Kasulikud nõuanded

Virtuaalreaalsuse prillide mudelid

26.09.2018

Kuigi tundub, et virtuaalne reaalsus on muutunud populaarseks piisavalt kaua aega tagasi, on paljudel endiselt kahtlusi interaktiivse meelelahutuse kasulikkuses ning sageli arutatakse, kas on mõtet neid oma kodus proovida. Samuti on keeruline otsustada, milliseid virtuaalreaalsuse prille osta- kui seisad selle valiku ees, siis tutvustame Sulle viite enimmüüdud mudelit.

Kõige populaarsemad VR prillid kaup24.ee e-poes

1.Virtuaalreaalsuse prillid Remax RT-V01 3D. Need mobiiltelefonile sobivad VR prillid on mõeldud neile, kes veedavad enamiku oma ajast nutitelefonis ning soovivad oma kogemused viia täiesti uuele tasemele. Neil on mugav prillide hoidja ning ostjatele meeldib eriti selle komplekti hind.

2.VR prillid Modecom Volcano Blaze 3D. Teine soodne valik, mis on ideaalne nii kaasaegseks äriks kui ka lõõgastavaks meelelahutuseks. Lisaks on nendel prillidel telefonile eriline kaitse, mis võimaldab sukelduda uutesse kogemustesse ja igapäevaelu täielikult unustada.

3.BOBOVR Z5. Neile, kes soovivad seadet, mis toob mängukonsooli eelised veelgi rohkem esile, meeldivad kindlasti need VR prillid, mis annavad võimaluse proovida mitmeid erinevaid mänge ja saada nende reaalseks osaks. Kuigi selline meelelahutusseade maksab veidi rohkem, väidab kasutajate tagasiside, et sellisesse kogemusse investeerimine on kindlasti seda väärt!

4.HTC Vive Virtual Reality komplekt. Neid VR prille saab kohandada võimsa graafikakaartiga arvutile- see kombinatsioon üllatab Sind unikaalsete visuaalsete efektidega ning võimaldab Sul sukelduda täielikult veel avastamata maailma. Nii et kui otsid parimat kvaliteeti ja muljetavaldavat kogemust, tasub seda võimalust kaaluda.

5.VR prillid ACME VRB01. Teine lihtsam mudel Sinu nutitelefonile. See on eriti sobiv valik, kui endiselt kahtled virtuaalreaalses meelelahutuses ja ei soovi liiga palju investeerida- need prillid tutvustavad piisavalt lähedalt virtuaalmaailma eeliseid.

Virtuaalreaalsuse prillide valik on piisavalt suur, et saaksid valida vastavalt oma vajadustele ja võimalustele sobiva mudeli. Parimate võimaluste otsijaid rõõmustab asjaolu, et tänapäeva võimalused arenevad kiiresti ning on raske ennustada, millistele kirjeldustele vastavad need paari aasta pärast.  

Kuidas hindate seda postitust?

Märksõnad