Kasulikud nõuanded

Parimad kuivatid 2019. aastal

19.10.2019

Kuigi trummelkuivatid ei suuda veel populaarsuse poolest pesumasinatega võistelda, siis need, kellel on kodus veidi rohkem ruumi, valivad üha sagedamini spetsiaalselt selle masina. Samal ajal on tootjad järeleandmatud ja püüavad pidevalt pakkuda üha funktsionaalsemaid seadmeid, mis võivad parima mudeli ​​valimise keerulisemaks muuta. Kui mõtled uue kuivati ostmisele, tutvu 2019. aasta pesukuivatite TOP 10 nimekirjaga - ehk tõmbavad Sinu tähelepanu parimad kuivatid selles loendis.

Candy CS C8DG-S

Mahukas 8-kilogrammine trummel ja koguni 14 erinevat programmi ei ole selle elektrilise kuivati ​​ainukesed eelised. Tõenäoliselt on selle populaarsuse suurimaks põhjuseks funktsioon “Smart Touch” ja spetsiaalne vidin “Candy Simply Fi” - saad õppida uusi kuivamistrikke, ise protsessi optimeerida ja isegi kuivati ​​tehnilist seisukorda kontrollida. Ole kursis seadme seisukorraga, vähenda kulusid ja tee oma igapäevaelu veelgi lihtsamaks!

AEG T8DBG48S

Ehkki iga elektriline kuivati ​​suudab soojuspumbaga tõhusalt töötada ka madalamatel temperatuuridel, ületab see mudel tänu kõrgtehnoloogiale neid näitajaid. See tähendab, et saad oma riideid veelgi madalamal temperatuuril kuivatada ja tarbid seega palju vähem energiat. Spetsiaalne “AbsoluteCare” süsteem tagab, et kõik kangad, isegi vill, kuivatatakse sobivates tingimustes - see on selge viide, miks see kuivati ​​on TOPi nimekirjas.

Beko DPS 7405 GXB2

Võib öelda, et see kuivati ​​on populaarne oma eksklusiivse “Flexyense” anduri tõttu, mis reguleerib niiskustaset ja temperatuuri, et tagada riiete ühtlane kuivamine. Trumli kahesuunaline pöörlemine aitab märkimisväärselt kaasa kangaste kortsumise ennetamisele. Selle trummelkuivatiga kuivatad ideaalselt ja ohutult nii paksemad teksad kui ka erilist hoolt vajavad kangad - kõigeks selleks on spetsiaalsed programmid, mis Sind kindlasti ei reeda.

Electrolux EW8H358S

Kui otsustad, et see kuivati on parim valik Sinu koju, ei pea protsesside pärast muretsema - seade hoolitseb kangaste kvaliteedi eest ise. “SmartSense” süsteem tuvastab pesu niiskustaseme (kaitstes seda liiga kõrgete temperatuuride eest), “DelicateCare” reguleerib trumli liikumist ja “GentleCare” tagab, et kangad kuivatatakse sobival temperatuuril. Need omadused tagavad pesu täiusliku hoolduse äärmiselt madala energiatarbimisega.

Hoover DX H10A2TCEX-S

Pärast selle seadme spetsifikatsioonide ülevaatamist on kõige tähelepanuväärsem ülimalt suure mahutavusega 10-kilogrammine trummel, aga kui otsustad valida selle ​​mudeli, on Sul palju rohkem eeliseid. Spetsiaalsed trummelliigutused takistavad kangaste kortsumist, võimaldades neid peaaegu kaks korda kiiremini triikida, käivituse viivitus võimaldab aega tõhusamalt planeerida ja soojuspump tagab suurepärase energiatõhususe. Kui põhjuseid, miks see kuivati kuulub TOP-nimekirja, on endiselt liiga vähe, kasuta NFC-rakendust oma nutitelefoni ühendamiseks ja selle võimaluste laiendamiseks!

Bosch WTW855R9SN

See kuivati ​​rõõmustab oma kõrge energiatõhususe klassi (A ++) ja selliste igapäevaste võimalustega, nagu automaatne puhastuskondensaator või elektrooniline niiskustaseme tuvastamine. Arvukate programmide hulgast leiad spetsiaalselt allergikutele mõeldud programme, mis võimaldavad eemaldada kudedest igasugused allergeenid, samuti mitmeid auruprogramme, et hoida riided ideaalses korras.

