Kasulikud nõuanded

Kas otsid parimat triikrauda? Kas valida auruga või juhtmeta triikraud?

08.02.2018

Igaüks soovib, et riiete triikimine oleks võimalikult tõhus, kuid see eeldab head triikrauda. Tänapäeval leidub turul erinevaid mudeleid, nii et enne parima triikraua valimist on kõigepealt vaja teada nende peamisi tüüpe ja eeliseid.

Kõige sagedamini kasutatavad triikraudade mudelid on Philips Azur, Tefal, Electrolux jpt, mida võib olla mitut erinevat tüüpi. Üks kõige sobivamaid valikuid on vertikaalse aurustussüsteemiga triikraud, mis võib kangast autuga juba mõne korraga sirgeks saada, isegi kui tegemist on eriti tugevate riiete triikimisega. Sellega võid saavutada kiireid ja efektiivseid tulemusi isegi ilma rõivast otseselt puudutamata.

Triikraudade TOP


Teine võimalus on aurugeneraatoriga raud. See valik eraldab palju rohkem auru, mis tagab ka selle seadme palju suurema jõudluse, kuid sellised mudelid maksavad oluliselt rohkem ja neid kasutatakse kõige sagedamini tööstuses.

Kui viibid puhkusel, soovid samuti rõõmu tunda sirgetest riietest ja selleks on head kaasaskantavad triikrauad. Need on tunduvalt väiksemad ja kergemad, neil on kokkupandav käepide, nii et ergonoomiline disain võimaldab seda mugavalt kaasa võtta.
 
Paljud inimesed eelistavad juhtmeta triikrauda, mis võimaldab seda mugavalt liigutada, olenemata juhtme pikkusest. Sellegi poolest tuleb sellist mudelit pidevalt hoida spetsiaalses pesas, mis võimaldab sellel piisavalt soojendada. Juhtmeta triikrauad töötavad sama tõhusalt, kui piiratud juhtmega seadmed. See lahendus võimaldab säästa palju väärtuslikku aega, kuid sel juhul nõuab ostmine ka suuremat investeeringut.

Triikraua hind on sageli üks kõige olulisemaid valikukriteeriumeid, kuid nii suure toodete valikuga on kõige parema hinna ja kvaliteedi suhte leidmine lihtne. Tundub, et praegu domineerivad turul standardsed aurutriikrauad - need on sageli juhtmega, kuid 360-kraadine versioon ei põhjusta kindlasti erilisi ebamugavusi. Siiski, kui otsid lahendust eriti kortsus rõivaste jaoks või plaanid seda kasutada reisimise jaoks, leiad samuti endale sobiva!

Kuidas hindate seda postitust?

Märksõnad