Kasulikud nõuanded

Power Banki tootjad, võimsus ja suurus: mida valida?

5/5
23.07.2019

Power Bank ehk väline aku on hästi teada kõigile, kes veedavad aega väljaspool kodu, kuid soovivad alati mobiilseks jääda. Sellist varuakut saab kasutada mitte ainult telefonide, vaid ka arvutite või tahvelarvutite jaoks - see on justkui kaasaskantav pistikupesa, mis tagab, et telefoni aku ei lakkaks kunagi töötamast.

Välised akud koguvad sobivas koguses energiat ja edastavad selle USB- kaabli abil kasutatavatele seadmetele. Akupank peab olema laetud, kuid sõltuvalt valitud võimsusest võib ühest laadimisest piisada mitme telefoni jaoks. On hulgaliselt nüansse, mille põhjal otsustada, milline akupank on kõige sobivam - seekord vaatame üle peamised neist.

Akupank tootja järgi

Sageli tekib küsimus, kas telefoniga sama tootja, näiteks Samsung, laeb sama brändi telefone kiiremini. Tegelikult ei tohiks keskenduda tootjale, vaid nende seadmete spetsiifilistele võimalustele. Paljud uuemad telefonid toetavad nüüd kiiret laadimist - sama tootja akupangaga on see lihtsalt tõhusam.

Sama tootja seadmetel on tõenäoliselt sarnased laadimisstandardid, kuid sellele ei peaks liialt tähelepanu pöörama - seda enam, et mitte kõik telefonitootjad ei paku akupankasid. Pigem keskendu usaldusväärsele brändile ja välise toiteallika ühilduvusele telefoniga - see on palju olulisem.

Akupank võimsuse järgi

Kaasaskantava aku võimsust mõõdetakse mAh-s - mida suurem on näidatud arv, seda harvem pead seadet laadima. Enamikul juhtudel ei ole siiski vaja osta kõige võimsamaid mudeleid, kuna akupanga hind ja füüsiline suurus sõltuvad sellest parameetrist. Tasub märkida, et isegi umbes 4000 mAh väline aku suudab telefoni 1-2 korda laadida.

Kui aga soovid unustada akupanga laadimise pikaks ajaks, leiad palju võimsamaid seadmeid - toome välja mõned mudelid:

Power Bank Green Cell 24000mAh Qualcomm Quick Charge 3.0

See akupank pakub kuni 24000 mAh võimsust - sellega saad oma telefoni täis laadida kuni kaheksa korda ning tahvelarvuti 2-4 korda. Sellel on 3 USB-porti, mis võimaldavad korraga mitut seadet laadida.

Lisaks on olemas ülaltoodud telefoni kiire laadimisfunktsioon, nii et ka efektiivsus ei kao. Selle eeliseks võib välja tuua harukordselt hea hinna, kuna suurema võimsuse eest ei ole vaja rohkem maksta. 

Sandberg Survivor 20100 mAh

See akupank sobib ideaalselt neile, kes sageli ekstreemsetel reisidel käivad, kuid ei taha sellistes olukordades mobiiliühendust kaotada: antud mudel on vee-, löögi- ja tolmukindel. 20100 mAh võimsusega seade suudab telefoni laadida kuni kaheksa korda ning võimaldab korraga 2 seadet laadida.

ADATA P20000D Power Bank

Seda Adata akupanka iseloomustab mitte ainult muljetavaldav 20000 mAh võimsus: sellel on tugev korpus, võimalus korraga kahte seadet laadida ja vajadusel saad seda kasutada ka taskulambina. Kuid kõige unikaalsem on selle väike ekraan - näed alati, kui palju energiat seadmes alles on ning see muudab reiside planeerimise lihtsamaks.

Akupank suuruse järgi

Akupanga disain ja suurus on üsna individuaalsed, sõltuvalt sellest, kus ja millal neid kasutada soovid. Sageli on soovitatav valida õhemad, mobiililaadsed mudelid - selline akupank sobib mugavalt isegi taskusse. 

Pane tähele, et nende toodete suurus ja kaal sõltuvad sageli mahust - kui soovid erakordselt mahukat mudelit, võib tekkida vajadus ohverdada kompaktne suurus. Akupankasid arendatakse pidevalt, seega on väga tõenäoline, et leiad oma vajadustele vastava lahenduse.

Kõigile neile teguritele tuginedes saad hõlpsasti otsustada, milline seade on Sinu telefoni jaoks parim. Kaup24 e-poest leiad akupangad väga soodsatel tingimustel - tule tutvuma!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?