Kasulikud nõuanded

Kodu uuendamine väikese raha eest

5/5
01.03.2019

Kes meist ei ütleks ära võimalusest elamist värskendada, kuid ikka veel valitseb arusaam, et kodu uuendamine nõuab suuri investeeringuid ja seetõttu tuleb muutusi kavandada hoolikalt. Kui aga võtta kasutusele paar kavalust, saab igavaks muutunud kodu uuendada kiiresti ja odavalt. Milliseid ideid tasub selleks proovida?

Uuendage patju

Dekoratiivpadjad kaunistavad elutuba, lastetuba, magamistuba või isegi aiamööblit – kui te pole neid siiani kasutanud, üllatute, kui palju need väikesed aktsendid interjööri muudavad! Kui ka mõni selline padi juba teie kodu kaunistab, tasub alati paar tükki lisaks soetada – odavad dekoratiivpadjad üllatavad suure tootevalikuga, seetõttu saab neid valida vastavalt lähenevale sündmusele või oma tujule.

Veel üks nipp: kui te ei soovi oma täiesti korralikest patjadest uute kasuks loobuda ja ülearu raha kulutada, ostke hoopis dekoratiivsed padjapüürid, mis on veel eriti soodsa hinnaga!

Ostke uus voodikate või pleed

Ilusad pleedid ja luksuslikud voodikatted annavad magamistoa interjöörile palju juurde, eriti siis, kui tuba on väike. Selliseid tooteid on meil sageli juba paar tükki kodus olemas, kuid kui need on ära tüüdanud, ei nõua paari uue voodikatte ostmine väga suuri investeeringuid. Praegu on eriti populaarsed elamisse särtsu lisavad 3D efektiga voodikatted, lastele aga meeldivad väga lemmiktegelaste piltidega pleedid. Valik on tõesti lai.

Vahetage kardinaid

Veel üks väga lihtne ja kergesti ellu viidav idee – kardinad magamistuppa, elutuppa või ükskõik millisesse ruumi lisavad hubasust ja aitavad üldmuljet värskendada. Kõige enam aitavad sellele kaasa öökardinad, mis on veidi massiivsemad, kuid mille seast saab leida piisavalt neutraalseid variante. Kardinate hind võib tunduda küll pisut kõrge, kuid see sõltub palju kangast ja konkreetsest mudelist – kui tahate raha kokku hoida, leiate kindlasti ka odavamaid variante.

Pöörake tähelepanu valgustusele

Valgustuse abil saab tuba tundmatuseni muuta ka siis, kui kõik muu jääb oma kohale! Originaalsed valgustid on väga oluline interjööridetail. Seega, kui toa praegune välimus on veidi ära tüüdanud, vaadake see uue pilguga üle: ehk leiab toas endale koha uus põrandalamp või on abi uuest lae- või seinavalgustist? Eksperimenteerides leiate sobivaima variandi ning tulemus on kindlasti vaeva väärt.

Vahetage välja (või ostke uus) vaip

Tänapäeval on ka tavalised põrandavaibad uhkemad kui need, mida vanasti riputati vaid seinale, seetõttu saab sellist interjööridetaili julgelt kasutada ka eriti stiilsetes kodudes. Modernsed vaibad võivad kaunistada ükskõik millist tuba, lisades neisse hubasust, erksust ja elujõulisust. Viimasel ajal on eriti populaarsed shaggy vaibad, mida toodetakse pikakarvalisest kiust, mis annavad pinnale eriti pehme ja unikaalse välimuse.

Kui suurem vaip ei ole teile meeltmööda, aitavad koju värskust tuua ka ukseesised vaibad: nende seast leiate nii naljakaid kui ka originaalseid variante, mis panevad üle läve astujad naeratama. Võite olla kindlad, et sellise detaili eest ei tule palju raha välja käia!

Kaunistage tubade seinu

Seinte originaalne dekoor on kahtlemata pilgupüüdja ning pakume võimalust proovida lausa mitut ideed. Kui soovitakse valida kiiresti ellu viidav variant, sobivad pildid või piltide reproduktsioonid: valite välja meeldinud pildi ja saategi kohe hakata nautima uuenenud interjööri.

Neile, kes soovivad seda ülesannet loomingulisemalt võtta, peaksid meeldima interjöörikleepsud – kui neid ühendada, saab luua eriti originaalse kompositsiooni. Eriti populaarsed on toredate sõnumitega seinakleepsud, lastetuppa sobivad jälle lemmiktegelaste pildid – kleepsude seast leiab neid igasuguseid.

Looge hubane mälestuste nurk

See idee hakkab teile meeldima siis, kui olete veidi romantilisem või sentimentaalsem. Kõik, mida te vajate, on küünlajalad, fotoraamid, loomingulisus ja veidike vaba aega – kui loote sellise armsa dekoratsiooni ise, toote koju veelgi enam hubasust ja soojust. Lõplik tulemus sõltub teist endist: tavalise küünla võib asendada aroomiküünlaga, pildiraami saab kaunistada lambikestega – lubatud on kõige erinevamad eksperimendid!

Sisustuse uuendamine ei lähe maksma palju, kui täiendate oma kodu mõne erksama või huvitavama detailiga. Kui soovite veel ideid, siis veelgi enam toredaid detaile leiate Kaup24.ee e-kaupluse tootevalikus!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?