Kasulikud nõuanded

Erootikakaupade teejuht

06.10.2015

Keskmisele eestlasele võib seksiga seotud leludest rääkimine tekitada ebamugavust, veel rohkem eemaletõukav võib olla mõte reaalselt seksmänguasju kasutada. Tegelikkuses pole midagi karta – seksmänguasjad vürtsitavad voodielu, muutes magamistoa varem külastamata mängumaaks. Sekslelude valik on tohutult suur ega piirdu vaid dildode ja vibraatoritega. On spetsiaalseid mänguasju nii paaridele, ainult naistele kui ainult meestele. On aeg saada lahti eelarvamustest ning tutvuda põneva lelumaailmaga.

Enne kasutamist veendu, et tooted, mida kasutad, on valmistatud kõrgkvaliteetsest silikoonist, mitte lateksist. Silikoon on palju kasutajasõbralikum, hügieenilisem ning ei vanane. Nagu ikka uusi maid avastades, on hea avastada kõike järk-järgult, kusagile tormamata. Nii hajuvad ka eelarvamused. Alustage väikestest asjadest ja saate ajapikku suuremate juurde liikuda.

Kui oled selles valdkonnas täielik võhik, võid esialgu proovida midagi lihtsat, näiteks mõnd väikest vibraatorit. Vibraator on algajale parim valik – seda on lihtne kasutada ning samas pakub mitmekülgset mõnutunnet, sõltuvalt kus ja kuidas seda kasutad. Vibraatorid on suurepärased nii enese kui partneri poolt rahuldamiseks. Need võivad olla nii eraldi kui kombimeeritud teiste mänguasjadega, näiteks dildoga.

Vibraatoritest tunnevad enam rõõmu naised, kuid neid saavad nautida ka mehed. Vahekorra ajal vibraatorit kasutades tunneb vibratsiooni ka mees, mis paljudele meestele meeldib. Ka vibraatoriga eneserahuldamine on hoopis teine kogemus, kui lihtsalt käega. Mõne mehe jaoks on  lõpptulemus märkimisväärselt nauditavam.

TOP Vibraatorid

Enne esimese lelu soetamist tutvu valitud mänguasjaga lähemalt – mis on selle mõõtmed, materjal, kui võimas see on ja mis kiirusega see töötab. Kui veel kahtled valikus võid toote kohta arvustusi lugeda.

Asjast teadlikumatele partneritele ei pruugi senisest kogemusest enam piisata ning soov uute lelude järele kasvab. Nüüd peaksid teadma, mis sulle meeldib ning mida sa otsid. Võib-olla suuremat stimulatsiooni kliitorile või lisatähelepanu G-punktile. Ehk on aeg suurendada lelude suurust. Väike erinevus eelmise leluga võib tekitada hoopis teise tunde.

Olge loovad ning liikuge seiklemisega magamistoast välja, kandes kodust lahkudes tupekuulikesi kui saladust teie kahe vahel. Üht või kaht kuuli kandes paneb iga su samm need vibreerima, luues fantastilise tunde, nii et keegi sellest teadlik pole. Teadlikumad võivad ka proovida mehe peal rõngaste kasutamist. See muudab vahekorra veelgi nauditavamaks. See ei paku ainult tugevamat kauakestvamat erektsiooni – mõnel rõngal on ka vibreeriv mootor ning tänu sellele kandub värin ka peenise tippu ning ka kliitorisse.

TOP Tupekuulid

TOP Peeniserõngad

Asjatundjad on kursis kõigi leludega, mis pakuvad erilisi ja vähem erilisi tundeid. Sa ei ole puutunud kokku mänguasjaga, mida sa ei suudaks talitseda.  Nüüd on aeg proovida turu kõige uuenduslikemaid tooteid, katseta topeltsisenemisega lelusid, kõige intensiivsema vibratsiooniga ning suurusega.

Kui tunned, et oled valmis veelgi kaugemale minema, võid partneriga arutada fantaasiate läbimängimist ning katsetada kinni sidumist ning piitsutamist - see paneb teised meeled tööle ja on tõeliselt stimuleeriv. Pidage meeles, et te mõlemad peate lelude kasutamisega nõus olema ja kui ühele teist midagi ei sobi, siis andke partnerile sellest kindlasti teada. Ära lepi heaga kui on võimalus saada parimat.

Pea meeles, et mänguasjad ei asenda inimest.

BDSM

BDSM on ebatavaline lähenemisviis erootikale ja seksile. Lühend tuleb inglise keelest sõnapaaridest: bondage (kinni sidumine) ja discipline (distsipliin), dominance (domineerimine) ja submission (allumine) ning sadism ja masochism (masohhism) ja hõlmab ühtekokku palju palju erinevaid alakategooriaid, tegevusi, fetišeid jm. Neid kõik ühendab asjaolu, et need erinevai keskmisest arusaamast, mis inimestel seksi kohta on. Bdsm-i harrstajad on täiesti tavalised inimesed, lihtsalt seksuaalselt eksperimenteerivamad.

Libestid

Paljude mänguasjade puhul on parima tunde saavutamiseks vaja kasutada mõni tilk libestit. Kui sa ei ole kunagi libestit kasutanud, siis soeta korraga mitu erinevat, mille seast on kergem valida enda lemmik.

Puhastamine

  • Peale igat kasutamiskorda tuleb mänguasjad ära pesta.
  • Silikoonist, klasist, roostevabast terasest või puidust mootoriga lelusid tuleb pesta õrna seebiga ning lapiga puhtaks pühkida.
  • Silikoonist, roosteavabast terasest või kivist mootorita mänguasjad võiks puhtama tulemuse nimel keeta 8-10 minutit, või panna nõudepesumasinasse, aga ilma seebita.
  • Kübernahk: Selle puhastamiseks võib kasutada ainult pisut seepi ning sooja vett. Liiga palju seepi võib materjali kahjustada.
  • Plastikust ja kummist materjalid võivad pärast seebi ja veega pesemist sisaldada baktereid ja haigusi. Kui soovid neid lelusid partneriga jagada, peaksid kasutama kondoomi.
  • Kui mänguasjad on säravpuhtad, kuivata see puhta paberiga täiesti kuivaks ning hoiusta seda karbis või siidist kotis, et hoida seda bakteritest eemal.

Paaridele, kes soovivad lelusid proovida: Nautige! Ärge kartke proovida uusi asju. On lelusid, mida sina või su partner ei naudi, kuid erinevaid proovides võite leida midagi, mida te mõlemad naudite.

TOP erootikatoodete komplektid

Kuidas hindate seda postitust?