Ostujuhendid

Kuidas valida kappi ja kummutit?

08.02.2018

Tõhus asjade hoiustamine, nii et neid oleks vajaduse korral lihtne leida, on alati suur väljakutse. Seetõttu on koju vaja mitte ainult riidekappe, vaid ka väiksemaid kappe ja kummuteid. Need on mitmekülgsed mööbliesemed, mida saab kasutada kõigis tubades ja milles on ohutu ladustada riideid, jättes need puhtaks ja lõhnatuks.

Miks vajad kappi või kummutit?

Kappide ja ka muu mööbli valimine algab vajadusega. Vajadus riideid hoiustada toob kaasa kapi ostmise vajaduse. Need on väga kasulikud hooajaliste rõivaste ja kingade hoidmiseks. Tihti ehitatakse garderoobikapid eraldi ruumi. Praegu on kõige populaarsem valik nurgariidekapidriidekapid lükandustega ja sisseehitatud peegliga. Lükanduksed hoiavad ruumi kokku, mis muidu kulub ukse avamiseks. Sellist lahendust kasutatakse sagedamini suurte garderoobikappide puhul. Samuti ei ole vaja peegliga ukste puhul lisaks investeerida peegli ostule kuluvat summat ning sellise lahenduse puhul ei pea mõtlema, kuhu peeglit paigutada. Sel viisil saad ühe ostuga kaks olulist sisustuselementi ühendada.

Teine mööblikategooria – väiksemad kapid. Kappe on erinevat liiki- neid võib kinnitada seinale või ehitada ka teise kapi sisse. Kõik sõltub Sinu kodu stiilist ja vajadusest, et muuta asjade hoiustamine veelgi mugavamaks.

Kappide TOP Kapid võivad olla nii suletud kui avatud- uksega või ilma. Avatud kapid sobivad suurepäraselt raamatutele, kollektsioonidele, mängudele ja nii edasi. Suletud kapis saad hoida külalistele peidetud esemeid - päevikud, hügieenivahendid või parfüümid, kaitstes neid ka otsese päikesevalguse eest.

Väga praktilised on öökapid magamistoas. Vali need vastavalt sisustusele ja vajadustele. Nende peal on hea hoida öö läbi telefoni, veeklaasi või ravimeid ja raamatuid. See on kapp, mis kaitseb Sinu intiimseid saladusi ja erinevaid vajalikke esemeid, nii kuidas ise soovid. Tasub rõhku panna kvaliteedile. Internetist saad tellida öökapid, mis tavaliselt on müügis kahekaupa.

Öökappide TOP 

Kummut võib olla universaalne

Magamistuba ega elutuba ei kujutaks ette ilma ühegi asjade hoiustamiseks mõeldud mööbliesemeta, milleks sobivad hästi kummutid. Nendes on võimalik hoida voodipesu, aluspesu, sokke, käterätikuid ja muud sarnast. Magamistuppa võid osta peegliga kummuti. Selline mööbel ei ole mitte ainult praktiline, vaid ka suurepärane sisustuselement
Kummutid võivad olla sobivad ka teleri, muusikakeskuse või kodukino aluseks. Samuti võid sellele paigutada ajakirju või midagi, mida soovid hoida käeulatuses, kuid silma alt ära.

Garderoobikappide, kappide ja kummutite disain ning suurus

Mööbli valimisel tasub tähelepanu pöörata oma kodu sisustusele. Isegi kui oled antiikmööbli austaja või elad sellises stiilis kodus, võid leida tänapäeva kummuteid, mis sarnanevad vanaaegsele mööblile. Kui kasutad ostmisel allahindlusi või spetsiaalset sooduskoodi, säästad oma raha!

Kõik mööbliesemed on erineva suuruse ja kujuga, ligipääsetavusega ning uste või sahtlite arvuga. On ka selliseid, mis ühendavad mitu sahtlit korraga ning on suletud uste, kuid seest avatud ruumiga. Lai valik võimaldab igaühel valida oma vajadustele sobivaima lahenduse, tehes oma kodu unikaalseks ning arvestades elustiili.

Kokkuvõtteks võib öelda, et magamistoa või kodumööbli valimisel tuleb esiteks arvestada mõõtmeid. Pööra tähelepanu mööbli kõrgusele, laiusele, pikkusele ja sügavusele. Nii näed, kas see sobib soovitud kohale. Mööbli valimisel pead ruumi hindama. Võibolla sobib teie tuppa hoopis nurgakapp. Seejärel visualiseerima mööblieseme toa keskkonda, valides midagi, mis mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka mugav kasutada.

Tulenevalt kasutamise eesmärgiks on ka lihtsam kapi stiili valida. Näiteks kui hoiad selles oma aluspesu, siis ilmselt ei vali Sa läbipaistvat klaasust. Kui aga hoiad seal raamatuid, siis on just klaasuksed need, mis võimaldavad raamatuid ja esmeeid tolmu eest kaitsta.

Mööbli valmistamise materjal on varieeruv. See võib olla valmistatud puiduplaatidest, pidust või isegi metallist jms. Et mööbli eest liialt kallist hinda mitte maksta, vaata pakkumisi kaup24.ee veebipoest.

Veel mõningaid tähelepanekuid

Ära pööra tootjale liialt palju tähelepanu. Jah, Malaisias valmistatud mööbel võib olla kallim kui Poolas või isegi vastupidi, kuid keskendu kvaliteedile ja mööbli funktsionaalsusele.

Inimesed ei ole mõnikord kindlad, kas nad saavad seda, mida lootsid ja nägid veebipoe fotodelt. Sageli kirjutavad müüjad, et mööbli tegelik värv võib erineda fotol nähtavast. Kuid värv, mis on välja toodud iga mööbli kõrval, ei saa erineda. 

Erinevaid kappe ja kummuteid valides näed, et on olemas erinevaid värve, materjale, aga ka tekstuure, mudeleid ja viimistlusi. Kui Sa ei suuda mudelite vahel otsustada, võib olla abiks tagasiside teistelt ostjatelt. Veebist ostes on alati võimalik säästa nii aega kui raha, sest leiad kõik vajaliku soodsa hinnaga ühest kohast!

Kuidas hindate seda postitust?

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt