Kasulikud nõuanded

Parimate pesumasinate TOP10

01.07.2019

Pesumasinad on ühed neist kodumasinatest, ilma milleta me ei suuda oma elu ette kujutada. Need kestavad piisavalt kaua ning seetõttu on uue masina soetamisel raske end turul olevate uuendustega kurssi viia ja otsustada, milline pesumasin oleks Sinu koju kõige sobivam. Kui seisad samasuguse dilemma ees, tutvu selle nimekirjaga - siit leiad kõik parimaid pesumasinaid!

LG F4J6TY0W

Allergeene hävitav aurufunktsioon, võimalus peatada programm ja trumlisse pesu juurde lisada ning masinat nutitelefonist juhtida on vaid mõned muljetavaldavad võimalused, mida see pesumasin pakub. See on parim valik neile, kes hindavad kaasaegseid ideid ja uusi tehnoloogiaid!

Bosch WAN280L8SN

Seda üsna tavalist mudelit hinnatakse selle trumli mahutavuse (8 kg), suure energiatõhususe ja mugava käsitsemise tõttu. Kui otsid kõige usaldusväärsemat pesumasinat, võib sellele masinale loota.

Whirlpool FWDG 86148W

Seda pesumasinat kiidetakse suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte poolest: uus tehnoloogia tagab, et A-klassi jõudlus võimaldaks riideid pesta ja kasutatud ressursse targalt vähendada. Automaatne pesutsükkel aitab vähendada energia tarbimist - kui arvad, et see võiks olla hea pesumasin, siis ei pea seda valikut kahetsema.  

Schlosser WFM601OU

See on üsna lihtne, kuid hea lahendus neile, kes ei otsi kõige funktsionaalsemat seadet. Väga madala hinna eest saad põhiprogrammid, lapseluku ja A ++ efektiivsusklassi – paljud nimetavad neid omadusi parima pesumasina eelisteks!

Indesit BWSA61052WEU

Teine väike investeering, mis ei paku erilisi funktsioone ega omadusi, kuid sobib ideaalselt neile, kes otsivad lihtsat, kuid usaldusväärset pesumasinat. Peen disain, taimer, mitmesugused programmid, kõrge kvaliteet - see eeliste nimekiri on tõesti piisavalt pikk, et konkurentsi pakkuda.

SAMSUNG WD80M4A43JW / LE

Töötab tõhusalt isegi madalatel temperatuuridel, eemaldab mustuse, desinfitseerib - selle pesumasina eksklusiivseid funktsioone võib jäädagi üles lugema. Sellel on 12 programmi ning see on veidi vähem, kui teistel mudelitel. Sellegi poolest on need kõik väga otstarbekad ja mitmesuguste eeliste tõttu paremad, mistõttu ei pea millestki puudust tundma.

CANDY CST G382D-S

Kui eelistad ühel või teisel põhjusel ülemise laadimisega pesumasinaid, peaks see valik jätma täiusliku mulje. Äärmiselt mugav ukse avamise süsteem, peata masin ja lae pesu juurde, üks kõrgemaid energiatõhususe klasse – need on vaid mõned selle kõige märkimisväärsemad omadused!

Hoover DXOA34 26C3 / 2-S

Seda pesumasinat nimetatakse "nutikaks", mistõttu pakub see palju huvitavaid ja kasulikke uuendusi, muuhulgas pesu kaalunäitajad või pesemisaruanded. Lisaks kõikidele nendele võimalustele leiad ka kerge triikimisprogrammi. Samuti on see masin mõnevõrra kitsam, mida hindavad eriti need, kelle jaoks on iga sentimeeter ruumi tähtis.  

AEG L7FBE69SA

Kui küsiksid oma tuttavatelt parimate pesumasinate kohta, kuuleksid kindlasti AEG masinate võimalustest ja seda mitte asjata. See valik üllatab tänapäeva modernsusega: kõigi hinnatud programmide (aurufunktsioon, lihtne triikimine jpm) hulgast leiad ka Wi-Fi, mis võimaldab pesumasina kaugjuhtimist.

Saturn ST-WK7605 / 06

Need pesumasinad on parim valik neile, kes otsivad lihtsat võimalust pesu pesemiseks ülikooli ajal või suvilas. Selline masin ei paku erilisi funktsioone, kuid selle populaarsuse taga on lihtsus ja kompaktsus. Teatud juhtudel on see üks parimaid valikuid!

Kvaliteetsete ja usaldusväärsete seadmete valik on väga lai, nii et lõpliku otsuse tegemiseks peaksid kõigepealt mõtlema, milliste omadustega seadet endale otsid. Nii on lihtsam leida oma ootustele vastav seade – kõik need pesumasinad leiad hea hinnaga kaup24.ee e-poest!

Kuidas hindate seda postitust?