Kasulikud nõuanded

Xiaomi M365 Pro- kas see populaarne elektriline tõukeratas on ostmist väärt?

4.8/5
18.07.2019

Xiaomi M365 Pro ülevaade

Siiani on Xiaomi olnud seotud ainult nutitelefonidega, kuid pärast Mi 365 | elektrilise tõukeratta saavutatud edu on see kaubamärk hakanud silma paistma nende sõidukite valdkonnas. Sel aastal tutvustas ettevõte oma klientidele populaarset järeltulijat Xiaomi M365 Pro, mis kindlasti teeb nende toodete seas ajalugu. Kuigi uus Xiaomi M365 Pro on kallim kui tema eelkäija, valitseb üksmeel selles, et antud mudelil on mitmeid olulisi parandusi, mis toovad kaasa väga suure turuosa.

Elektrilise tõukeratta Xiaomi M365 Pro disain

Neid elektrilisi tõukerattaid nimetatakse "suurteks elajateks", sest need kaaluvad 14,2 kg (võrreldes teiste 8-12 kg kaaluvate mudelitega), olles piisavalt rasked. Kuid kaal vastab ka selle suurusele: Sul on võimalik seista palju suuremal (45x15 cm) ja mugavamal alusel ning reguleerida käepidet enda kasvu järgi - kuni 99 sentimeetrit baaspikkusest.

Tõukerattalt leiad ekraani ja selle all asuva nupu, mis võimaldab sõidukit sisse / välja lülitada, valgustuse eest hoolitseda või kiirusrežiimi muuta ning vasakul asub kindlalt lukustatud rollerijalg. Tootjad väärivad tunnustust väga stabiilse mudeli väljatöötamise eest. Korpuse valmistamiseks kasutatakse alumiiniumit, mis on vastupidav kõikidele ilmastikutingimustele.

Xiaomi M365 Pro visuaalne välimus ei valmista pettumust - must raam punaste detailidega näeb välja maitsekas ning see mudel ei jää kindlasti linnatänavatel märkamatuks.

Null

Mis on uus elektriline roller Xiaomi M365 Pro?

Kui arvad, et disain on kõik, millega see elektriline tõukeratas Sind üllatab, eksid väga - tutvu selle sõiduki kõige olulisemate elementide ja spetsifikatsioonidega.

Kaasaskantavus

Kuigi see Xiaomi sõiduk kuulub "suurte" rataste kategooriasse, saab seda kergesti kokku panna ja kaasa võtta tööle või reisile. Tasub märkida, et sellele mudelile ei ole võimalik lukku lisada ning seetõttu ei tohiks seda valveta parklasse jätta. 

Siiski ei pea ohutuse pärast muretsema: “Xiaomi Home” programmiga saad oma tõukeratta nutitelefoniga lukustada. Kui keegi püüab sellele ligi pääseda, hakkab tööle signaal ja see lakkab töötamast. Vargad peaksid algsest helisignaali kindlasti kartma.

Null

Sõiduprogrammid ja muud funktsioonid

Sellel Xiaomi tõukerattal on 300W mootor - kui kasutasid eelnevalt vanema põlvkonna mudelit, siis tunned kindlasti erinevust. Topeltklõpsuga nupule vajutades (see ei ole alati mugav, kuid siiski võimalik) saad muuta ühte kolmest kiirusrežiimist:

  • Ökonoomne režiim võimaldab sõita kiirusel kuni 15 km/h, mis on kasulik, kui pead liikuma kõige hõivatumatel tänavatel. Lisaks saad selle režiimiga sõita kuni 45 kilomeetrit!
  • Standardrežiim aitab saavutada kiiruse kuni 20 km/h, mida peetakse optimaalseks lahenduseks nii ohutuks kui ka tõhusaks reisimiseks.
  • Spordi (või kiiruse) režiim võimaldab saavutada kiiruse kuni 25 km/h, mis aitab lõbutseda tänavatel või isegi keerulisematel teedel!

Kruiisirežiim (“Cruize Mode”) on üks eelpool mainimata omadustest, mis salvestab automaatselt püsikiiruse, kui soovid pika aja jooksul samal kiirusel sõita: see on eriti mugav pikemate vahemaade läbimiseks. Veelgi rohkemate valikute jaoks on soovitatav hoolikalt tutvuda mobiilirakendusega - sellega võid sisse lülitada tagatuled, reguleerida pidureid, vaadata reisiaruandeid ja saada kasulikke nippe.

Aku

Jah, kõik ülaltoodud funktsioonid kulutavad palju akut, kuid tootjad on ka sellele mõelnud - peaaegu kaks korda rohkem akut pakub nüüd Xiaomi 12800 mAh akuga tõukeratas. Nagu eelnevalt mainitud, võimaldab ökonoomse režiimi valimine reisida kuni 45 kilomeetrit ilma lisalaadimiseta - kui tavaliselt läbid vaid lühikesi vahemaid, ei ole vaja pidevalt laadimise peale mõelda. 

Null

Tõsi, kriitikud on kommenteerinud mitte kuigi kiiret laadimisprotsessi, kuid tootja pakub vastukaaluna energia taastamist, mis tähendab, et kui sõidad või peatud, laeb ratas ise vähesel määral akut.

Suur LCD-ekraan

See uus Xiaomi tõukeratas väärib kiitust - võid saada palju kasulikku teavet, vaadates sisseehitatud tõukeratta ekraani. Täpsemalt kuvatakse ekraanil Sinu kiirus ja valitud sõidurežiim, valgustid ja Bluetooth-funktsioon ning saad jälgida aku taset. Lisaks muutub elektrilise tõukeratta hooldus palju lihtsamaks, kuna ekraanile ilmub ka väikseim probleem või viga, millest saad koheselt süsteemilt teate.

Null

Xiaomi M365 Pro ülevaade

Niipea, kui Xiaomi M365 Pro elektriline tõukeratas turule ilmus, on sellest saanud üks kõige ihaldatavamaid mudeleid, mistõttu ei ole üllatav, et selle kohta leidub palju arvamusi ja tagasisidet. Lisaks juba mainitud eelistele tuuakse sageli välja minimaalne müratase, olenemata valitud sõidurežiimist. Tõsi, suurematel kiirustel ja halvema kvaliteediga teedel tekib rohkem müra, kuid see ei põhjusta kindlasti ebamugavust. Kõige rohkem tunnustatakse selle akut ja funktsionaalsust - tootja esitatud teave on vastavuses kasutaja kogemusega.

On olnud ka rahulolematuid ostjaid: tõukeratta suurema suuruse tõttu soovitakse rohkem painduvust ja kiiremat pööramist, kuid see on lihtsalt harjumuse küsimus.  

Xiaomi MiJia M365 Pro ja teised Xiaomi elektrilised tõukerattad

Kui otsid meelelahutuseks või igapäevaseks liikumiseks mõeldud elektrilist tõukeratast, on Xiaomi M365 Pro paljudel juhtudel üks parimaid võimalusi. Tootjad on tõestanud, et "Pro" ei ole lihtsalt sõna - kui soovid nautida turvalisi, stabiilseid ja pikki sõite, siis uus Xiaomi elektriline tõukeratas ei valmista Sulle pettumust! 

Klientidele meeldib see postitus

4.8/5
5 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?