Kasulikud nõuanded

Kuidas endale kaunid lokid saada?

29.11.2019

Ikka ja alati on nii, et kõik need, kellel on sirged juuksed, unistavad kaunitest lokkidest ja vastupidi. Õnneks pole sellise unistuse täide viimine tänasel päeval kuigi keeruline. Teil on tarvis vaid otsustada, milliseid lokke endale soovite ning otsida näpunäiteid, kuidas kodustes tingimustes kõige kaunimad lokid vormida – järgnevalt Teile mõningad kasulikud nipid ja soovitused.

Peened lokid

Kui unistate sellistest lokkidest, on kõige parem soetada spetsiaalsed lokitangid, mis teenivad Teid aastaid. Pärast pea pesemist ja kuivatamist pole edasine protsess kuigi keeruline – kõik, mida peate tegema, on võtma väikesed juuksesalgud, kandma neile juuksevahtu, keerata need siis tangide ümber ja hoida mõni sekund. Iga liigutusega kujundate endale kauni välimusega lokid. Selleks, et kaunis tulemus võimalikult kaua püsiks, on soovitatav kasutada täiendavalt juukselakki või -vaha.

Kerged lokid

Võib julgelt väita, et need, kes soovivad endale kergeid lokke, on tõesti õnnega koos – see meetod ei nõua täiendavaid väljaminekuid ja võimaldab Teil tulemused kiirelt ja efektiivselt saavutada. Samuti tasub selliseid lokke katsetada neil, kes soovivad endale lokke tange kasutamata. Sel juhul võtke eelnevalt kuivatatud suurem juuksesalk, kandke sellele juuksevahtu ja keerake see ümber sõrme. Mähkige juuste ümber riie ja siduge see kokku. Laske "loomingul" üleöö mõjuda ja nautige hommikul kergeid ja loomuliku välimusega lokke.

Hollywoodi lokid

Need, kes soovivad välja näha nagu kuulsused teleekraanidel, soovitame proovida järgmist viisi Hollywoodi lokkide saavutamiseks. Jällegi on kõige parem kasutada lokitange. Kandke juustele juuksevahtu, keerake salk ümber tangide ja mis kõige tähtsam ärge lokki vabastage. Moodustatud lokk tuleb klammerdada pealaele ja hoida seda mõnda aega, et tulemus oleks püsivam. Mõne aja pärast vabastage lokid ettevaatlikult ja kammige need õrnalt läbi, et tulemus oleks võimalikult loomulik.

Loomuliku välimusega lokid

Need, kes soovivad endale loomuliku väljanägemisega lokke, ei vaja lokkide tegemiseks täiendavaid seadmeid – vaja on lihtsalt kannatlikkust. Pärast juuste pesemist ja kuivatamist kandke juustele kerge hoidvusega geel. Kandke seda üle kogu pea ning seejärel mähkige juuksed krunni. Pärast mõne aja möödumist vabastage juuksed ettevaatlikult, pihustage nendesse lakki, siduge juuksed uuesti krunni ja hoidke seda üleöö. Kui hommikul juuksed vabastate, käige sõrmedega juustest läbi ja sättige need soovitud asendisse ja oletegi valmis!

Suured lokid

Kui kaalute, millist võimalust suurte lokkide tegemiseks kasutada, võite kasutusele võtta näiteks lokirullid – mis kõige tähtsam – valige nii suured rullid kui võimalik. Selle meetodi suureks eeliseks on, et juukseid ei ole tarvis kuumusega kahjustada. Protsess on iseenesest lihtne: kandke niisketesse juustesse vahtu ja seejärel keerake salgud rullidesse ning oodake, kuni juuksed kuivavad. Ideaalis võiksite lokirullidel lasta mõjuda üleöö. Hommikul, kui juuksed vabastate, kinnitage lokid juukselaki abil ning oletegi valmis särama.

Rannalokid

Need, kes soovivad endale rannalokke peaks märjad juuksed patsidesse punuma ja seejärel nelja krunni keerama. Mida rohkem punutisi teete, seda peenemad lokid saavutate. Sellise mängulise soengu saavutamiseks peaksite paar tundi ootama, kuni juuksed kuivavad. Kui lokid valmis, siis kinnitage need kergelt juukselakiga.

Lohakad lokid

Need, kes soovivad lohakaid lokke, võiksid kasutada lokitange. Föönitage juuksed ning kandke neile kuumakaitset. Kena välimusega soengu saavutamiseks peaksite lokkidesse keerama erineva suurusega juuksesalke ning tegema seda ühes ja teises suunas, mis lisab välimusele rohkem eksklusiivsust. Kui olete lokid valmis saanud, siis käige õrnalt sõrmedega lokkidest läbi ning viimistlege soeng juukselaki abil.

Kuidas teha juuksesirgendaja abil lokke?

Lisaks lokitangidele on võimalik kauneid ja efektseid lokke vormida ka sirgendaja abiga. Selleks tuleb lihtsalt kanda juuksevaha kuivale juuksesalgule, keerata salk ümber sirgendaja ja tõmmata sirgendaja otse alla. Kinnitage lokk juukselakiga. Kindlasti ei tasuks lokki harjata, kuna sellisel juhul tuleb protseduuri korrata.

Võluvate lokkide saavutamiseks on kindlasti veel erinevaid võimalusi – katsetades ja väljakujunenud harjumustest kõrvale kaldudes avastate kindlasti meetodeid, mis just Teile kõige paremini sobivad. Pidage meeles, et oma osa suurepärases lõpptulemuses on kvaliteetsetel tööriistadel. Laia valiku sobilikke seadmeid leiate Kaup24.ee e-poest.

Kuidas hindate seda postitust?