Kasulikud nõuanded

Jõulukingid koolis või lasteaias

13.11.2019

Väikesed lapsed rõõmustavad jõulude üle rohkem kui keegi teine, nii et pühadesaginat on kõige rohkem tunda lasteaedades ja koolides ─ lisaks suurepärastele ettevalmistustele on eriti oodatud ka jõulukingitused.

Sellegipoolest on sellel ajal põhimured just vanematel: lõppude lõpuks on oluline kindlustada, et kingitus antakse mitte ainult rühma- ja klassikaaslastele, vaid ka õpetajatele, kes on pidevalt seotud laste heaoluga. Kui teil on raske leida sobivat lahendust, kutsume teid tutvuma meie parima valikuga ─ need jõulukingid kooli ja lasteaeda toimivad alati.

Jõulukingid lasteaialastele

Lasteaialastele jõulukingitust otsides tuleks esmalt arvestada nende sooga.

Tüdrukutele sobivad:

 • Pehmed mänguasjad. Armsad plüüsist mänguasjad võidavad kahtlemata igaühe südame - see on piisavalt ohutu valik ka siis, kui lasteaia sõbranna pole eriti tuttav. Pange tähele, et pehmed mänguasjad on nüüd ka interaktiivsed: keskkonnale reageerivate loomadega mängimine on veelgi lõbusam!

 • Aksessuaarid tüdrukutele. Väikelapsed, kes on juba teel kooli, vajavad lisaks ehetele ka muid aksessuaare, näiteks rahakotti, vihmavarju või isegi käekotti. Nii neist kui ka muudest sarnastest toodetest võib saada lihtne ja kulutõhus kingiidee jõuludeks!

 • Nukud. Isegi kui tüdrukutel on juba terve nukukollektsioon, on alati teretulnud üks veel. Nukud, mis näevad välja suurepärased, millel on interaktiivsed oskused või mida näete telekast on vaid mõned neist võimalustest, mida saate valida - otsingu alustamisel leiate sõltuvalt teie vajadustele ja eelarvele palju valikuid.

 • Erinevate ametite komplektid. Pole saladus, et lasteaialapsed unistavad vaikselt oma tulevastest ametitest - andke neile võimalus “proovida”. Jõuludeks sobivad eriti hästi laste köögitarvikute komplektid, arstitarbed ja muud mänguasjad, mis arendavad pisikeste fantaasiat ja võimaldavad neil mängida äärmiselt huvitavaid ja kasulikke rollimänge.

Poistele sobivad:

 • Õpetlikud tegevused. Te ei taha, et lasteaialastele mõeldud jõulukingid oleksid ainult lõbusad, vaid ka kasulikud ─ see on üks põhjus õpetlike tegevuste valimiseks. Kineetiline liiv, joonistuslauad, plastiliin või loominguline komplekt sobivad hõlpsalt ka väikese eelarve korral, kuid rikastavad kindlasti teie lapse igapäevast rutiini!

 • LEGO DUPLO klotsid. Andke oma väiksematele võimalus avastada võimalikult palju seiklusrikkaid ehituskomplekte - LEGO DUPLO sari on suunatud noorematele lastele, nii et võite julgelt juba pooleteiseaastasele poisile kingituse valida. Lapse kasvades saab neid klotse kombineerida uute, palju keerukamate komplektidega.

 • Mudelautod. Kui otsite tõhusat ja mitte kunagi pettumust valmistavat poistele mõeldud jõulukinki, peaks see valik teie tähelepanu kindlasti köitma. Lasteaialapsi huvitavad kindlasti mudelautod - lõppude lõpuks ei ole need mitte ainult kogumiseks, vaid võite pidada nendega ka hingematvaid võistlusi!

Jõulukingid koolilastele

Kooliealised lapsed võivad olla pisut valivad, kuid sõltuvalt nende soost leiate lihtsasti ideid, mis võluvad nende südame.

Tüdrukutele meeldib:

 • Laste parfüümid. Väikestele mõeldud parfüümid ja kehahooldustooted on tavaliselt kaunistatud lastele hästi tuntud tegelaste piltidega, nii et see klassiõele mõeldud jõulukink peaks kindlasti muljet avaldama. Peamine ülesanne on välja selgitada, millised kangelased potentsiaalsele saajale meeldivad, kuid laste abiga saate sellega hõlpsalt hakkama!

