Kasulikud nõuanded

Kuidas valida mehele parfüüm, mis sobib tema natuuriga?

30.09.2019

Kui kallil kaasal on lemmiklõhn, mida ta on juba aastaid kasutanud, siis ei ole talle kingituse valimine keeruline. Ent mida teha siis, kui mehel ei ole seda ühte ja ainsat favoriiti? Või kui te soovite kallimat millegi uuega üllatada? Või tahate lõhna kinkida mehele, kelle eelistustest te midagi ei tea?

Parfüümid on oluline osa inimese stiilist, eneseväljendusest ja olemusest. Täpselt nagu rõivad ja aksessuaarid. Lõhnamaailm on küll suur ja kirju, ent sobiva valiku tegemisel on abiks seesama inimene, kellele parfüümi otsite.

Kui nõutult kümnete ja kümnete parfüümipudelite vahel ekslete, siis mõelge kingituse saajale: milline on tema olemus, välimus, huvid ja harrastused, natuur ja temperament. 

Uskuge, nendele küsimustele vastates jõuate kindlasti õige valikuni!

Sportlik ja aktiivne

Sportliku eluviisiga mehele on kõige lihtsam parfüümi valida. Ta hindab lihtsust, värskust ja tervislikkust ning just seda sportlikud meeste lõhnad pakuvadki. 

Mehele, kes aktiivselt liigub ja treenib, on oluline, et aroom, mida ta kannab, rõhutaks talle olulisi väärtusi - liikumist, vitaalsust ja tegusust.

Atleetlikule härrale sobivad kerged tsitruselised aroomid ja rohelised ürdid. Inimene, kes sageli treenib, käib ka keskmisest sagedamini duši all, mistõttu on eriti oluline, et iga pesemise järel lõhnaks ihu värskelt ja puhtalt.

Tuntud kaubamärkidelt leiab terveid tootesarju spetsiaalselt sportlikule mehele mõeldud lõhna- ja hooldustooteid. 

Tavaliselt kuulub lõhnakomplekti lisaks tualettveele veel deodorant, dušigeel, habemeajamisvaht- või geel ja raseerimisjärgne näopalsam.

Soovitused sportlikule mehele: 

Davidoff Cool Water, Prada Luna Rossa Sport, Nautica Voyage, Issey Miyake l’Eau d’Issey Pour Homme, Thierry Mugler Mugler Cologne, Chanel Allure Homme Sport, Calvin Klein CK One, Dolce & Gabbana The One Sport, Versace Dylan Blue, Calvin Klein Eternity Aqua, Giorgio Armani Acqua Di Gio.

Mehele, kes hindab luksust 

Liidri omadustega ja jõulise natuuriga mehele, kes hindab kvaliteeti ja luksuslikkust, sobivad intensiivsed ja tugevad odöörid. Need rõhutavad maskuliinsust, autoriteeti ja positsiooni. Tugevad vürtsid, puuviljanoodid, sekka natuke muskust ja suitsu, on just see, mida küllusliku aroomiga meeste parfüüm sisaldama peaks.

Sellised lõhnad aitavad rõhutada kandja enesekindlust, andes mõista, et mees väärtustab iseennast ja tahab näha enda ümber ilu.

Soovitused luksust hindavale mehele: 

Valentino V by Valentino, Armani Privé Rose d’Arabie, Christian Dior Ambre Nuit Cologne, Helmut Lang Cuiron by Helmut Lang for Men, Tom Ford Private Blend Soleil Blanc.

Maalähedane ja soe

Mehele, kes armastab viibida looduses, kes seisab kahe jalaga maa peal ja peab oluliseks oskust ise teha, passivad maalähedased naturaalsed aroomid. 

Vihmamärg mets, millest aimdub puidu, vaigu ja värskete saaduste lõhna, on see, mis puhast elukeskkonda ning inimese ja looduse sidet väärtustavale, oma olemuselt ehk natuke karusele mehele hästi istub.

Soovitused maalähedasele mehele: 

Tom Ford Private Blend Oud Wood Eau De Parfum Spray, Lagerfeld By Karl Lagerfeld, Guilty Pour Homme Spray by Gucci EDT, Eau D’Aromes by Armani, Pierre Balmain Carbone Eau De Toilette Spray, Fendi Fan Di Fendi Pour Homme Assoluto Eau De Toilette Spray, Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso, Tom Ford Sahara Noir Eau de Parfum Spray, Comme Des Garcons Wonderwood Eau De Parfum Spray, Dsquared2 He Wood Rocky Mountain Eau de Toilette Spray, Givenchy Gentlemen Only Casual Chic Eau De Toilette.

Kuidas hindate seda postitust?