Kasulikud nõuanded

Meigitrendid kevadeks

14.03.2018

Kevad sümboliseerib alati taassündi ja uut algust - kõik see kajastub mitte ainult looduses, vaid ka meie välimuses. Püüame rohkem keskenduda oma garderoobile ja meigile, kuid samal ajal tahame olla kursis ka valitsevate moetrendidega. Niisiis, kui soovid sel aastal kevade stiilselt vastu võtta, on kasulik tutvuda käesoleva aasta suuremate moetrendidega.

  1. Sel aastal on endiselt populaarsed kassisilmad, mida on soovitatav täiendada laineriga ning mitte ainult ühe, vaid isegi kahe „tiivaga“.
  2. Ripsmete paraad – seda terminit võiks kasutada kirjeldamaks meigitrendi, kui rõhutame eelkõige ripsmeid. Nii et vali julgelt huvitavam ripsmetušš ja ühenda see tumedamate toonide või huulepulgaga.
  3. Eredad värvikombinatsioonid, mis muudavad Sind tantsumuusika staariks või aitavad halli massi seast silma paista, on samuti suur trend sellel aastal.
  4. Kuigi enamikel juhtudel domineerivad varjud juuksevärvides ja ombre stiilides, siis sellel aastal on soovitatav proovida varjutamist eredavärviliste lauvärvidega.
  5. Ära unusta mängulisi silmavärve, kuid unustada täpsus – lõbus õhtu linna peal ei nõua täpseid jooni.
  6. Huuleläige, 90-ndate lemmik ilutoode, on sel kevadel uuesti moes ning nüüd näeb aina rohkem neutraalseid, kuid õrnalt läikivaid trendikaid huuli.
  7. Suurema konkreetsuse huvides saad ikkagi valida ka punased huuled, mis on muutunud ajatuks klassikaks. Neid ja muid huulevärve müüb kaup24.ee e-pood hea hinnaga.
  8. Klassikaks jääb ka suitsune meik, seega mahub see valik kindlasti TOP 10 hulka.
  9. Värsked, kuid veidi roosad põsed on ka sellel kevadel moes - veendu, et need oleksid piisavalt loomulikud.
  10. Sileda naha jaoks on soovitatav soojal ajal mitte seda paksu meigikihiga koormata või vähemalt jätta mulje naturaalsusest, varjates ainult kõige probleemsemaid piirkondi.

Tundub, et see kevad mäeb välja stiilne ja eristub palju rahulikumal viisil. Pea siiski meeles, et on oluline ennast hästi tunda, isegi kui see ei lähe alati tänavuste trendidega kokku.

TOP kosmeetikatooted

Kuidas hindate seda postitust?