 • Ilukomplektid. Juba noorest east alates on tüdrukutel tung riietuda ja välja näha suurepärane - spetsiaalselt selleks loodud ilukomplektidega pole see nii keeruline. Kui teie klassikaaslane on natuke vanem, võiksite mõelda ka loomingulistele komplektidele, mille abil saab ise aksessuaare valmistada.

 • Loomingulised komplektid. Lase tüdrukutel avastada uusi andeid, proovides originaalseid loomingulisi komplekte. Numbritega maalimine, seebi valmistamine, joonistamine, näputöökomplektid ja palju muud suurendab loovust ja pakub meelelahutust igale lapsele!

Poistele meeldib:

 • Mängurelvad. Väikeste vempude tegemise vahepeal vajavad nad pidevalt tegutsemist ja väljakutseid - kui kingite neile jõuludeks püssi, siis tegevustest puudust ei tule. Sel juhul on oluline ka ohutus - hea on valida pehmete kuulidega mängurelv, et vältida võimlaikke vigastusi.

 • Raadiosaatja. Salamissioonid nõuavad sobivat varustust, seda kinnitab teile iga poiss. Lastele mõeldud raadiosaatjad on lõbusad sidepidamisvahendid, millega mängides saab aega sisustada ja sotsiaalseid oskuseid arendada.

 • Noorte tööriistakomplektid. Kui soovite valida mitte ainult lõbusat, vaid ka kasulikku kingitust oma poisile, peaksite kaaluma ka seda võimalust. Selle komplekti abil saab koolipoiss teha igasuguseid töid, avastada töömehe elukutset ja ehk isegi avastada oma talenti või uut kirge.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Jõulukingitused õpetajatele

Kaaludes, millised jõulukingid õpetajatele ja kasvatajatele kõige paremini sobivad, peaksid olema esmatähtsad praktilised ideed - te ei eksi ühega järgmistest:

 • Kodulõhnastaja. See on lasteaia jõulukingituse jaoks üsna ootamatu, kuid tõesti kasulik idee. Mõnus lõhn loob mugavama toakeskkonna ja aitab lõõgastuda. Kõige olulisem on valida kerge ja mitte tugev aroom - sellise difuuseri üle on õpetajal hea meel!

​​​​​​​

 • Pehme pleed. Soe ja pehme tekk on seotud hubasusega, mis muudab selle kingituse eriti sobivaks jõuludeks. Kui klassiruum on piisavalt jahe, saab õpetaja pleedi kasutada koolis või lasteaias, kuid ka ilma selleta leiab toode kindlasti kergesti oma koha kodus. Eriti kui võtate natuke aega kaunimate kujunduste otsimiseks.

​​​​​​​

 • Kohvi- ja teekomplektid. Need - on lasteaiaõpetajatele ja õpetajatele alati head jõulukingitused: sellist komplekti luues, ei eksi te praktiliselt kunagi. Nüüd on turul palju väga huvitavaid ja ainulaadseid maitsvaid jooke, nii et saate hõlpsalt gurmeekomplekti valmistada ja see ei nõua palju raha.

​​​​​​​​​​​​​​

 • Küpsetamis- ja serveerimisnõud. Igaüks, kes veedab vähemalt mõnda aega köögis, võib kinnitada, et uued küpsetusnõud inspireerivad uusi ideid - selline jõulukink ei jää kindlasti kasutamata. Kui te pole kindel, kas õpetajale meeldib kulinaarseid meistriteoseid valmistada, siis valige küpsetusnõude asemel serveerimisnõud: neid on kodus väga lihtne kasutada.

​​​​​​​

 • Luksuslikud kosmeetikatooted. Pärast väsitavat tööpäeva tahavad õpetajad puhata ja end hellitada - saate selle nende jaoks veelgi lihtsamaks teha. Kindlasti kasutatakse ja hinnatakse jõuludel maske, kreeme ja muude kasulike ainetega rikastatud kosmeetikatooteid!

​​​​​​​

Nii lastele kui ka õpetajatele mõeldud kingiideede loetelu on piisavalt pikk, et leida teie jaoks sobiv lahendus. Ärge unustage valida kingitusele ilusat pakendit - see kehtib eriti lastele, kuid mitte vähem õpetajatele!

Kuidas hindate seda postitust?