Kasulikud nõuanded

Jõulukingid kolleegidele

16.10.2019

Aasta kaunimad pühad ei möödu märkamatult ka tööl - lõbusama ja pidulikuma keskkonna loomiseks ei kaunista me mitte ainult oma töökohti, vaid hoolitseme ka kingituste eest. Aga mida kinkida töökaaslasele jõuludeks? See ei ole lihtne ülesanne - kõik töökaaslased ei ole nii tuttavad, et oskaksime neid hästi üllatada. Kui leiad aga, millisele kolleegile sel aastal kõige rohkem tähelepanu soovid pöörata, mõtle oma suhtele temaga - ja leia parim kingiidee.

Sinu hea sõber

Jõulukingid kolleegidele, kellest on juba saanud Sinu head sõbrad, peaks olema lihtsaim valik, kuid tegelikult soovid sellisele üllatusele palju rohkem tähelepanu pöörata. Kui valid ühe järgmistest võimalustest, ei pea Sinu sõbrad pettuma:

  • Hobiga seotud esemed. Mõtle, mis Sinu kolleegile kõige enam meeldib: reisijaid köidab kraabitav reisikaart, kokkajad armastavad uusi nõusid või küpsetusvahendeid, sportlased aga rõõmustavad kvaliteetsete toidulisandite üle. Mõtle välja, mida stiiliikoonile, arvuti- või autohuvilisele kinkida - tutvu lihtsalt tähelepanelikult konkreetse tootegrupi kaupadega. 

  • Originaalsed kingitused. Kui soovid vältida klassikalisi jõulukinke, tasub otsida lõbusaid ideid. Selleks sobivad eriti kampsunid ja naljakad t-särgid, mis on kaunistatud märkmetega, mis peegeldavad konkreetseid väärtusi, originaalsed võtmehoidjad või peotarvikud - mõtle, mis Sinu töökaaslasele kõige meelelahutuslikum oleks.

  • Kergelt humoorikad tarvikud. Kui tunned oma kolleegi hästi, saad tema puuduste üle kergelt naerda. Näiteks, kui tal ei ole kunagi õnne, on jõulud suurepärane aeg ja kui mõni sõber peaaegu kunagi õigel ajal tööle ei tule, meeldivad talle originaalsed kellad. Kõige olulisem on sel juhul mitte haiget teha, vaid läheneda lõbusalt - veendu, et see oleks täpselt see, mis õigeid emotsioone esile kutsuks.

Tegemist ei ole lemmikkolleegiga

Töökaaslaseid jõulukinke tehakse sageli loosi teel - kui õnn ei ole sel korral Sinu poolt, pead võib olla kingituse tegema kolleegile, kellega ei ole ikka veel ühist keelt leidnud. Kuid see ei tähenda, et ta vääriks halvemat üllatust - Sa ei eksi ühega neist valikutest.

  • Pühademeened. Jõuluküünlad, lauapealsed pidulikud kaunistused jms on mitmekülgsed valikud kingituse otsimisel. Kõigil on rõõm saada kena pühademeene, mis kaunistaks lauda nii tööl kui kodus.

  • Kirjutamisvahendid. Pastapliiatseid kasutatakse endiselt rohkem või vähem igas töös, nii et ka see kingitus on üsna praktiline. Sõltuvalt kokkulepitud eelarvest saad soetada lihtsa pastakakomplekti või otsida kvaliteetsema ja täpsema kirjutusvahendi.

  • USB-pulk. Veel üks väga praktiline tarvik, mida kindlasti kasutatakse. Need seadmed on erineva kujundusega - soovitame sellisele kolleegile teha kõige neutraalsema valiku.

​​​​​​​

Vähetuntud uustulnuk

Jõulukink kolleegile, keda tunned väga vähe (või kellega ei ole olnud võimalust kohtuda), võib olla sama, mis ülalnimetatud töökaaslase tüübil, kuid soovitame proovida ka järgmiseid valikuid:

  • Klassikalised ärikingitused. Visiitkaardihoidjad, kirjutuslaua- ja seinakalendrid, kvaliteetsed paksud märkmikud on tavalised jõulukingid, milles Sinu kolleeg ei tohiks pettuda. Kui tunned teda vähe, on need kõige turvalisemad valikud.

  • Kohvi- ja teekomplektid. Kohvi või vähemalt teed armastavad paljud, nii et selline kingitus kulub kindlasti marjaks ära. Kui oled valinud huvitava maitse, võid oodata kutset tee joomisele - võib olla murrab see jää teie vahel!

  • Tassid. See on väga klassikaline, kuid alati õigustatud kingitus, mis sobib eriti uutele tulijatele, kellel peab tööl olema oma tass. Sõltuvalt sellest, mida töökaaslasest arvad, peaks sõltuma ka tassi disain. Saad proovida väga originaalseid, meelelahutuslikke variante või valida standardmudeli.

Kõik need töökaaslastele mõeldud jõulukingid jätavad kindlasti suurepärase mulje - kõige tähtsam on valida siiras ja õige pakend. Avasta veelgi rohkem ideid kaup24.ee e-poe valikust: siin ootavad soodsa hinnaga kingitused kolleegidele!

Kuidas hindate seda postitust?