Kasulikud nõuanded

Millised koolikaubad on 1. klassis vajalikud?

5/5
07.02.2018

Läheneb esimene kooliaasta - vanemate ja laste uus eluetapp. On aeg laps esimesse klassi saata. See on raske mitte ainult seetõttu, et laps alustab iseseisvat kooliteed, vaid ka sellepärast, et on aeg täita kooli jaoks esimene ostukorv. Kas Sul ei ole õrna aimugi, milliseid koolikaupu tuleks internetist tellida? Meie, kaup24.ee spetsialistid, aitame Sind!

Kirjatarbed

Koolis peab inimene õppima kirjutama, joonistama, arvutama jne. Seetõttu soovitame kõigepealt tellida kirjutusvahendid. Alustuseks on väga oluline valida käepärane pliiats lihtsalt sellepärast, et need on esimesed korrad, mil inimene õpib igapäevaselt kirjutama. Kui laps ei õpi varakult, siis ilmselt ei tee ta seda kunagi.

Samuti on vajalikud värvimisvahendid (pliiatsid, viltpliiatsid, akvarellid jne) –kunstitunnid vajavad erinevaid tööriistu, et laps oleks korralikult ette valmistatud. Sellisel juhul ei tohiks hind olla üks peamistest kriteeriumitest, sest tagasiside näitab, et kallimad vahendid kestavad tavaliselt kauem. Joonistamisvahendeid nagu ka kõik muud esimeseks klassiks vajalikud kaubad on kaup24.ee veebipoes soodsate hindadega saadaval, sest pidevalt toimuvad soodusmüügid ja allahindlused.

Kirjatarvete TOP 

Kalkulaator võib samuti olla kasulik, kuna varem või hiljem on see koolis vajalik. Erinevad kaustikud aitavad säilitada kõik kooli mälestused - esseed, joonistused, diplomid jms.

Seljakott ja pinal

Esimene asi, millest alustama peaks, on seljakott ja pinal - nii üks kui teine peaksid lapsi innustama õppima, seega soovitame valida need piltide või teemadega, mis lapsele tõesti meeldivad. Olgu selleks autod, animatsioonid või loomad – põhiline, et see oleks kooskõlas lapse huvidega. Muidugi, seljakott peaks olema piisavalt mugav, et toetada lapse rühti ja pinal on peaks mahutama piisavalt töövahendeid.

Seljakottide ja pinalite TOP

Vihikud ja joonistuspaberid

Kooliteed alustaval lapsel on vaja vihikuid, kuhu ta saaks kirjutada ja muidugi joonistuspabereid. Vihik ei tohiks olla liiga paks ning peaks olema ilusa välimusega, samas joonistusraamat peaks olema piisavalt paks, aga mitte liiga kallis - mitte iga joonistus ei õnnestu esimesel korral!

Kaustad ning kaaned raamatutele ja vihikutele

Nagu me teame, siis lapsed ei ole alati kuigi ettevaatlikud. Raamatute kaitsmiseks soovitame tellida veebipoest kaustad ja kaaned, mis ei näeks mitte ainult ilusad välja, vaid ka kaitseksid asju erinevates olukordades ja intsidentides, mida mõnikord koolis ette tuleb.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?