Kasulikud nõuanded

Kuidas riietuda soodsalt ent kvaliteetselt?

suur garderoob kleitide ja jalanõudega
25.02.2021

Iga inimese garderoob vajab aeg-ajalt täiendust uute riiete näol, mis aitaksid tal tunda ennast hästi, väljendada oma stiili ning tunda ennast mugavalt iga ilmaga. 

Kui soovite riietuda stiilselt ei ole kindlasti tarvis kulutada meeletuid summasid riiete peale. Võimalusi on mitmeid nagu näiteks riiete taaskasutus või erinevad allahindlused. Jagame teile nippe, mis aitavad teil riietuda kvaliteetselt ilma liigselt raha kulutamata.

riided riidepuul

Jälgige allahindluseid 

Tihti on kaubanduskeskuses allahindlused isegi kuni -70%. Otsige soodushinnaga esemeid või kollektsioone eelmistest hooaegadest. Reeglina on need palju odavamad ja selliste rõivaste hulgast võite leida üsna kvaliteetseid ja huvitavaid asju. Kindlasti ärge eelistage kõige odavamaid poode, vaid külastage ka kallimaid poode, kus on kindlasti kvaliteetsest materjalist riided.

Enamasti on poodides palju riideid, mis moest välja ei lähe. Internetipoodides jagatakse peaaegu iga kord sooduskuponge, mida saate oma esimesel ostul kasutada. 

Enne, kui hakkate kulutama oma raskesti teenitud raha mõne uue riideeseme peale, siis mõtge, kas see asi meeldiks teile ka mitme aasta pärast. 

Taaskasutus

Kui teie kapis on palju riideesemeid, mis teile ei sobi, ei meeldi või olete neid kandnud vaid paar korda, siis proovige need teiste vastu vahetada. Kutsuge oma sõpru ja paluge neil tuua endaga kaasa asju, mida neil endal vaja pole. Võibolla saate vastastikku kasulike riiete vahetuse.

sõbrannad riideid ostmas

Taaskasutuse alla lähevad ka kalsukad, mis on eriti kasulikud, kui otsite asju, mis on tehtud retro- või vintage-stiilis. Kaltsukatest võite sageli leida kvaliteetseid ja eksklusiivseid tooteid naistele, kui ka meestele üsna madalate hindadega. Taaskasutuspoodides skooritud odavaid esemeid saab ka hõlpsasti kombineerida kallimate riideesemetega.

Värskendage olemasolevaid riideid

Tihti eelistame katkised riided ära visata nende parandamise asemel. Pidage meeles, et vanu asju saate iga kell värskendada, muutes need veelgi moodsamaks. Otsige internetist inspiratsiooni ja muutke oma riided veelgi ägedamaks, lisades kangale tekste või pilte. Samuti uurige kuidas kombineerida omavahel värve ja värvige kodus oma riideid. 

Kandke samu riideid igal aastaajal

Talve saabumisel ei ole tarvis oma suvekleite pööningule viia, kuna saate neid edukalt kanda ka külmal ajal, sama ka seelikutega. Suvekleidid sügisel ja talvel kõlab halvasti, kuid on tehtav kui lisate oma riietuse juurde soojad sukapüksid ja kleidi alla pikkade käistega neutraalse pluusi.

Kapselgarderoob

Üheks viisiks, kuidas raha säästa, on osta enda garderoobi riided, mis kõik omavahel sobituvad. Näiteks valite 10 riideeset, mida kõiki annab üksteisega kombineerida ning moodustada nii töö, vaba aja kui ka piduliku riietuse komplekte.

kapselgarderoob

Omavahel sobivate riietega säästate iga päev aega, sest puudub vajadus mõelda, mida selga panna ja mis millega sobib. Lisaks aitab kapselgarderoob vähendada esemete ühe korra kandmise kulu, asjad kestavad kauem ning vajavad harvemini asendamist, mille tõttu pole ka poodlemas vaja enam nii tihti käia.

Kuidas hindate seda postitust?