Kasulikud nõuanded

Millise brändi külmik soetada? Populaarseimad tootjad

20.05.2020

Uut külmkappi valima asudes kaalume kõiki võimalikke variante ja võrdleme funktsioone, mida ühed või teised tootjad lubavad. Brändil on tegelikult tõesti oluline roll – usaldusväärsed ettevõtted, kes on aastatega oma hea nime auga välja teeninud, teavad suurepäraselt, mida kliendid vajavad. Seetõttu on tuntud brändide tooted parema kvaliteediga ning äärmiselt funktsionaalsed. Ühte tootjat teiste hulgast suuresti välja tuua pole aga võimalik – seetõttu loetleme üles mõned parimad.

Samsung

Kui teie jaoks on oluline uusima tehnoloogiaga sammu pidada, siis tasubki esmalt ringi vaadata Samsungi tootevalikus. Samsung suudab pidevalt hämmastada põnevate uuendustega nii külmiku funktsioonide kui disainilahenduste osas. Brändi populaarsust näitavad väga selgesti ka klientide arvustused: Samsungi külmikuid mainitakse kui usaldusväärseid, harva rikki minevaid seadmeid. Nende pakutav lai tootevalik vastab kõikidele ootustele.

Liebherr

Tegemist on ettevõttega, kes pöörab erilist tähelepanu külmikute praktilisusele, mistõttu võib Liebherr toodete puhul märgata riiulite ja sahtlite hoolikalt läbimõeldud paigutust. Kergesti hooldatavad materjalid ja praktilised sulatamisfunktsioonid on vaid mõned igapäevased eelised, mida ka sageli Liebherri külmkappide arvustustes mainitakse. Kindlasti tuleb välja tuua seadmete ajatu disain, mis kaunistab teie kööki aastaid.

Snaigė

Leedu kaubamärk, mis võib julgelt konkureerida globaalsete hiiglastega. Ettevõte teab suurepäraselt klientide ootusi ja pakub pidevalt üllatavalt funktsionaalseid lahendusi. Snaigė külmikuid on arvustustes kiidetud suurepärase mahutavuse ja mugava No Frost süsteemi eest, lisaks avaldavad suurt muljet ainulaadsed disainilahendused. Nende valikusse kuuluvad nii klassikalised kui retro-stiilis külmikud ning mõnel juhul on võimalik külmiku pinnale suisa kriidiga märkmeid teha – selline lahendus püüab kindlasti kõik pilgud.

Electrolux

Paljudel Electroluxi külmkappidel on ainulaadne hoiustamise süsteem – külmkapi sektsioone on võimalik ümber kujundada ning hõlpsasti just teie vajadustele kohandada. Kuid see pole kindlasti ainsaks eeliseks – märkimist väärib kahtlemata ka suurepärane energiatõhusus, lai suuruste ja kujunduse valik ning soodne hind. Kui valite endale Electroluxi külmiku, siis pole kahtlustki, et leiate enda jaoks veel mitmeid eeliseid.

Beko

Beko kasutab nutikate külmikute tootmiseks uusi tehnoloogiaid ning ei karda katsetada. Ükskõik, kas vajate külmkappi, mis võimaldab toitu värskena hoida kuni 30 päeva või otsite sügavkülmikut, mis töötab isegi teie garaažis, just Beko tootevalik suudab alati üllatada. Palju erinevaid stiilseid lahendusi, kvaliteetsed materjalid ja vaieldamatu funktsionaalsus avaldavad muljet kõigile, kes otsivad just seda kõige paremat külmkappi.

AEG

Ehkki köögikeskkonda hõlpsasti sulanduva külmiku klassikaline disain võib jääda märkamatuks, suudab AEG ikka ja jälle meeldivalt üllatada. Vastupidavad klaasriiulid, kumerad nurgad hõlpsaks puhastamiseks, tehnoloogiad, mis muudavad optimaalse jahutustemperatuuri säilitamise veelgi lihtsamaks … AEG toodete eeliste loetelu on lõputu ning see on ka põhjus, miks just nemad sellesse loendisse on sattunud.

Bosch

Boschi külmikute valikuga lähemalt tutvudes on lihtne veenduda, et erilist tähelepanu on pööratud kvaliteedile. Ökonoomne LED-valgustus, vastupidavad materjalid, toidu värskuse tehnoloogiad ja muud sarnased lahendused on võimaldanud neil teenida klientide sedavõrd suurt poolehoidu. Isegi kui otsite mittestandardseid lahendusi, siis leiate just Boschi tootevalikust endale sobiva külmiku – muuhulgas kuuluvad nende tootevalikusse jäämasinaga varustatud kaheukselised mudelid.

Gorenje

Gorenje külmikust saab kahtlemata köögi interjööri aktsent – nende tootevalikust leiate palju eksklusiivsetes värvitoonides mudeleid. Sellegipoolest teavad tootjad hästi, et külmiku ost on pikaajaline, mistõttu on püütud leida lahendusi, et te ei peaks uue kapi soetamisele nii pea mõtlema. Nutikate tehnoloogiate abil tagatakse, et toit säiliks võimalikult kaua värskena ning et energiatarbimine oleks seejuures minimaalne. Siiani näib selline plaan toimivat veatult.

LG

LG tooted kuuluvad väga sageli parimate sekka – LG külmikuid hinnatakse nende energiatõhususe, kasutusmugavuse, madala mürataseme ja üldise mugavuse tõttu. Ettevõte pöörab palju tähelepanu uuenduslikele lahendustele ning see jätab klientidele sageli kustumatu mulje. Kõik, kes otsivad stiilset külmikut, naudivad kindlasti InstaView unikaalset tehnoloogiat: toonitud külmikuklaasi puudutades näete koheselt, mis külmikus peitub.

Whirlpool

Whirlpooli tooteid hinnatakse just klassikaliste lahenduste, kõrge kvaliteedi ja töökindluse tõttu. Väga palju komplimente saavad näiteks nende madalad sügavkülmikud. Pisut laiemad, kuid madalamad mudelid võimaldavad teil külmutada suuremas koguses tooteid, samal ajal kui teised tootjad peavad oma jõudluse nimel endiselt kõvasti vaeva nägema. Kui otsite ideaalset külmiku ja sügavkülmiku kombinatsiooni, siis leiate Whirlpooli pakutavate seadmete hulgast palju tähelepanuväärseid võimalusi.

Ilma igasuguse kahtluseta kuuluvad antud loendisse hetkel peaaegu kõik maailma parimad külmikute tootjad. Loomulikult ei ole kaubamärk külmiku valimisel kõige olulisemaks kriteeriumiks – kui süvenete erinevate seadmete spetsifikatsioonidesse, siis võite suurepärase toote leida ka mõnelt hoopis vähem tuntud tootjalt. 

Kuidas hindate seda postitust?