Kasulikud nõuanded

Erksad värvid kodus - mitte ainult julgetele!

22.03.2019

Sel aastal soovitavad sisekujundajad unustada hallid ja teised tumedad ning toonid ja tuua elamisse rikkalikemaid ja elavamaid värve. Kuigi sellised otsused võivad osutuda julgeteks, siis Te ei kahetse, et otsustasite neid proovida  – interjöör muutub palju hubasemaks ja mängulisemaks!

Miks on muutused seda väärt?

Kui arvate endiselt, et erksad värvid pole Teie jaoks, hinnake nende eeliseid:

  • Elavam interjöör. Erksamad värvitoonid muutuvad sageli ruumi aktsendiks ja toovad interjööri rohkem elavust. Nende kasutamine ruumis võib luua tõelise meeleolu ja hubasekodu. Värvikad lahendused on sageli seotud optimismi ja mängulisusega - selline õhkkond ei lõppe Teie kodus!

  • Rohkem mugavust. Värvikad ei pruugi olla ainult aksessuaarid või väikesed interjööri detailid – kui kasutate funktsionaalset mööblit, siis mitte ainult ei tekita Te mängulist, vaid ka väga mugavat keskkonda. Erinevused on eriti märgatavad neis kodudes, kus on domineerinud hall minimalism - julged muutused inspireerivad uute reaalsete detailide omandamist.

  • Vähem kulusid. Kui kaalute kodu remonti, ärge kiirustage kardinaalsete tegevustega: asendades parimaid detaile erksamate võimalustega, on sisekujundusel täiesti teine toon. Selline valik aitab Teil palju säästa

Ideed oma kodus kasutamiseks

On mitmeid viise, kuidas oma kodu interjööri erksamaid värve lisada – kui olete otsustanud teha suuremaid või väiksemaid muudatusi, soovitame Teil neid ideid proovida.

Pehme mööbel

Ilma suuremate uuendusteta on see üks parimaid valikuid – sellisest mööblist ei mööda minna, sest nad tõepoolest toovad interjööri erksaid värve. Pange tähele, et korallivärvid on tänavu eriti populaarsed – diivanid, tugitoolid või pehmed nurgadiivanid tabavad otse kümnesse. Neid toone saab kombineerida punaste või pruunide toonidega.

Sel aastal on lemmikvärvide hulgas ka metsaroheline ja sidrun – valitud mööbli rikkalikumad toonid, on lähemal Teie interjööri tendentsidele!

Mööbel funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks

Kui tahate erksamaid toone ainult „proovida“ ning Teil on ruumis tühi koht, kasutage seda sisukalt. Väiksem, kuid mitte vähem oluline mööbel seda teeb: riiulid lisaesemetele, mugavad toolid, tumbad ja kott-toolid, kuni moekate kastide ja kummutiteni välja, see on vaid väike valik.

Sellise mööbli valimisel peaksite arvestama mitte ainult moes olevaid värve, vaid ka nende kuju ja materjali. Kui soovite luua stiilse, kaasaegse keskkonna, ärge kartke proovida kumeraid, ebaregulaarseid kujundeid – nad ei mõjuta mugavust, kuid interjöör muutub palju mängulisemaks. Materjalide puhul tuleks eelistada naturaalsust, mis toimib hästi ülalmainitud rohelise tooniga – selline kombinatsioon loob rahustava ja hubase keskkonna. Nahast, puidust pinnad on nüüd eriti moes, kui soovite veidi rangust, tuleks tuua interjööri veidi metalli sära.

Väikesed interjööri detailid

Lisades interjööri kleebiseid, patju (või lihtsalt padjapüüre) või teisi suveniire, muutub interjöör elavamaks kiiresti ja soodsalt. Kuigi need detailid ei ole suured, on need efektsed: valides julgemaid toone ja sobitades neid kokku, saate muuta väljakujunenud ruumi stiili. Võib-olla on suurimaks eeliseks see, et neid aktsente saab muuta igal ajal - interjöör näeb jälle välja nagu uus!

Kui kavatsete veidi rohkem investeerida, sisekujunduselemendid nagu kardinad, mobiilsed vaheseinad või isegi maalid paeluvate erksate värvidega – Te saate nende toodetega julgelt katsetada.

Ideed selle kohta, kuidas oma kodus erksaid toone rakendada, kahtlemata panevad teid tundma ja soovima rohkem. Ärge kartke värve: mängulises keskkonnas saate lõõgastuda ja unustada tülikad mured – lõppude lõpuks, see on see, mida Te soovite oma koju!

Kuidas hindate seda postitust?