Gorenje D8565NR

Kui peaks välimuse järgi 2019. aasta parim kuivati valima, siis kuulub antud mudel kahtlemata TOP-nimekirja tippu. Kuid lisaks oma suurepärasele väljanägemisele pakub see ​​ka palju muid eeliseid: “SmartSensor” süsteem valib automaatselt kangastele kõige paremini sobivad kuivamisparameetrid, samas kui “SensorCare” ionisaator tagab riiete meeldiva lõhna ja kerge triikimise. Lisaks kõigele on sellel kõrge energiatõhusus ja üks tõhusamaid filtreid turul - sellele on tõesti raske vastu panna.

Samsung DV90M6200CW / LE

Selle kuivati ​​abil saad proovida paljusid ainulaadseid programme. Näiteks aitab “AirWash” eemaldada kudedesse imenduvad lõhnad ja neid värskendada ning säästab aega, pakkudes viivitamatut kuivatamist vaid 35 minutiga. Isegi muude rakenduste korral kontrollivad intelligentsed kuivatussüsteemi andurid pidevalt kuivamisaega, et minimeerida energiatarbimist ja mis kõige tähtsam, tehes seda riideid kahjustamata - sellepärast kuulub antud mudel populaarsemate hulka.

Candy GVS4 H7A1TCEX-S

See kuivati ​​on eriti populaarne väiksemates ruumides, kuna see on praegu üks kitsamaid turul. Kuid see võimalus sobib ka avaramatesse kodudesse - kui Sulle piisab 7 kg trumlist, pakub see kuivati ​​mitmeid kasulikke funktsioone. Energiasäästlikud, aja kokkuhoidu ja kangakvaliteeti tagavad nutikad rakendused, võimalus kuivati ​​funktsionaalsust laiendada ühendades selle nutitelefoniga, on vaid mõned funktsioonidest, millega saad lähemalt tutvuda.

Beko DS8433RX

See kuivati ​​tagab, et kõik kangad säilitavad pärast kuivatamist kõrgeima kvaliteedi ning pead triikimisele palju vähem tähelepanu pöörama, seda nii tänu automaatsele kortsudevastasele süsteemile kui ka kahesuunalisele trumli pöörlemisele. Lisaks on spetsiaalse “FlexySense” anduri abil lihtsam optimaalset temperatuuri, kuivamistaset ja ühtset kuivatamist seadistada.

Kuivati ​​valimise lühikokkuvõte

Pärast selle TOP-nimekirjaga tutvumist võib Sul endiselt tekkida küsimus, milline pesukuivati valida. Vastus on lihtsam, kui võtad arvesse neid põhipunkte:

  1. Kuivati ​​tüüp. See määrab kindlaks, kuidas vett tühjendatakse: õhutusava, spetsiaalse mahuti tühjendamise või sisseehitatud süsteemi kaudu. Praegu on eriti populaarseks muutunud kondensaatorkuivatid, mille soojuspump töötab madalamal temperatuuril ja mille tulemusel tarbitakse oluliselt vähem energiat.
  2. Paigaldusviis. Eraldiseisev või sisseehitatud? Sõltub sellest, kuhu ja mis aja jooksul kuivatit paigaldada soovid ning millise laadimisviisi valid.
  3. Laadimisviis. Eestlaetavad trummelkuivatid on avaramad ja pakuvad täiendavat hoiuruumi, samas kui ülevalt laadimisega mudelid on kompaktsemad ja lastele ohutumad.
  4. Mõõdud. Mõõda kuivati ​​jaoks olemasolev ruum, et täpselt teada, millist suurust vajad.
  5. Trumli maht. Mida suurem see on, seda rohkem riideid saad ühe laadimisega kuivatada - sellisel juhul on kõige lihtsam otsida pesumasinaga sarnaseid võimalusi.
  6. Energiatõhususe klass. Mida kõrgem see on, seda vähem energiat tarbitakse ja seda odavam on iga kuivatuskord.
  7. Funktsionaalsus. Erinevate programmide arvukus pakub veelgi suuremat mugavust ja maksimaalselt kasu - mõtle funktsioonidele, mida kõige rohkem endale soovid.

Kõiki neid nüansse silmas pidades saad hõlpsalt otsustada, milline on parim pesukuivati Sinu jaoks. Kui Sa ei leia sellest TOP-loendist endale sobivat, ootab kaup24.ee e-poes veelgi suurem valik!

Kuidas hindate seda postitust?

Märksõnad