Meeste kingad, saapad

(455)

Meeste ja kingade osas on tehtud palju üldistusi, kuid pole olemas ühtegi meest, kes ei hooliks oma kingadest ega saabastest. Sobivate jalanõude leidmine pole keeruline, kui tead kuidas riideid omavahel hästi sobitada. Neile kellel sellega probleeme on saavad sobitada erinevaid värvusi enda vöö või pluusiga. Meeste kingad on tavalistest jalanõudest kulukamad kuid mitmeid korda kvaliteetsemad ja säästavad pikas perspektiivis teie raha, sest need ei lagune iga paari aasta tagant nagu madalama hinnaga jalatsid. Samuti on talvesaapad ja matkasaapad meestele enamasti erinevate tehnoloogiatega, et teie jalg oleks soojas ja kaitstud mitmeid aastaid. Nõuetekohane hooldus aitab pikendada ka teie jalanõude eluiga.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Meeste kingad, saapad

Jalanõud on kõikjal - alustades kingadest ja lõpetades saabaste, jooksujalatsite ja sandaalidega. Vabaajajalatsid ühendavad mugavuse ja stiili ning annavad sulle võimaluse välja paista, samal ajal enda jalgu kaitstes. 

Meeste vabaajajalatseid on mitmesugustes stiilides ja kujundusega. Õige king võimendab stiilipuhtust kuid sobiva jalanõu valimine võib osutuda raskemaks, kui alguses arvatakse. E-poest Kaup24 võid leida mitmeid meeste saapaid ja kingasid erinevaks puhuks. 

Kuidas valida jalatseid?

Materjal

Meeste kingad koosnevad paljudest materjalidest, kuid kõige eelistatum on nahk. Nahk on kvaliteetne materjal, mida kasutatakse erinevate jalatsite valmistamiseks. See on visuaalselt veetlev, vastupidav ja pakub piisavalt õhuringlust. 

Hingavus

Üli tähtis on jälgida, et jalg saaks hingata, selleks on mõnel jalatsil spetsiaalsed võrguosad, mis lasevad õhul ringelda. Thiti omavad talvesaapad meestele spetsiaalset tehnoloogiat, et need oleksid piisavalt hingavad, samas ka sooja hoidvad. Kinga hingavus tähendab osaliselt kinga sees olevat ventilatsiooni ja seda, kui hästi see hoiab teie jalga jahedas ja kuivana. Vabaaja jalatsi konstruktsioonis kasutatakse mitmesuguseid materjale, sealhulgas mikrokiudusid, mis aitavad niiskusel aurustada. 

Tugi 

Jalatsit valides on mugavus kõige tähtsam, kuid ära ei tohiks unustada ka tuge. Hea tugi peaks toetama teie tervet jalga ja peaks vastama teie jala loomulikule kujule. Tugi aitab ära hoida ebamugavused ja vigastused.

Värvus

Stiilne king ütleb mehe kohta paljugi sellepärast on ka paljud meeste saapad on igas värvitoonis - kollased, sinised, pruunid, hallid ja palju muud. Erksad värvid aitavad väljendada värvikirevust, kuid peaksite hoolitsema nende eest rohkem, et värvust hoida ja kulumist vähendada. 

Veidike keerulisem on valida matkasaapaid. Matkasaapaid valmistatakse erineva kliima, reljeefi, pinnase ja raskusastme jaoks. Matkasaapad meestele on kahte kategooriat - kerge ja keskmine.

Kerge matkasaabas on mõeldud kergemateks matkadeks ja looduses liikumiseks iga ilmaga. Samuti võib nendega tänaval liikuda. Keskmised matkasaapad on paksema pealisnahaga ja vahetallaga, mis pehmendab põrutusi.. Saabas sobib erinevatel pinnastel liikumiseks

Miks osta saapad Kaup24 veebipoest?

Kaup24.ee pakub laia valikut meeste saapaid  suurepäraste hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused - näiteks 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused, järelmaks ja palju muud. 

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!