Käevõrud

(21)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Käevõrud

Kui soovime endale lummavat, riietusega lihtsasti sobituvat aksessuaari, siis valime tihti käevõru, sest see on üks lihtsamaid viise, kuidas anda oma imagole uus varjund, sõltumata sellest, kas soovite lihtsalt hea välja näha või ootate ümbritsevatelt tähelepanu. Kui aga peate otsustama, mis värvi peavad olema käevõru helmed või millisest materjalist peab see olema valmistatud, siis on valikuid palju, kuna nende naiselike aksessuaaride valik on väga lai.

Käevõru kujundus

Kui valite sobivas stiilis aksessuaari, kujundate ka oma imagot: peenike, paelast käevõru, mis sarnaneb ketiga, lisab elegantsust ja peenust, aga erk helmestest või kivikestest käevõru annab uljama välimuse. Kui soovite massist eristuda, siis võite end kaunistada mõne sellise aksessuaariga; kui valite erinevad tooted, siis arvestage, et käevõru helmed peavad olema ühte värvi; kui võrud on ühte tüüpi, siis võib värvivarjund erineda. Oluline on ka käevõru haak, see peab olema lihtne ja teie jaoks mugav.

Käevõru materjal

Naiste nahast käevõrud on üks populaarsemaid valikuid, kui soovitakse endale ligitõmbava moega aksessuaari igapäevaseks kandmiseks või eriliste sündmuste puhuks, käevõru nahk võib olla tehis või naturaalne – olenevalt olukorrast saab valida sobiva toote. Nahast käevõrud on enamasti teistest toodetest massiivsemad ja sobivad suurepäraselt, kui käsivart soovitakse näidata peenemana. Neile, kes armastavad ehedust, meeldivad messingist käevõrud, kuid need, kes soovivad elegantsed välja näha, tunnevad huvi mitmesuguste kivikestega käevõrude vastu.

Käevõru parimale sõbrannale

Sõbrannade ühesugused käevõrud on üsna vana, kuid siiani populaarne tava, mis köidab kaunima soo esindajaid east olenemata. Kui soovite endale aksessuaari, mis oleks erilise tähendusega, siis ärge unustage, et käevõru on sõpruse sümbol, peate vaid valima kõige ilusama kujundusega võru ja üllatama sellega sõbrannat.

Kui teile pakub huvi käevõru sõbranna jaoks või iseendale, siis kutsume teid veebikauplusesse kaup24.ee, kus teid ootab lai valik aksessuaare. Siin müüakse käevõrusid naistele, tütarlastele, tüdrukutele ja teistele daamidele madala hinnaga ning tihti korraldatakse kampaaniaid, kus saate säästa palju raha. Käevõrusid saab internetist tellida kõigest mõne minutiga ja teie säästate oma aega, peate vaid valima kõige ilusamad aksessuaarid ning meie toimetame need teile koju.