Kõrvarõngad

(151)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kõrvarõngad

Kõrvarõngaste abil saab eriti kiiresti ja lihtsalt hoolitseda oma imago eest, tuleb vaid valida sobiva kujundusega toode ning te saate omale täiesti uue välimuse. Tähelepanelikult valitud ainulaadsed naiste kõrvarõngad rõhutavad näokuju, näitavad meeleolu ja väljendavad eelistusi ning seepärast on tähtis teada, millele pöörata tähelepanu valiku tegemisel.

Kõrvarõngad näokuju järgi

See on lihtsaim viis, kuidas välja selgitada, millised kõrvarõngad (ümarad, ripatsid vm) teile kõige enam sobivad. Ümara näo puhul sobivad rohkem pikad rippuvad kõrvarõngad, kandilisi näojooni pehmendavad ümarad kõrvarõngad ja piklikuma kujuga näo korral soovitame väikseid säravaid hõbedast või muust materjalist kõrvarõngaid. Kõige rohkem on vedanud neil, kellel on ovaalne nägu, sest neile sobivad suurepäraselt väikesed rõngaskõrvarõngad ja suuremad, massiivsed punased või mõnda teist eredat värvi ehted.

Kõrvarõngad vanuse alusel

Tihti kinnitatakse, et vanematele naisterahvastele sobivad rohkem klassikalises stiilis aksessuaarid ning tüdrukute kõrvarõngad võiksid olla erksamad ja omapärasemad. Noortele sobivad liblikate, lillede ja kroonlehtedega kõrvarõngad, aga küpsemas eas naisterahvastele meeldivad rohkem soliidsed merevaigust, hõbedast või pärlitest ehted. Kuid see pole reegel, vastupidi, kui soovitakse eristuda massist ja rõhutada oma nooruslikkust, siis sobivad suured punased lillede või kroonlehtedega kõrvarõngad ja teistsugused ehted igas vanuses.

Kõrvarõngad igaks elujuhtumiks

Pruudile on kõrvarõngad pulmas üks olulisemaid aksessuaare, mis tuleks valida oma näokuju järgi. Antud juhul tuleks arvesse võtta ka soengut – kui sellele osutatakse rohkem tähelepanu, siis peaksid kõrvarõngad olema väiksemad, vastupidises olukorras võib valida suuremad kõrvaehted. Teiste sündmuste jaoks sobivad säravad ehted või rõngaskõrvarõngad, aga igapäevaseks kandmiseks kõlbavad tagasihoidlikumad tooted, näiteks musta värvi kõrvarõngad või teised vähem erksad kõrvakaunistused.

Kutsume kõiki, kes otsivad kohta, kus müüakse odavalt kõrvarõngaid pruutidele ja teistele oma imago eest hoolitsevatele naistele, veebikauplusesse kaup24.ee, kus on lai valik kõrvarõngaid. Meil müüakse ehteid hea hinnaga, eripakkumiste ja kampaaniate ajal saate neid osta tunduvalt odavamalt ning teil on kaunid kõrvarõngad alati olemas. Pealegi saab ehteid osta kodust väljumata, kõrvarõngad saab internetist tellida mõne nupuvajutusega ja need toimetatakse kiiresti teile koju kätte.