Kasulikud nõuanded

Kõige ostetavamad mobiiltelefonid 2018. aastal

4.3/5
14.01.2019

Telefonid on juba ammu muutunud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks, seetõttu pole telefoni tootjatel aega puhkamiseks. Igal aastal täieneb turg üha nutikamate ja kaasaegsemate mudelitega, mis ikka veel suudavad üllatada oma võimetega. Me ei eksi, kui me ütleme, et 2018. aastal jõudsid mobiiltelefonid tunduvalt lähemale oma täiuslikkusele. Kui otsustasite, et vajate uut nutitelefoni, peate esmalt tutvuma eriti laia valikuga. Millised viimased telefonimudelid pälvisid kõige enam ostjate tähelepanu?

Parimad telefonid 2018. aastal

Huawei P20 Pro/Huawei Mate 20 Pro

Kuigi need Huawei mobiiltelefonid on üsna erinevad, leidsid mõlemad mudelid ühel või teisel põhjusel koha parimate telefonide nimekirjas. Kui rääkida parimatest spetsifikatsioonidest, siis võitjaks oleks kahtlemata Huawei Mate 20 Pro. Suurem ekraan, kiirem laadimine ja universaalsem kaamera on selle mudeli peamised eelised, kuid ei tohiks unustada, et mõlema telefonimudeli hinnad on erinevad.

See on üks peamisi põhjuseid, miks just Huawei P20 Pro on sageli kõige ostetumate telefonide seas. Seda mudelit kiidetakse eriti tänu suurepärasele kaamerale ja kauakestvale akule ning muud spetsifikatsioonid ei jää ka nooremale mudelile alla. Seega need, kes soovivad pisut säästa, valivad tihtipeale just selle Huawei mudeli.

Samsung Galaxy S9/S9 +

Kuigi mõlemaid nutitelefone esitleti aasta alguses, suutsid nad koos püsida liidritena kogu aasta vältel. Paljud kriitikud on veendunud, et need Samsungi mudelid on parimad turul leiduvad mudelid. Elegantne disain, suurepärane pildikvaliteet ja mitmesugused funktsioonid vastavad isegi kõige nõudlikuma inimese vajadustele. Kõige populaarsemate mudelite nimekirja õnnestus Samsung Galaxy telefonil pääseda ka tänu oma eriti soodsale hinnale.

Kui võrrelda neid kahte mudelit, tuleb tunnistada, et parim telefon on Samsungi Galaxy S9 +. Selle suur ekraan peidab mahukamat akut, rohkem RAM mälu ning sel on muljetavaldavam kaamera. On väga tõenäoline, et need telefonimudelid püsivad veel pikemat aega populaarsete nimekirjas!

Apple iPhone XS/XS MAX

Ei pidanud kaua ootama, kui kiidetud iPhone X mobiiltelefoni mudel, „vahetati” välja veelgi kaasaegsema ja nutikama mudeli vastu. Mõlemad Apple'i mobiiltelefoni mudelid on varustatud mahuka, kuid vähem energiat tarbiva akuga, veelgi parema kaamera ja uue, pilkupüüdva disainiga. Nende kahe telefoni mudeli erinevus paistab selgelt välja. Apple XS MAX mobiiltelefonid on suuremad ja neil on veidi mahukam aku.

Kui rääkida puudustest, siis tasub mainida nende telefonide märkimisväärselt kõrget hinda. Mitte igaüks ei riskiks investeerida nii palju oma nutitelefonisse. Kuid pole mingit kahtlust, et need telefonid on sellist investeeringut väärt!

LG G7 ThinQ

Võib-olla on see pisut ebatavaline variant, kuid neid nutitelefone on tänavu üsna sageli mainitud parimate seas. Kui te ei pürgi kõige tuntumate kaubamärkide poole ja arvate, et telefoni hind peaks vastama selle kvaliteedile, siis see telefoni mudel peab vastama kindlasti teie ootustele.

Suurimat tähelepanu pälvib suurepärane dünaamika, kaamera, mis fikseerib veatult laia vaatenurka ja elegantne disain. Aku eluiga ja tõhusus võiksid olla pisut paremad, kuid see ei ole põhjus, miks LG G7 ThinQ mobiiltelefon tuleks parimate nimekirjast välja jätta!

