Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad ilutooted jõulukingiks

5/5
09.12.2019

Jõulukinkide aeg hakkab lähenema ning soovime oma lähedastele valida tõeliselt kasulikud ja praktilised kingitused, mistõttu kuuluvad ostunimekirja sageli kosmeetikatooted. See valik rõõmustab igaühte, kellele meeldib enda eest hoolitseda- siin on mõned kõige populaarsemad kingiideed.

Näomaskid ja silmamaskid

Lihtsate ja tõhusate koduste raviprotseduuride läbiviimiseks on silma- ja näomaskid üheks parimaks valikuks. Toitev, niisutav, puhastav või hoopis noorendav? Jõulukingiks on Teil võimalik kokku panna erinevatest maskidest kuuluv komplekt või soetada hoopis mõni põnev täiskomplekt!

Juukseharjad

Juuksehari on äärmiselt oluline abimees kõigile, kellel veidi pikemad juuksed. Ainulaadse disainiga Tangle Angeli juukseharjad, mis sobivad eriti hästi lokkis juustele, on naiste seas tohutult populaarsed. See on suurepäraseks valikuks kõigile, kes hindavad kompaktsust, mugavust ja hügieeni – Tangle Angeli harjastel on pea 100-protsendiline bakterikaitse.

Näohoolduskomplektid

Näonaha eest tuleb pidevalt hoolt kanda, mistõttu leiab üks korralik näohoolduskomplekt kahtlemata varem või hiljem kasutust. Kingisaaja on kindlasti eriti tänulik, kui teete eelnevalt väikest uurimistööd ja uurite, milline on kingisaaja nahatüüp ja milliste probleemidega ta silmitsi seisab. Selline jõulukink pole mitte ainult praktiline, vaid ka väga kasulik!

Juuksehoolduskomplektid

Veatu soengu nautimiseks ei piisa enamasti pelgalt šampooni ja palsami kasutamisest. Lisaks tuleb valida just enda juuksetüübile sobilikud hooldusvahendid. Seetõttu soovitame sõbrale valida niisutav, taastav, juuste väljalangemist takistav või muu kasulike omadustega juuksehoolduskomplekt – võite kindel olla, et õigesti valitud kingitus ei jää kauaks vannitoariiulile seisma.

Jumestuspintslite komplektid

Naised, kes armastavad täiuslikku jumestust, vajavad nii kvaliteetset ja professionaalset kosmeetikat kui ka korralikke pintsleid nende toodete kasutamiseks. Jumestuspintslite komplekt – kindla peale valik, kui Te pole kindel, milliseid jumestustooteid kingisaaja kasutab. Korralikud pintslid on alati suurepäraseks valikuks ning taoline jõulukink võetakse rõõmuga vastu!

Parfüümikomplektid

Et lemmikparfüüm paremini peal püsiks, soovitatakse kasutada sama lõhnaga kehahooldustooteid. Kvaliteetsest parfüümikomplektist peavad lugu nii mehed kui naised. Mis veelgi toredam – kui neid ja nende maitset hästi tunnete, on Teil võimalik neile vahelduseks mõni uus ja põnev lõhn valida!

Ripsmetušiga komplektid

Pole mingit kahtlust, et ripsmetušš on vaieldamatult kõige populaarsem jumestustoode, mida naised kasutavad. Enamasti ei piisa aga pelgalt ripsmetušist täiusliku välimuse loomiseks. Sel põhjusel võiks ideaalne jõulukink olla mõni põnev komplekt, mis sisaldaks kvaliteetset ripsmetušši.

Kehahooldus

Kehavõi või kehakreem – mõlemad kehahooldustooted on väga populaarsed jõulukingid. Eriti mõnus valik on üks kvaliteetne ning mõnusalt lõhnav kehahooldustoodete komplekt. Ideaalne lahendus, et kingisaajal oleks võimalus oma naha eest head hoolt kanda ning mis kõige parem – üks mõnus kehahooldustoodete komplekt sobib kinkimiseks nii stiilsetele meestele kui ka pere noorematele liikmetele.

Vannikomplektid

Väga mõnusaks jõulukingiks on ka üks rikkalik vannikomplekt. Hea ja kvaliteetne vannikomplekt rõõmustab kingisaajat praegusel pimedal ajal meeliülendavate aroomidega, samas kui komplektide võluv disain ja kena pakend aitavad Teil endil aega kokku hoida kingituse pakkimise arvelt.

Habemehooldustooted

Täiuslik lahendus habemekandjatele, mis võimaldab mehel oma habeme eest lihtsalt ja suurema vaevata hoolt kanda. Habemeõlid, juuksekreemid, näo- ja juuksehooldustooted jms on meelepärane kõikidele härradele, kes enda ja oma habeme eest hoolt armastavad kanda.

Kui otsus on raske, võid alati loota kõige populaarsema ja sagedamini ostetud kosmeetika peale- kui sellised kingitused on avaldanud muljet teistele, siis rõõmustavad need kindlasti ka Sinu lähedasi.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?