Kasulikud nõuanded

Kuidas eemaldada juustest kollasus?

5/5
04.11.2019

Juuste blondeerimisel tuleb sageli seista silmitsi ühe ebameeldiva probleemiga - nende ülikiire värvi muutumisega. Mõnikord muutuvad teie juuksed pärast esimest pesemist kollaseks või isegi messingu värvi, kuid te ei soovi tõesti veel juuksuri juurde tagasi pöörduda. Seekord räägime muutunud tooni algpõhjustest ja selgitame välja kõige tõhusamad viisid juuste kollasuse eemaldamiseks.

Kollased juuksed pärast värvimist: miks see juhtub?

Alustuseks tuleb kõigepealt tõdeda, et juukseid heledamaks värvides on teiste toonide pigmendid rohkem väljendunud - see on põhjus, miks pärast värvimist nad "kannavad" soovitud värvitooni. Kuid see settib ainult pinnale, nii et aja jooksul hakkab soovitud toon tuhmuma: sellesse protsessi aitavad kaasa välised tegurid, näiteks kloor või päike.

Kuid on aegu, kus pärast esimest pesemist ei näe juuksevärv välja nagu soovite - siis peaksite oma torustikust põhjuseid otsima. Kui torud on vanad ja filtreerimata, on suurem tõenäosus, et ka vees on rooste, mis tasapisi juustesse ladestub, muutes värvi veelgi kiiremini.

Mis eemaldab juustest kollasuse?

Sõltumata põhjustest, miks teie pea on kaunistatud kollaste juustega, on mida teha - sellise häda korral palju pakilisem küsimus. Kuid see olukord on hõlpsasti lahendatav: juuste kollasuse eemaldamiseks on olemas isegi mitu viisi:

  • Kollast tooni neutraliseeriv juuste šampoon, palsam ja mask. Võib öelda, et see kolmnurk on ilmselt kõige tõhusam kollaste toonide neutraliseerimisel. Neid lillat värvi tooteid tuleks kasutada vähemalt mitu korda nädalas - efekti peate võib-olla natuke ootama, kuid kui seda regulaarselt teha, on soovitud tulemused kindlasti saavutatavad. Kuid pidage meeles, et kõik juuksevärvid on väga kuivatavad, mistõttu on alati soovitatav valida niisutav ja toitev juuksemask, et vältida kollasust, säilitades samal ajal terved juuksed.

  • Rohkem kaitsemeetmeid. Kui te pole oma võluvat juuste tooni kaotanud, võite proovida seda hoida nii kaua kui võimalik. Selle jaoks sobivad eriti hästi šampoonid ja palsamid, mis sobivad eriti värvitud juustele - ideaaljuhul, kui need kaitsevad värvi ja te ei märka koostisosade vahel ühtegi sulfaati. Samuti tasub hoolitseda kahjuliku päikesevalguse eest - kuigi me naudime neid kõige rohkem suvel ja külmal aastaajal, võivad need aidata teie juustel tuhmumist ära hoida. Need võivad olla spetsiaalsed kreemid, pihustid ja juukseõlid.

  • Värvimine. Kui pole muud lahendust ja soovite unustada kollase tooni siin ja praegu, pole muud võimalust, kui oma juukseid uuesti värvida. Tõsi, esimene asi, millest alustada, on toonimine: selleks on spetsiaalsed kreemid, isegi kodus kasutatavad, muudavad soovitud tooni taastamise hõlpsaks. Kui otsustate aga juukseid värvida, on kõige parem kasutada sel eesmärgil võimalikult õrnu vahendeid, näiteks värvivaid šampoone, vahte või pihustatavat juuksevärvi. Oluline on valida värv, mis on praegusele võimalikult lähedal - et vältida ebameeldivaid üllatusi, kui teie juuksed on vikerkaare kõige ootamatumates värvides.

​​​​​​​​​​​​​​

Valides ühe neist meetoditest, saate hõlpsalt taastada soovitud juuste tooni ja unustada pikka aega kollasuse. Siiski on kõige parem mitte oodata, kuni teie soeng teid enam ei rahulda ja võtta nüüd ennetavad meetmed kasutusele - kui kaitsete juukseid pleekimise ja muude väliste tegurite eest, saate oma lemmik tooni palju kauem nautida.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

Märksõnad