ONEPLUS 6T

See on veel üks uus telefon, mis suudab pakkuda väga mõistliku hinna eest väga head spetsifikatsiooni. Piisavalt tõhus aku eriti pika elueaga, vastupidav disain, kiire laadimisvõimalus. Need on vaid mõned omadused, mis suudavad konkureerida kõige populaarsemate telefoni mudelitega. Kuigi ekraani ja fotode kvaliteet jääb pisut alla, tasakaalustab seda puudust mobiiltelefoni soodne hind.

Milline mobiiltelefon sobib teile kõige paremini?

Unistame sageli parimast telefonist, kuid kõige enam tunnustatud ja hinnatud telefoni mudelid ei vasta sageli meie ootustele. Sagedamini juhtub see sellepärast, et keskendutakse reklaamitavatele uutele mudelitele ning unustatakse mõelda, mida tegelikult vajatakse. Kui soovite seda vältida, siis järgige neid nõuandeid!

Hinnake oma vajadusi. Te teete pilte, räägite palju, mängite mänge või võtate hoopis vaid aeg-ajalt oma mobiiltelefoni kätte? On loogiline, et nendest asjaoludest sõltub ka lõplik telefoni valik. Näiteks ostja, kes vajab häid fotosid, on keskendunud kvaliteetsele telefonikaamerale, mängijad otsivad suuremat ekraani ja suurt RAM mälu, samas need, kes armastavad palju lobiseda, vajavad kauakestvat akut...

Loomulikult pakuvad kõige populaarsemad telefoni mudelid kõiki neid omadusi, kuid pole kindel, kas neid kõiki on vaja. Parem on keskenduda sellele, mis on teile kõige aktuaalsem. Valige ekraani suurus ja eraldusvõime. Telefonimudelid võivad olla väga erineva suurusega. Sellest sõltub teie igapäeva mugavustunne ja telefoni kasutamise võimalused. Kui olete juba otsustanud, mis eesmärkidel hakkate telefoni kasutama, siis on ka lihtsam teha otsus selle suuruse kohta:

  • Kõnedeks ja harvemaks kasutamiseks ─ "mini-telefonid" kuni 4,5-tollised ekraanid.
  • Mugavaks hands-free kasutamiseks, videote vaatamiseks või lihtsateks mängudeks - 4,5-5,5-tollised ekraanid.
  • Tööks ja meelelahutusega – ekraanid alates 5,5 tolli.

Resolutsiooniga on kõik väga lihtne - mida suurem see on, seda kvaliteetsemat pilti nutitelefoni ekraanil näete. Kui otsustate võrrelda telefone, siis eelistage kõrgema eraldusvõimega mudelit.

Valige operatsioonisüsteem. Kuigi see sõltub harjumusest, siis peaks teadma, et Android operatsioonisüsteemiga telefonid pakuvad väiksema hinna eest rohkem tehnoloogilisi võimalusi ja annavad piiramatu vabaduse muuta iseseisvalt tarkvara. iOS operatsioonisüsteemi hinnatakse selle kõrge kvaliteedi, turvalisuse ja stabiilsuse eest. Valiku määrab sageli asjaolu, milline kodutehnika kodus domineerib, kas Apple'i või Android’i seadmed.

Otsustage eelarve üle. Me ei maininud juhuslikult käesolevas artiklis mobiiltelefonide hindu. See on väga oluline kriteerium, millest peaks sõltuma teie valik. Pole saladus, et kõige uuemad mudelid maksavad kõige rohkem, kuid sageli kukutavad nad vanemate mudelite hindu, seega tuleks varakult otsustada, kui palju te kavatsete investeerida. Raha aitavad säästa Pigu.lt e-poes sageli toimuvad telefonide kampaaniad.

Mõelge disainile. Kuigi see kriteerium ei ole peamine, siis paljude jaoks muutuvad telefonid peamiseks aksessuaariks. Seega telefoni valides tasuks mõelda selle värvi ja stiilile. Erinevad telefonide aksessuaarid aitavad massist eristuda. Veenduge, et teie valitud mudel ei vaja täiendavaid rakendusi!

Mobiilseadmete valik on tänapäeval eriti suur. Seetõttu ei pea uut telefoni kaua otsima. Sobiva mudeli leiate endale nii uuemate kui vanemate mudelite hulgast. Kõige olulisem on teada täpselt, mida tahad!

Klientidele meeldib see postitus

4.3/5
3 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?

Märksõnad