Kaelakeed

(115)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kaelakeed

Valides õigeid ehteid, saame elavdada oma välimust ja anda sellele täiesti erineva tähenduse. Selleks valitakse sageli kaelakeed naistele, mis paistavad silma oma laia valiku ja pilkupüüdva välimuse poolest - erineva kuju, suuruse ja värvide abil saad neid huvitavalt kombineerida erinevate riietega, kuid valides võiksid arvestada mitte ainult oma garderoobi sisu, vaid ka mõningaid välimuse detaile.

Kaelaehted näo kuju järgi

Meie näokuju dikteerib kaelaehete valimise - kui see on ümmargune või kandiline, sobivad pikad kaelakeed, samas kui kolmnurkse näokujuga on parem valik lühemad originaalsed kaelakeed. Kõige lihtsam on ehteid valida ovaalse näokujuga inimesele – neile sobivad nii suuremad kui väiksemad keed.

Milline on Sinu kael?

Lühema kaelaga on lihtsam ehteid sobitada, valides kaelakee lillekujulise või muu pilkupüüdva ripatsiga ning kui kael on pikk, on täiuslikuks valikuks massiivsed kaelakeed helmestest või mitmekihilistest kettidest – see teeb kaela visuaalselt lühemaks. Juhul, kui kaela pikkus on vahepealne, on ohutu valida suuremad ehted- tähelepanu püüdvad mustade kividega kaelakeed või muud sarnaseid veidi massiivsemad võimalused. Neile, kelle kael on ideaalse kujuga, sobivad kõik valikud - lisa elegantsi kivikestega kalakeedega või vali unikaalsed metalsed kaelakeed. Turul leidub üha rohkem valikut, seega ära karda katsetada.

Erinevad kaelakeed - uus välimus

Siis, kui kaelakeed kleidi ja muude riiete jaoks on juba veidi väsinud välimusega, saad valida oma ketile uue ripatsi, mis annab ehtele täiesti uue välimuse. Need aksessuaarid lisavad koheselt võlu Sinu välimusele ning kinkides neid mõneks tähtpäevaks, saad graveerida midagi tähendusrikast. Kaela kaunistamine ei ole mitte ainult võluv, vaid ka unikaalne, sest saad alati attraktiivne välja näha.

Otsid hea hinnaga naiste kaelakeed mõneks tähtpäevaks? Siis oled teretulnud tutvuma kaup24.ee e-poe valikuga, kus kõik kaelaehted on saadaval hea hinnaga - siin ootab alati rikkalik valik aksessuaare ning sageli on käimas kampaaniad ja allahindlused. Kõik kaelakeed saad tellida internetist vaid mõne klikiga ja väga kiiresti osta endale meelepärased aksessuaarid - vali kõige sobivamad ja meie toimetame need peagi Sinu koju.