Kasulikud nõuanded

Nutikad lisavidinad sinu mobiiltelefonile

5/5
19.12.2019

Mobiiltelefonid on muutunud lahutamatuteks kaaslasteks ja abimeesteks meie elus ning nende ülesanne on muuta meie elu lihtsamaks. Mobiiltelefonid ei ole ammu enam helistamiseks, vaid aitavad sind hädast välja, kui pead kiirelt õige tee üles leidma, internetist mingit teavet leidma ja uuemad nutitelefonid ei jää pildistamisel alla ka päris heale kaamerale, olles palju väiksemad ning mahtudes taskusse.  

Akupank

Minevikku on jäänud need ajad, mil reisides pidi kaasas kandma suurt fotoaparaati ja kokkuvolditavat paberist kaarti, kus pidi näpuga järge ajama. Nüüd teeb kogu selle töö ära sinu mobiiltelefon, mis juhatab su kiirelt vaatamisväärsuste juurde ja tagasi hotelli ning aitab sul tee peal teha valmis imelised fotod, mis reisi veel kauaks meenutama jäävad. Probleem kipub aga tihtipeale olema selles, et aku saab kõige ebamugavamal ajal tühjaks ja on väga raske leida kohta, kus seda jälle täis laadida, et oma teekonda jätkata.

Selliste viperuste vältimiseks on hea, kui kaasas on akupank, mis kindlustab selle, et ei peaks kunagi muretsema, millal ja kus mobiiltelefoni aku tühjaks saab. Akupankasid on küll väga palju erinevaid ja valik võib silme ees kirjuks võtta, aga peamised valikukriteeriumid on, milliseid seadmeid akupank laeb, mitu korda ja kui kiirelt, muu on ainult visuaalne pool – kas eelistad peent disainakupanka, sportlikuma disainiga või hoopis robustsemat.  

Selfie pulk ja statiiv

Tihtipeale satud mõnda erakordselt ilusasse kohta ja tahad endast pilti teha, ent pole käepärast kedagi, kes aitaks ja käed jäävad liiga lühikeseks, et kogu vaadet pildi peale saada. Selfie pulgad tulid kasutusse suure hooga ja on olnud aastaid ääretult populaarsed just turistide puhul. Ja põhjusega – selfie pulgaga on väga mugav teha ägedaid fotosid. Väiksemad pulgad käivad kenasti kokku ja mahuvad mugavalt kotitaskusse, võtmata üleliigselt ruumi. Kaasaskantavad statiivid aitavad aga teha terava kvaliteediga pilte näiteks hämaras, kus käes tehes võivad need jääda palju udusemad.

Juhtmevaba laadimisalus

Mobiiltelefonid liiguvad aina enam selles suunas, et neid oleks lihtsam kasutada. Üks põnevaid uudistooteid on näiteks juhtmevaba laadimisalus, mis aitab telefoni laadida kiiremini ja tülikate juhtmeteta. Nii saad iga kord oma töölaua juurde tulles panna telefoni mugavale alusele, kus see kiiresti end jälle täis laeb.

Mobiiltelefonid on muutunud meie lahutamatuteks kaaslasteks ja abimeesteks. Ehkki need on niigi ehitatud võimalikult nutikateks ning pakkudes igale kasutajale midagi vajalikku, on ka palju lisaseadmeid, mis nende kasutamise veelgi mugavamaks muudavad. Reisi- ja matkasellid tunnevad kindlasti puudust korralikust akupangast, mis aitab telefoni liikvel olles laadida, fotosõbrad selfiepulgast või kaasaskantavast statiivist ning disainihuvilistele meeldib kindlasti stiilipuhas laadimisalus, kus pole tülikaid ja sassis juhtmeid.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?