Kasulikud nõuanded

Dormeo madratsid ja kattemadratsid – Teie võrratu une loojad!

23.08.2019

Igaüks meist teab, kui oluline on korralik puhkus ja uni – kui me ühele või teisele piisavalt tähelepanu ei pööra, tunneme peagi ebameeldivaid mõjusid, mis kajastuvad meie tervises ja heaolus. Tuleb kindel olla, et ise võimalikult palju oma puhkuse eest hoolt kannad ning valida endale selleks ka sobivad tooted – madratsid ja kattemadratsid. Madratseid ja kattemadratseid seostavad paljud just Dormeo kaubamärgiga – ettevõttega, mis on valmis tegema kõik endast oleneva, et muuta iga õhtu võimalikult lõõgastavaks.

Brändi tutvustati maailmale vaid seitseteist aastat tagasi ning selle ajaga on neil õnnestunud võita endale enam kui 8 miljonit klienti üle kogu maailma. Dormeo tooted põhinevad uuenduslikul tehnoloogial ja kvaliteetsetel materjalidel, mis tagavad maksimaalse mugavuse ja tervisliku une. Praegu esindab kaubamärki enam kui 300 erinevat toodet ja ettevõte on korduvalt võitnud olulisi mainekaid auhindu. Kui Te pole antud brändi tooteid veel proovinud, siis soovitame Teile soojalt nende mainekate madratsite ja kattemadratsitega tutvust teha!

Mis on Dormeo madratsites erilist?

Ettevõte rõhutab sageli, et tervislik uni on üks peamisi õnneliku ja täisväärtusliku une märksõnasid, mistõttu pööratakse madratsite tootmisele erilist tähelepanu. Dormeo madratsite hulgast leiate vahtpolüuretaanist ja naturaalsetest materjalidest madratsid, millel on täiendavad eelised – iga toode on ainulaadne ja omanäoline, kuid kõigil toodetel on ühised jooned:

  • Suurepärane kohanemine. Kõik Dormeo madratsid sobivad ideaalselt just Teie kehaga: hoolimata sellest, milline on Teie kehakuju või millises asendis olete harjunud magama – maksimaalne mugavus on tagatud. Keha on korralikult toetatud, mis aitab vältida pingeid ja võimaldab kehal lõõgastuda. Kõigi nende omaduste tõttu soovitatakse neid madratseid ka voodit jagavatele inimestele – Teile mõlemale on garanteeritud hea uni ning Te ei tunne kaaslase liigutusi.
  • Kvaliteet. Võite täiesti kindlad olla – iga Dormeo madrats on valmistatud parima kvaliteediga, uusimad materjalid ja kaasaegne tehnoloogia tagavad pika kasutusea. Sel põhjusel antakse neile madratsitele kindel garantii ja Dormeo toodete soetamist nimetatakse pikaajaliseks investeeringuks suurepärase une heaks.
  • Ei mingit higistamist. Kõik Dormeo madratsid on hingavad – tänu spetsiaalsele tehnoloogiale ei kogune neisse niiskust, mis muudab madratsid ideaalseks neile, keda higistamine magusa une ajal sageli häirib. Lisaks on paljud madratsitest hüpoallergeensed – see on eriti oluline omadus juhul, kui Teie või teised pereliikmed kannatavad pidevalt allergiliste reaktsioonide käes.
  • Maksimaalne hügieen. Dormeo madratseid on lihtne puhastada ja hooldada ning seetõttu kirjeldavad paljud ostjad neid sageli hügieenilistena. Lisaks on mõnda mudelit võimalik kasutada mõlemat pidi, mis muudab madratsi kasutusea pikemaks ja funktsiooni veelgi laialdasemaks.
  • Mitmekülgsus. Pehmed, jäigad, väikesele perele kohandatud, suuremas või väiksemas mõõdus – need on vaid mõned valikud, mis Teile Dormeo tooteid kasutama hakates avanevad. Dormeo laiast tootevalikust leiab sobiva mudeli ka kõige nõudlikum kasutaja – veenduge selles ise!

Dormeo madrats: miks see endale soetada?

Dormeo madratsid on tänasel päeval üha populaarsemaks muutumas – neid saab kasutada mitte üksnes külaliste diivanil või voodil majutamisel, vaid ka igapäevaselt enda ja pere kvaliteetseks une tagamiseks. Dormeo pakub väga laia madratsite valikut: tootevalikus on erineva kõvaduse astmega, polüuretaanvahust või viskoelastsed madratsid. Tootjad soovitavad madratseid kõigile neile, kes:

  • Otsivad veelgi mugavust. Kui diivan või madrats, millel magate, on muutunud ebamugavaks, soovitame endale soetada Dormeo madratsi ja nautida taas kvaliteetset und.
  • Soovivad madratsi kasutusiga pikendada. Kuigi paljud kvaliteetsed madratsid teenivad Teid päris pika perioodi, siis pikendab keha ideaalne madratsiga kohanemine toote kasutusaega veelgi. Kvaliteetne madrats on ideaalne valik!
  • Pööravad suurt tähelepanu hügieenile. Madratsid aitavad puhtust hoida, imades higi, tolmu ja mustust, mis Teie madratsini enam ei jõua. Lisaks pakuvad paljud Dormeo madratsid veelgi paremat õhuringlust, võimaldades nahal öösel paremini hingata, mis on suurepäraseks lahenduseks neile, kellel on naha või hingamisega probleeme.
  • Soovivad raha kokku hoida. Kuigi ei ole soovitatav proovida kompenseerida täielikult kulunud või isegi katki läinud madratsit, on see parema puhkeaja saamiseks kuluefektiivsem variant.
  • Kannatavad mitmesuguste valude käes. Dormeo madratsid võivad leevendada selliseid vaevusi nagu selja- ja liigesevalud ning pakkuda suurepärast tuge, hoolimata sellest, mis asendis Teile magada meeldib. Kui treenite või liigute palju, aitab madrats pärast intensiivset päeva kiiremini taastuda.

Dormeo madratsid ja kattemadratsid on õige valik kõigile, kes soovivad magada tervislikumalt, mugavamalt ja kvaliteetsemalt. Lisaks kiidetakse madratseid tänu nende suurepärasele hinna ja kvaliteedi suhtele – tutuvuge kindlasti Kaup24.ee e-poe laia tootevaliku ja suurepäraste pakkumistega.

Kuidas hindate seda postitust?