Kasulikud nõuanded

Jõulupuu kaunistamine: eelseisvate jõulude moodsamad värvid

5/5
06.11.2019

Kui mõtled jõulupuu kaunistamisele ja valid erinevaid jõulukaunistusi oma koju, peaksid meeles pidama eelseisvate pühade värvisuundumusi. Sel aastal domineerivad järgmised varjundid:

Jõulupuu kaunistamise trendid 2019-2020 aastatel

 • Valge ja punane. See on täiesti traditsiooniline, ajatu ja mitte kunagi pettumust valmistav värvivalik - sellised jõulukaunistused loovad Sinu koju kindlasti piduliku meeleolu!

punased ja valged kaunistused jõuludeks

punast värvi jõulukaunistused

punased ja valged kaunistused jõulupuul

 • Pastelsed toonid. Neutraalne ja peen värvipalett loob vaikse, hubase ja peene keskkonna, millega on tore eelseisvaid pühi oodata.

pastelne jõulupuu

pastelsed jõuluehted

pastelne jõulukuusk

 • Looduslikud toonid. Järjest laiemalt levinud orgaanika ja looduslikkuse ideed on puudutanud ka jõule - selle tulemusel näeb pidulike kaunistuste seas palju rohkem metsarohelist, tumesinist, pruuni, halli ja muid looduse varjundeid.

puidust jõulukaunistused

looduslikud kaunistused

naturaalsed jõulupuud

 • Metallvarjud. Ehkki metalliline läige ei ole enam nii levinud, jääb jõulude ajal väga populaarseks selliste toonide kombineerimine erinevate materjalide või erksate värvidega.

metalne jõulupuu

hõbedane jõulupuu

metallvarjundid jõulukuusel

 • Katsetused rikkalike värvitoonidega. Sisekujundajad kutsuvad üles lisama pidulikule sisekujundusele eksperimenteerimist, seal hulgas tumesinise, burgundi, sügavrohelise või lilla värviga. Sellised jõulukaunistused võivad kenasti sobitades ka palju hubasust tuua!

särav jõulupuu

lopsakas jõulupuu

rikkalik kuusepuu

Muud ideed, kuidas jõulupuud ilusasti kaunistada

Mõeldes, millised jõulupuu kaunistused on kõige sobivamad, peaksid arvestama ka teiste sel aastal domineerivate trendidega, mis võivad innustada uuteks katsetusteks.

Orgaaniline ja looduslik

  Populaarne moto "vähem on rohkem" ja keskkonnasõbralikud ideed on jõudnud ka pidulike kaunistuste juurde, mistõttu näeme tänavu looduslikke materjale ja kujundusi palju sagedamini. Selleks kasutatakse lihtsaid, kuid elegantseid jõuluehteid, ühendades looduslikud värvid ja minimalistlikud sisekujunduse siluetid.

  naturaalne jõulukuusk

  looduslik jõulupuu

  lihtne jõulupuu

  Lastele lihtsus ja rõõm

   Võib väita, et see on ülalnimetatud suundumusele täielik vastand, sobides eriti noorte lastega vanematele. Selle eesmärk on luua pidulik, pisut naiivne, kuid väga rõõmus keskkond. Piduliku meeleolu rõhutamiseks kasutatakse traditsioonilisi värve (punane, valge, roheline jne) ja klassikalisi jõulukaunistusi. Mida rohkem pidulikke tegelasi lisad, seda lõbusamaks muutub kodune atmosfäär!

   jõulukaunistused lastele

   jõulupuu

   lõbusad jõulukaunistused

   Peo “glamuur”

    Neile, kes tähistavad pühi koos pidude ja unustamatute koosviibimistega, peaks see idee tõesti meeldima. Heledad metallvarjud ja muljetavaldavad kodu- ja jõulukaunistused aitavad luua kaasahaarava efekti. Selle suundumuse puhul on oluline meeles pidada, et peamine on hoida jõulutunnet.

    pidulik jõulupuu

    glamuurne jõulupuu

    jõulukuusk jõulupeole

    Domineerivad lilled

     Mõni aasta tagasi olid palju tähelepanu pälvinud lillekaunistused ja lilleseaded jälle moes. Äärmiselt soovitatav on kasutada valgeid toone, lisades maagilise atmosfääri loomiseks mõned kaunistused. Kuid võid katsetada ka teiste varjunditega - kõige tähtsam, et jõulukaunistused oleksid seotud lilledega.

     lilled jõulupuul

     lilled jõulupuu kaunistamiseks

     lilleline jõulukuusk

     Ebatavalised ükssarvikud

      Kas olete kunagi mõelnud, et teie jõulupuu võib muutuda vapustavaks ükssarvikuks? Sel aastal on selline eranditult originaalne lahendus eriti populaarne. Selle idee realiseerimine pole keeruline: võtke valge jõulupuu (või sama värvi vanik), pange koonusekujuline kuusetipp, kaunistage puu ülaosa lilledega. Ärge unustage ka suuri ripsmeid ja armsaid kõrvu - nüüd on teie majja kerkinud tõeline maagiline ükssarvik! Lisaks võite kasutada jõulupuul jõulutulukesi ja ise teha vikerkaarevärvilisi või ükssarvikujulisi kuuseehteid.

      jõulupuu ükssarvik

      sarvega jõulupuu

      ükssarviku jõulupuu

      Originaalsed lahendused

       Lisaks eelnimetatud lahendustele on sel aastal trendikad ka mitmesuguseid originaalsed jõuluideed. Sinised kuuseoksad, “oversized” kaunistused ja alternatiivsed pühadepuud on vaid mõned neist võimalustest, mida proovida saab. Teisisõnu, sel aastal on täielik vabadus ootamatute ideede elluviimiseks!

       originaalse kuusepuud

       originaalse kuusedekoratsioonid

       originaalsed kuusekaunistused

       Kõiki neid nippe ja ideid silmas pidades saad lihtsa vaevaga otsustada, milline peaks Sinu jõulupuu sel aastal välja nägema. Kõige tähtsam on see, et jääksid lõpptulemusega ise rahule - alles siis on hea kodus eelseisvaid pühi oodata!

       Klientidele meeldib see postitus

       5/5
       1 Kliendi hinnang

       Kuidas hindate seda postitust?