Kasulikud nõuanded

5 soodsat, kuid kvaliteetset naiste pesu brändi

naised aluspesus
25.02.2021

Täiusliku pesukomplektiga kohtumine võib sarnaneda armastusele esimesest silmapilgust. Tõsi on see, et ilus pesu paneb naise särama ning kes meist ei armastaks uut seksikat pesukomplekti.

Naiste pesu ei pea alati olema kõige kallimast hinnaklassist, et olla kvaliteetne - on olemas ka soodsamaid variante. Jagame teiega viite erinevat kvaliteetset naiste pesu brändi, kelle hinnad on soodsad ent omavad kaunist pesudisaini.

Lauma Lingerine

Lauma Lingerie on aluspesu ja kodu rõivaste bränd, mis loodi aastal 1971. Pesu on loodud tänapäevasele naisele, kes tunneb end atraktiivsena, teab oma väärtust ning hindab mugavust ja elegantsi.

Lauma Lingerie pesu tootmisel pööratakse tähelepanu sellele, et tegemist oleks parimate materjalidega, mis oleksid ihu vastas mugavad – kasutusel on väärtuslikud pitsid parimatest Prantsuse pitsitööstustest. Lauma jaoks on oluline järgida moetrende, et pesu oleks atraktiivne igas vanuserühmas naistele. Klassika austajatele on saadaval ajatu disainiga pesu ning moeteadlikule pesu kandjale trendikamat ja eksklusiivsemat pesu. 

pesu igas vanuses naistele

Bluebella

Bluebella bränd on asutatud Emily Bendelli poolt 2000. aastal. Pesukollektsioonides on olemas nii rinnahoidjad, kui aluspesu, mida tehes on jälgitud tänapäeva moodi ja kvaliteeti.
Bluebella pesu on sensuaalne ja kujundused peegeldavad ainulaadset moodi. Sageli kasutatakse ebatavalisi kangaid ja kaunistusi ning luuakse suurepäraseid uusi siluette. 

Kõik stiilid on välja töötatud ja toodetud ainult vastavalt brändi standarditele,ning kasutatud on kvaliteetseid materjale, et pesu säiliks kaua ilusana.

Esotiq

Esotiq pesubränd on täis elegantsust ja positiivsust. Valikust leiate pitsist rinnahoidjad ja korsetid, satiinist pidžaamad, aga ka mugavad puuvillased T-särgid, pehmed hommikumantlid ja ujumisriided - kõik, et tunneksite end printsessina.

Esotiq pesubränd armastab mugavust ja kvaliteeti ja soovib seda tuua ka oma klientideni, pakkudes parimaid materjale. 

siidist pesu ja hommikumantel

Etam

Etam on väärika ajaloo ja värvika olevikuga populaarne pesubränd Prantsusmaalt, mille esimene kauplus avati juba 1916. aastal. Tänaseks on Etam pesubränd avanud üle maailma 4328 kauplust ning tulemas on üha uusi.

Brändi tooted võib arvata keskmisesse hinnaklassi ning nende laias tootevalikus on pesuesemeid alates seksikatest korsettidest lõpetades mugavate öörõivastega. Pesukollektsioonides on olemas kõikvõimalikud rinnahoidja- ja aluspüksitüübid igale kehakujule, vajadusele ning maitsele alates toetavatest ja vormivatest kuni vabalt liibuvateni. Värvide ja materjalide valikul lähtuvad Etami disainerid iga hooaja moekamatest suundadest nii, et kõik olulisemad värvi- ja mustri teemad on kollektsioonis esindatud.

Etam pakub nii igapäevast praktilist pesu kui glamuurseid seksikaid komplekte.

Friends

Friends brändi suurepärane kvaliteet ja mugavus on kindlasti üks parimaid punkte. Professionaalse tunnustusena on Friendsi tooted valitud Euroopa suurimal pesumessil moeetalonina trendide foorumisse.

Kvaliteetne Friends pesu on keskkonnahoiu mõttes parim valik, kuna nad on vastupidavad ja neid saab kasutada pikemat aega. Aluspesu tootes on kasutatud kõige kvaliteetsemaid materjale: puuvill, merseriseeritud puuvill, meriinovill, elastaan, modaal, nailon jt. 

nahavärvi pesus naised

Kindlasti kui soovite oma pesukomplekti kaua ilusana hoida peate teadma kuidas pesta rinnahoidjat ning kuidas hooldada aluspesu.

Kuidas hindate seda postitust?