Kasulikud nõuanded

Kuidas valida muruniidukit?

24.09.2018

Muruniiduki valimisel tuleb teadliku otsuse langetamiseks arvestada mõningate teguritega:

  1. SUURUS

Niiduki valimise juures on kõige olulisem kriteerium niidetava ala suurus. 

Kaup24.ee pakub väikeseid ja keskmise suurusega niidukeid (kuni 800 ruutmeetrile), mis töötavad elektri või bensiiniga. 

Ühtlaselt kasvava muru jaoks sobib hästi ka robotniiduk.

Keskmiste ja suurte alade jaoks (kuni 1500 m²) soovitame valida suurema mudeli (46-53 cm); saad valida ka seadmeid, millel on lisavõimalused: murukoguja või integreeritud toiteallikas.

Suuremate alade jaoks (kuni 6000 m²) soovitame osta pigem aiatraktori või maksimaalselt suure ja võimsa niiduki. Lühidalt, suurus on oluline.

Muruniidukite TOP

  1. ELEKTRILINE VÕI BENSIINIGA TÖÖTAV

Teine kriteerium niiduki valimisel on mootori tüüp. Kui niidetav ala on väike ja piisavalt tasane, soovitame elektrilist niidukit. Kui oled tüdinenud mürast ja juhtmetest, siis pead valima laetava niiduki. Suuremate ja ebaühtlasemate piirkondade jaoks soovitame valida bensiinimootoriga seadme. Pakume laias valikus erineva võimsuse ja suurusega niidukeid, mis rahuldavad isegi kõige nõudlikuma kliendi vajadusi.

3. MULTŠ, KÜLGVÄLJAVISKE VÕI KOGUJAGA NIIDUK?

Enamikul kaup24.ee niidukitel on olemas murukoguja, mõnel mudelil on multšimisvarustus ja võime muru välja visata küljelt. Seetõttu on väga tähtis mõelda, kas soovid, et niiduk koguks lõigatud muru kokku või laotaks selle peenikese kihina mööda pinda laiali. Nii tagad kauni ja puhta muruplatsi. Kui Sinu jaoks ei ole kogumise funktsioon tähtis ning muru ei ole nähtav, soovitame valida külgväljaviskega niiduki. Valik sõltub Sinust!

Kuidas hindate seda postitust?

Märksõnad

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt