Kasulikud nõuanded

Nutiaksessuaaride tüübid ja ideed

19.12.2018

Piiramatu tehnoloogiline võimekus võimaldab meil oma vaba aega ja igapäevaelu rikastada – piisab nutitelefonist ja palju uusi kogemusi muutub käegakatsutavaks. Erinevad nutitarvikute tüübid on kohandatud teie vajadustele, seega peate neid lihtsalt uurima ja otsustama, mida soovite kõigepealt proovida.

Aksessuaarid mängudele

Veedate igavad ootamise minutid või lausa suurema osa vabast ajast mängides? Siis peaksite kandma hoolt selle eest, et mängud oleksid veelgi huvitavamad ja tõepärasemad ─ need nutiaksessuaarid võimaldavad seda teha.

Mängupult. See aksessuaar on abiks siis, kui enamasti mängite nutitelefonis. Kui asetate selle spetshoidikusse, on tunduvalt mugavam mängida. Kui aga kasutate ka kvaliteetseid kõrvaklappe või helivõimendit, võimaldab selline keskkond täielikult mängumaailma sukelduda.

VR prillid. Virtuaalreaalsuse prille võib kasutada nii telefoni kui ka arvutiga. Need sobivad mängimiseks, aga ka reisiks maailma kõige imelisematesse paikadesse, vajadusel saate seda aksessuaari kasutada ka tööks. Universaalsus ja võimalus uurida teist maailma ongi VR prillide peamine eelis.

Täiendatud reaalsus. See aksessuaar võimaldab kätte võtta tõelise relva (vibu, püss jne) ja saada mängukeskkonnas jagu kõigist vaenlastest. Iga täiendatud reaalsuse relv omab mugavat hoidikut telefonile, et saaks näha selgelt kõike, mis toimub mängus ─ selleks ei ole vaja mingeid lisasid.

Stiilsed aksessuaarid

Nutiaksessuaarid saavad täiendada ka teie stiili ─ iga detail muutub teie imago tähtsaks osaks. Kui arvate samamoodi, siis proovige neid ideid!

Nutikellad ja -käevõrud. Kuigi need näevad välja nagu tavalised kellad, on neil tegelikult tunduvalt rohkem võimalusi: pulss, unerežiim, kalorite kalkulaator või lausa spordiprogramm on vaid mõned üksikud nende seadmete pakutavad eelised. Kui aga sünkroonite kella telefoniga, saate sellesse ka tähtsaid sõnumeid edastada.

Telefonikaaned. Kuigi need tarvikud ei ole nutikad, sobivad need nutitelefoni täiendamiseks suurepäraselt! Saate oma telefonile anda aina uue välimuse alates mängulisest kuni väga soliidseni. Valitud stilistika järgi võite kombineerida ka teisi siin nimetatud aksessuaare, siis ei teki kellelgi kahtlust teie imago suhtes.

Kaasaskantavad kõlarid. Sellised aksessuaarid tahaks liigitada vaba aja veetmise lisade juurde, kuid kui armastate kuulata muusikat tänaval, eristute tõesti massist! Tegemist on ühe põhjusega, miks kaasaskantavad kõlarid üllatavad eriti stiilse ja unikaalse disainiga ─ neid ei ole võimalik märkamata ja kuulmata jätta!

Vabaks aja aksessuaarid

Alati on tore veeta vaba aega ka huvitavalt – kui senised tegevused on natuke ära tüüdanud, võivad jällegi abiks olla nutikad aksessuaarid. Te ei kahetse, kui proovite neid!

Droonid. Need juba tuntud vidinad pole ikka veel kaotanud oma populaarsust, võimaldades imetleda võrratuid vaateid ning võib-olla proovida ka filmimise ja fotograafia võimalusi. Võite neid julgelt proovida, isegi kui olete nende seadmete kasutamise pärast veidi mures, sest mõnda mudelit saab juhtida isegi nutitelefonist.Sonar. See aksessuaar meeldib eriti kalapüügiharrastajatele või neile, kes sellest unistavad. Kasutades tahvelarvutit või telefoni, saate jälgida kalade liikumise suunda ja iga kalapüügikatsetus on edukas – pärast kalastamist ei pea te enne koju jõudmist enam poest läbi hüppama!

3D kirjapulk. Kuigi need pliiatsid on väga sarnased tavapäraste kirjutuspulkadega, võimaldavad need tõepoolest tõeliste 3D-ehitiste joonistamist, mis kaunistavad teie lauda või isegi nutitelefoni. See aksessuaar on kasulik siis, kui soovid avaldada muljet – keegi ei looda, et tavaline joonistus võib muutuda lõbusaks dekoratsiooniks!


Oleme nimetanud hulgaliselt erinevaid nutikaid tarvikuid, kuid see pole kaugeltki kõik, mis on turul kättesaadav. Ühendage neid tooteid omavahel, avastage uusi ideid ja ärge kartke eksperimenteerida – nii muutub igapäevane elu palju värvikamaks!

Kuidas hindate seda postitust?