Kasulikud nõuanded

Kuidas ennast riiete abil visuaalselt pikemaks muuta?

naine kannab linnas stiilseid riided
2/5
04.11.2020

Kui olete lühikest kasvu, on loomulik, et olete veidi ebakindlad oma pikkuse suhtes ja mõnikord soovite, et oleksite pikem. Õnneks võivad mõned näpunäited aidata teil kanda riideid nii, et jätate illusiooni, nagu oleksite pikem. Kõrge vöökohaga püksid ja seelikud, kombineerituna sobivate ja hästi istuvate pluusidega, võivad teid ‘pikendada’. Kõndige ringi enesekindlalt sirge ja pika seljaga. Mida paremini tunnete ennast, seda enesekindlam ja pikem tundute ka teistele. Lugege lähemalt ka naiste ja meeste 2020-2021 sügistrendide kohta.

Laske oma riideid kohandada

Kui kannate spetsiaalselt oma keha mõõtude järgi kohandatud rõivaid, aitab see teil pikem välja näha ning ka riietus jätab kallima mulje. See on eriti oluline, kui olete lühike, kuna poest saadavad riided on enamasti liiga pikad, seega tasub endale hea õmbleja leida.

Kandke üleni ühte värvi

Kui olete riietatud pealaest jalatallani ühte värvi, näete paratamatult välja pikem. Välimus näeb välja üks tervik ning jäta mitmeks osaks ‘hakitud’ muljet, nagu võib tunduda, kui kanda rohkem kui ühte tooni.

roosa ühevärviline riietus heledates toonides ühevärviline riietus kollane ühevärviline riietus

Eelistage vertikaalseid triipe

Kui valite horisontaalsete triipude asemel vertikaalsed triibud, siis jätate kohe endast pikema ja sihvakama mulje. Pole vahet, millistes toonides triibud on - visuaalselt pikem mulje on igal juhul garanteeritud.

vertikaalsete triipudega kleit mustade vertikaalsete triipidega pluus vertikaalsete triipudega püksid

Kandke kõrge vöökohaga riideid

See on eriti oluline, kui kannate pikki pükse või seelikuid, sealhulgas midi- ja pliiatsseelikute kandmisel. See aitab luua illusiooni, et teie keha keskmine osa on palju pikem, kui see tegelikult on.

kõrge värvliga püksid

Ärge kartke lühemaid riideid

Ehkki te ei pruugi end lühikeste seelikuga ringi kõndides mugavalt tunda, ärge kartke omaks võtta veidi lühemaid pikkuseid, mida tavaliselt kannaksite. Teie jalad näevad lühema seelikuga pikemad välja kui kleidi või seelikuga, mis langeb alla põlve.

lühike roheline kliet lühike lilleline kleit

Kandke nahavärvi kingi

Sellel on põhjus, miks nahavärvi kingad on masside seas nii populaarsed. Neil on vaieldamatu jalgu pikendav toime ja kui neid õige stiiliga kokku sobitada, võivad need välja näha märkimisväärselt šikid.

beežid kontsakingad nahavärvi kingad heledad nahavärvi kingad

Proovige kanda crop tope

Kui kannate crop tope koos kõrge vöökohaga pükste või seelikutega, aitab see pikkuse illusiooni veelgi rõhutada. Selleks aga näidake pükste värvli ja pluusi vahel natuke nahka, et te liiga kokku pakitud välja ei näeks.

must crop top ja pikk punane seelik crop top ja must seelik

Kandke terava otsaga kontsakingi

Need muudavad teie jalad pikemaks, mis aitab luua illusiooni, et ka teie jalad on pikemad. Sama kehtib teravatipuliste madalate kingade kohta.

punased terava otsaga kingad

Kandke midagi, mis teie seljas hästi istub

Ei pea kandma liibuvaid pluuse ja kitsaid teksasid, kuid liiga suurte kottis riiete kandmine rõhutab teie väiksust. Niisiis, isegi kui soovite selga panna vabalt istuva kleidi, siis veenduge, et see vähemalt vöökohast hästi istuks.

Kandke väikest kotti

Kuna olete väike, jätab suure koti kaasas kandmine veelgi väiksema mulje. Seetõttu ei kanna ka kuulsused kunagi suuri kotti, vaid alati pisikesi. Nii et investeerige väikesesse käekotti ja lihtsalt kandke kotiga kaasas kõige hädavajalikemaid esemeid.

väiek õlakott väike käekott väikesed käekotid

Kandke pahkluuni ulatuvaid pükse

Nii nagu seelikute ja kleitide puhul, siis võib sama öelda ka pükste ja teksade kohta. Kui näitate natuke pahkluud, siis annab see illusiooni, et jalad on pükste jaoks liiga pikad ja lisate kohe paar sentimeetrit oma pikkusele.

pahkluuni ulatuvad teksad

Investeeriga polo-kaelusesse

See aitab muuta kaela pikemaks, mis omakorda muudab kogu keha pikemaks.

Vahetage põlvepikkused saapad välja poolsaabaste vastu

Kahjuks võivad põlvini ulatuvad saapad olla petite kehatüüpide jaoks üks kõige sobimatumaid pikkusi, kuna need ‘lõikavad’ jalad pooleks. Selle asemel valige lühem pahkluu pikkus, millega pole jalaga lühenevat efekti.

mustad poolsaapad punased poolsaapad

Vaata ka populaarsemaid naiste jalanõude stiile.

Kandke laia säärega pükse, mille äär ulatub põrandani välja

Kuigi kärbitud pükste kandmisel on pikendav toime, siis saab seda luua ka, kui kannate paari kõrge vöökohaga laia säärega pükse. Tuleb valida püksid, mille pikkus ulatuksid kuni põrandani. See jätab mulje, et teie jalad on palju pikemad kui need tegelikult on (lisaks varjavad need kõrgeid kontsi, mida te pükste alla kanda saate).

laia säärega teksapüksid beezid laia säärega püksid valged laia säärega püksid

Klientidele meeldib see postitus

2/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?