Kasulikud nõuanded

Mida kinkida ristimise puhul?

5/5
18.01.2018

Jõulud ja sünnipäevad ei ole enam ammu ainsad tähtpäevad, mil lastele või noortele kingitusi teha. On muutunud tavapäraseks, et tehakse väikeseid kingitusi erinevate saavutuste korral, et lapsi kiita ja julgustada. Mõnedel juhtudel on kingituste valimine üpris raske, seda kindlasti ristimise puhul. Milliseid kingitusi selleks tähtpäevaks valida?

Otsi praktilisi lahendusi

Sünnipäeva- või jõulukingi leidmine on tavaliselt üsna lihtne, sest lapsed ise on juba ammu oma soovid valmis mõelnud ja avaldanud. Ristimine on tähtpäev, mil võib lapsi üllatada eriliste kingitustega. Kaup24.ee veebipoe spetsialistide sõnul peaks kingituse valimisel arvestama mitte ainult vanuserühma, vaid ka kingituse eelarvet. Nende sõnul on kingituste valik lai ja üllatab isegi kõige valivamaid. Kui Te ei tea, mida kinkida või mida laps tõesti saada soovib, saate valida kõige populaarsemate toodete seast. Mõned inimesed soovivad muuta oma kingituse tegemise lihtsamaks, kinkides raha, kuid ristimine ei ole selleks kõige sobivam tähtpäev.

Kas kingitused kuni 50 euro väärtuses on seda väljakutset väärt?


Mida väiksem on kingituse peale kulutatud summa, seda rohkem pead oma pead murdma. Siiski ei ole see üleliia keeruline, sest 50 euro eest on võimalik soetada äärmiselt toredaid ja nooruslikke kingitusi. Heaks näiteks on rulluisud. Need meeldivad tõesti igale lapsele või noorele, samuti on need suurepäraseks stiimuliks õpetada last veetma rohkem aega väljas. Lõppude lõpuks on iga kaasaegse vanema püüdlus last arvutiekraanist eemale meelitada.

Suurepärane valik võib olla ka nutikell, mis võimaldab lastega suhelda isegi siis, kui nad jätavad oma telefoni koju. Samuti on see hea vahend, mis aitab kaitsta noori mobiiltelefonide ülemäärase kasutamise eest – nutikellad täidavad ainult kõige põhilisemaid funktsioone.

MP3-mängija rõõmustab samuti iga noort, sest kaasaegsel noorel inimesel on muusika alati kaasas. Veelgi enam, on võimalik osta tooteid erinevatelt tootjatelt, mis on saadaval erineva disaini ja funktsioonidega ning nende soodne hind võimaldab raha kokku hoida.  

Populaarseimad rulluisud

Populaarseimad nutikellad

Populaarseimad MP3-mängijad

Eelarve 50-150 eurot

Antud eelarve võimaldab nooremale lapsele kinkida puldiga juhitava auto, mida saab nautida mitte ainult toas, vaid ka väljas. Sarnase hinnaga on võimalik osta droon, mis väljas ringi lendab. Samuti meeldib tõukeratas kingitusena kindlasti igale lapsele sõltumata tema vanusest. Need kingitused ei leia mitte ainult sagedast kasutamist, vaid aitavad lapsel keskenduda uutele tegevustele ja võimaldavad aktiivselt oma vaba aega veeta ning ehk kasvab tulevikus sellest välja uus hobi. Kui ristitakse mõnda vanemat last, võib kaaluda ka tahvelarvuti kinkimist. See mitte ainult ei võimalda võtta pausi õppimisest, mängides erinevaid mänge, vaid on ühtlasi õppevahend raskete kodutööde lahendamisel. Sellised kingitused ei jää kindlasti tähelepanuta ja sisendavad noortesse entusiasmi.

Populaarseimad droonid

Populaarseimad tõukerattad

Populaarseimad tahvelarvutid

Kui plaanid kulutada rohkem kui 150 eurot

Kuigi ristimine ei ole tähtpäev, mille puhul peaks tegema nii väärtusliku kingituse, võib see olla suurepärane võimalus premeerida oma last sellega, mida ta on endale soovinud juba pikka aega. Tavaliselt ei osta lapsed endale ise näiteks jalgratast ning peavad seda pikka aega ootama. Nii et miks mitte tunnustada neid seniste jõupingutuste ja saavutuste eest ning kinkida midagi, mis tekitaks rõõmu aastateks. Veelgi enam, seda tüüpi kingitusi kasutatakse rohkem kui ühel hooajal ja see tuletab pidevalt meelde eesmärkide saavutamise tähtsust. Jalgratas on taaskord suurepärane võimalus lapsel aktiivsemalt vaba aega veeta.

Siiski tuleb arvestada ka lapse või noore enda huvidega. Kui talle tegelikult ei meeldi füüsiline tegevus, siis oleks ebaõiglane talle seda kingitusega peale suruda. Võib-olla lapsele meeldib hoopis kunst või fotograafia? Sel juhul võib ristimise puhul suurepäraseks kingituseks osutuda hoopis kaamera. Kes teab, võib-olla paneb kingitus aluse edukale professionaalse fotograafi karjäärile!

Populaarseimad jalgrattad

Populaarseimad fotoaparaadid

Mis kõige tähtsam – ärge üle pingutage

Eksperdid hoiatavad, et kuigi on soovitatav lapsi toetada ja premeerida iga saavutuse eest, ei tohiks sellega liiale minna. Lõppude lõpuks ei ole alati kingitused need kõige olulisemad – vanemate toetus, hoolitsus ja tähelepanu on palju olulisemad. Muidugi võib õnnestuda kõiki neid tegureid ühendada ja see oleks lapse jaoks suurimaks kingiks.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?