes ei tunne end kontsadel turvaliselt tuleks valida tallaaluse platvormiga kingad, mis on samuti väga stiilsed.

Linnapildis võib näha tosse ja tennised vabaajajalatsitena aina enam ja enam. Neid on hea kokku sobitada iga riietusega - kleidiga, seelikuga või pükstega. Pole sellist riietust mis ei sobiks kokku tennistega. Populaarsust on hakanud koguma ka värvilisemad ja detailsemad jalatsid, mis paistavad rohkem silma.

Suurepärast naiste vabaajajalatsite valikut pakuvad tuntud brändid nagu Bikkembergs, La Bottine Souriante, Caprice ja paljud teised kvaliteetsed brändid. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Suurepärased naiste jalatsite pakkumised leiad Kaup24.ee e-poest, kus on lai tootevalik ning parimad hinnad. E-poest toodete soetamine on lihtne ning tooted võid kätte saada juba järgmisel päeval. Samuti pakub Kaup24.ee 14-päevast tagastusõigust ehk kui toode on sulle liialt suur või väike, saad selle lisa vaevata ümber vahetada. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!