Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad meeste parfüümid

5/5
01.07.2019

Parfüüm on osa meie välimusest ning õigesti valitud lõhn võib ahvatleda, intrigeerida või lihtsalt tähelepanu püüda, nii et kasuta seda trumpi ja vali midagi, mis Sind tõesti lummab. Soovitame proovida alljärgnevaid lõhnasid – kogemus näitab, et need ei jäta ühtegi naist külmaks!

Versace Pour Homme

Otsustava ja julge väljanägemise tagamiseks ei ole vaja teha midagi ennekuulmatut – see Versace parfüüm pakub ainulaadset, veenvat, kuid meeldivat aroomi. See inspireerib energia ja optimismiga ning seda kasutades kuuled sageli, kui hästi Sa lõhnad - kui oled tugev isiksus, võid tsitrusviljade, Vahemere ja puidu aroomide kombinatsiooni kanda kogu päeva.

Hugo Boss parfüüm Boss Bottled Tonic

Levinud arusaama järgi on kõik Hugo Boss'i parfüümid seotud meeste vapruse ja mehelikkusega, kuid see lõhn üllatab suvel kerguse ja värskusega. Tsitruselised noodid ja julgeid puidust märgid koos täiustatud magusate vürtsikombinatsioonidega võimaldavad luua kerge, inspireeriva ja kogu päeva kestva lõhna, mis püüab tähelepanu.

Parfüüm Chanel Bleu de Chanel

Karismaatiline, seksikas, inspireeriv, kuid samas ka peenelt elegantne - need on Chaneli parfüümid, mida soovitatakse sageli kõigi põlvkondade meestele. Kui oled julge, enesekindel ning kavatsed vallutada maailma ja kõigi naiste südamed, siis see lõhn aitab Sul seda teha.

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme

See Yves Saint Laurent'i lõhn kiirgab salapära, himu ja erilist võlu, millele on lihtsalt võimatu vastu panna. Selliste tugevate emotsioonide tõttu on soovitatav sellist lõhna kasutada oluliseks õhtuks või eriliseks ööks  - kellelegi ei jää Sinu mehelikkus ja enesekindlus märkamatuks.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme

Kas otsid värskendavat, energilist, kuid samal ajal ahvatlevat lõhna? Sellisel juhul on see Dolce & Gabbana parfüüm üks parimaid valikuid. Naisi meelitab selle lõhna kergus ja õitsev optimism, mis soodustab usaldust ja imetlust. Pead selles ise veenduma. 

Diesel Only Brave

Klassikaline Diesel’i parfüüm sobib ideaalselt neile, kes oma eesmärkide poole püüdlevad ja neid kangelaslikult täidavad, kuid on südames soojad ja nauditavad. Lõppude lõpuks vallutavad sellised kangelased alati isegi kõige nõudlikumad südamed! Kanna seda ning astu vastu oma igapäevastele väljakutsetele!

Calvin Klein Euphoria

Öeldakse, et Calvin Kleini parfüümid tekitavad sõltuvust - harva suudab keegi vastu panna vaprust ja vabadust kiirgavale lõhnale. Naisi meelitab nende lõhnade karisma ja julgus - nad teavad, mida tahavad ning suudavad selle kergesti saavutada.

Lacoste Essential

Soovid luua mulje lõõgastunud, vabast ja enesekindlast isikust? See Lacoste'i parfüüm teeb seda kindlasti – seda iseloomustab optimism ja hea tuju, mis meelitab palju tähelepanu. Lisaks kestab see lõhn väga pikka aega: isegi pärast pikka päeva on lõhn justkui värske!

Kui valid ühe neist lõhnadest, püüad alati vastassoo tähelepanu, kuid pea meeles, et lõhn peab ennekõike sobima Sinu isiksusega – kui tunned end sellega hästi, märkavad seda peagi ka teised. Hea hinnaga need ja teised parfüümid leiad kaup24.ee e-poest!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?