Kasulikud nõuanded

Sisustustrendid 2020. aastal

12.12.2019

Uus aasta toob muutusi mitte ainult meie igapäevaellu, vaid ka kodudesse. Nende muudatuste kavandamisel võtame sageli arvesse valitsevaid suundumusi, mis on igal aastal üllatunud uute avastuste ja ootamatute lahendustega. Millised sisustustrendid on 2020. aastal kõige populaarsemad?

Õrn veluur ja selle alternatiivid

Tavaliselt jäävad vähemalt mõned interjööri lahendused trendikaks veel mitmeteks aastateks - seekord ka 2019. aastal sageli mainitud veluuritüüpi kangad.

Pehme veluuri võib asendada ka sameti või muude samalaadsete kangastega, millel on pehme ja kohev pind. Sellise mööbli juurde sobitatakse ka pehmeid detaile ja dekoratiivseid patju, mis on sel aastal kindlasti populaarsed.

veluurmööbelveluurmööbelelutoa pehme diivan

Roosad ja kollased toonid 

Mööbli valimisel soovitatakse 2020. aastal valida huvitavamaid värve, kuid samal ajal mitte kasutada kõige erksamaid toone. Sa ei eksi, kui lisad oma interjööri põlenud tellise, mida muidu tuntakse punakas-oranžina (või lihtsalt "terrakota" toonina), proovid sinepikollast või kasutad mõnda heleroosat detaili.

Neile, kes soovivad lisada tumedamaid toone, on soovitatav valida tumeroheline mööbel - see on samuti sel aastal väga moes.

roosa ja kollane mööbel kojuroosa diivan kui disainielementinterjöör - roosa ja kollane mööbel

Metalli-klaasi kooslus

Metalli ja klaasi kasutatakse 2020. aasta interjööris nii koos kui ka eraldi. Selle asemel (ja võib olla koos sellega) näeme ka tumedat puitu, mida võib julgelt nimetada ajatuks klassikaks. Selle viimistluse kõrval domineerivad sellised värvid, nagu must, pronks, vask ja kuld: need aitavad luua elegantse, kuid samas hubase keskkonna.

2020. aastal on erakordselt originaalne trend mustad mööblijalad, mis on kaunistatud kuldsete detailidega, millest enamik meenutavad kuldseid rõngaid. Moodsad on ka Skandinaavia stiilis õhukesed mööblijalad metallist või vasest viimistlusega.

metalli ja klaasi koostoime interjöörismetall- ja klaasmööbelmetallist ja klaasist sisustusdetailid

Erakordsed mööblidetailid

Eespool nimetatud värvi- ja materjalikombinatsioonid ilmnevad mitte ainult mööbli jalgades, vaid ka teistes konstruktsioonielementides.

Klaasi ja metalli kasutamine loob keskkonnas peegeldusi, mis lisab interjöörile hubasuse ja avara mulje.

huvitavad sisustuselemendidmetallist kodusisutuselemendidklaasi ja metalli kasutamine kodus

Skandinaavia stiilis glamuur ja tööstuslikud interjöörid

Raske on öelda, milline interjööri stiil on 2020. aastal kõige populaarsem. Ehkki Skandinaavia disaini detaile (heledad värvid, õhukesed kujundid) võime endiselt näha, lisatakse sellele elemente, mis ei ole selle interjööri jaoks tüüpilised. Läikivad detailid ja sametkangad annavad glamuurse ilme, samas kui tumedam metallist viimistlus lisab veidi industriaalset (lofti) stiili. 

Õhukeste jalgadega sametdiivan, kuldsete detailidega kaunistatud metallist mustad söögitoolid ja metalsete mustade jalgadega massiivne söögilaud ... On väga tõenäoline, et sellist mööblikombinatsiooni näeb sel aastal väga sageli. Sellist kombinatsiooni nimetatakse üha enam lihtsustatult Great Gatsby stiiliks, mida iseloomustab karisma ja kergemeelsus.

glamuurne ja industriaalne stiil koduslofti-stiilis koduindustriaalne kodusisustus

Kui rakendad neid sisustustrende oma kodus, liigud 2020. aastal kõige moodsamate ja populaarsemate ideega. Sel aastal ei ole uuendustest tõesti puudust - ehk inspireerib see uuteks avastusteks!

Kuidas hindate seda postitust?